Blog użytkownika petanorech

petanorech

petanorech petanorech 04.05.2020, 12:20
Mortal Kombat - gry stworzone przez fanów III
213V

Mortal Kombat - gry stworzone przez fanów III

Dawno mnie tu nie było i obiecałem sobie, że w majówkę postaram się skończyć jakiś projekt. Mam ich kilka, cześć dopiero zaczętych, część na ukończeniu - pojawiają się również nowe. Narazie prezentuje trzecia cześć gier stworzonych przez fanów Mortal Kombat. Tradycyjnie rownież zapraszam na bloga - http://ultimatemk.blogspot.com/

 

Mortal Kombat Revelations
Typ: bijatyka
Wersja: 1.0
POBIERZ TUTAJ

Mortal Kombat Revelations to 'shackowany' rom do Sega Genesis. Dlaczego o nim pisze? Bo to jeden z pierwszych fanowskich projektów jakie stworzono. Całość gry opiera się na silniku UMK3 lecz dodano do niego postacie z MK1, MK2 oraz te ukryte z UMK3 wraz z bossami. Do turnieju przystępują również Quan Chi i znany fanom z komiksów Hydro. Polecam sprawdzić!
 

 

 

 Mortal Kombat 1 Remake
Typ: bijatyka
Wersja: Rev 2.0
POBIERZ TUTAJ

YAMK1R wziął się za stworzenie remake'u pierwszej części MK. Całość śmiga na silniku MUGEN i graficznie prezentuje się świetnie. Dodano postać grywalnego Reptilea, a walczymy również ze Smokem oraz Chameleonem. Wprowadzono nowe areny, które prezencją świetnie wpasowują się w klimat gry.
 

 

 

 SFJenn
Typ: bijatyka
Wersja: 1.5
POBIERZ TUTAJ

SFJenn to pierwsze znane połączenie światów Mortal Kombat i Street Fightera. Chociaż gra ma już swoje lata i wypłynęła na szerokie wody Internetu, jeszcze zanim na dobre zapanowała moda na MUGENA to umieszczam ją jako ciekawostkę. Mileena i Kitana wchodzą do gry (właściwie to zastępują Dalshima i E. Hondę) wraz z dwoma znanymi arenami (The Tower i Living Forest). Gra jest wyważona, gra się trochę inaczej niż w Street Fightera - jednak fanom jednej i drugiej bijatyki powinna się spodobać.
 

 

 

 Ultimate Mortal Kombat 3+
Typ: bijatyka
Wersja: BETA 1.0
POBIERZ TUTAJ

Ekipa z Mortal Kombat Plus wzięła na swoje barki kolejny projekt. Tym razem patch do automatowej wersji UMK3. Poza dodaniem do tytułu 'PLUS' dodano również nowe tryby gry, nowe menu, grywalnego Ermaca, Mileene, klasycznego Sub-Zero oraz... Raina. To dopiero pierwsza wersja bety, a twórcy już zapowiadają kolejne usprawnienia.
 

 

 Mortal Kombat: Blood & Thunder
Typ: bijatyka
Wersja: DEMO1
Oficjalna strona
POBIERZ TUTAJ


Mortal Kombat z rysunkowymi postaciami robionymi na wzór 'Capcom vs. SNK'? To możliwe! Ekipa "RU Design TM" właśnie w takim stylu przedstawia pierwszy turniej Mortal Kombat. Oparte na komiksach z cyklu "Blood & Thunder" to rysowane postacie z pierwszych części gry - na razie dostępni tylko Scorpion, Sub-Zero, Liu Kang i Kung Lao, oraz dwie areny (też w komiksowym stylu!). Twórcy również dodają powoli Fatality i Stage Fatality. Zdecydowanie pozycja której warto się przyjrzeć.

 

 

 

 

 

autor - petanorech, 2020

http://ultimatemk.blogspot.com/

Tagi:

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +20 -
petanorech
Ranking: 1308 Poziom: 42
PD: 10665
REPUTACJA: 1707