Blog użytkownika petanorech

petanorech

petanorech petanorech 17.09.2019, 23:20
Mortal Kombat - gry stworzone przez fanów II
306V

Mortal Kombat - gry stworzone przez fanów II

Chociaż ostatnimi czasy większość czasu zajmuje mi praca, dom, dziewczna i remont to staram się co jakiś czas napisać o swojej ulubionej serii.  Artykuł był właściwie dostępny już miesiąc temu, ale musiałem go doszlifować. W wasze ręce oddaje kolejne pięć gier stworzonych przez fanów. Mam nadzieję, że się spodoba. Tradycyjnie- zapraszam na bloga.

Mortal Kombat Quadrilogy
Typ: bijatyka
Wersja: 1.02
POBIERZ TUTAJ

Mortal Kombat Quadrilogy to z założenia gra która zbierze do kupy wszystkie areny oraz różne warianty postaci z pierwszej trylogii Mortal Kombat. Shang Tsung z MK1 przeciwko Liu Kangowi z MK2? Kabal kontra Sub-Zero z MK1? Tutaj te pojedynki stają się realne. Gra jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju, chociaż jest już grywalna. Twórcy co jakiś czas dodają nowe ciosy, dodają kombosy dla postaci z MK1 i MK2. Wysoce prawdopodobne jest to, że za jakiś czas dodane zostaną postacie z MK4.
 


Mortal Kombat Chosen One
Typ: chodzona bijatyka
Wersja: DEMO4
POBIERZ TUTAJ

Jest kilka chodzonych bijatyk w uniwersum MK, które stworzyli fani. O kilku mogliście się dowiedzieć z poprzedniego artykułu. Jednak wiele osób twierdzi, że 'Chosen One' jest jedną z najlepszych. Do tytułu podchodziłem z rezerwą, bo pomimo, że w nazwie stoi Mortal Kombat to grywalnymi postaciami są także Jago, Orchid (Killer Instinct), a także... Batman i Robocop. Wybieram więc Raidena i rozpoczynamy rozgrywkę. Po 30 minutach stwierdzam, że fani się nie mylili. Ciekawa rozgrywka, interesująca fabuła, miejscówki (pędzące metro jest świetne). Grafika jest miejscami nierówna, co nie zmienia faktu, że gra naprawdę wciąga.
 


Mortal Kombat Trilogy Extended
Typ: bijatyka
Wersja: 1.033
POBIERZ TUTAJ

Kolejna wariacja na temat Mortal Kombat Trilogy. Trilogy Extended to jednak nie zbiórka wszystkich postaci z pierwszej trylogii lecz 30 wybranych wojowników z całego uniwersum Mortal Kombat. Mamy tu więc aż trzy wersje Johnnego Cage'a (MK1, MK2, MKT) ale także Fujina, Sareene, Quan Chi oraz Cyber Sub-Zero. Wszystkie postacie zostały zmodyfikowane - tak więc dodano im możliwość biegu, zaprogramowane kombosy, nowe ciosy. Na pewno warto sprawdzić. 
 


Sub-Zero and Reptile's Adventure 1&2
Typ: RPG
Wersja: 1.00 (FINAL)
CZĘŚĆ PIERWSZA
CZĘŚĆ DRUGA


Prześmiewczy RPG stworzony w RPG Maker traktujący o przygodach młodszego Sub-Zero oraz Reptile'a oraz jego trochę dłuższa, ale równie zabawna kontynuacja? Na pewno warto zwrócić uwagę. Gra jest przesiąknięta humorem, spotykamy masę postaci z całego uniwersum Mortal Kombat, a fabuła potrafi wciągnąć na długie godziny.
 

Mortal Kombat Chaotic
Typ: bijatyka
Wersja: Season 2/Patch 4 (FINAL)
POBIERZ TUTAJ
Jak w tytule - chaos. Grę umieszczam tu bardziej jako ciekawostkę - jej główne założenie to umieścić jak najwięcej wojowników, aren w jednej grze. Tak więc w 'Chaotic' mamy... 224 wojowników. Jest po kilka wersji Scorpiona, Sub-Zero (z MK1, MK2, MK3... a także Mythologies, MK4, Deception), postacie z pobocznych gier (Sareena, Jaataka z Mythologies), z ery 3D (Hotaru, Hsu Hao), postacie z komiksów i seriali MK (Hydro), ciekawostki wymyślone przez twórców (Aqua, Hornbuckle), a także postacie z innych gier - znany z WWE Undertaker i Doink, postacie z Killer Instinct - Jago, a także Bruce Lee, Jackie Chan i... Lionel Messi. Jednym słowem - o kimkolwiek pomyślisz, on prawdopodobnie znajduje się w rosterze. Niestety balans gry, jak i czasami estetyka pozostawiają wiele do życzenia.
 

 

petanorech, 2019
Zakaz kopiowania bez zgody autora
https://ultimatemk.blogspot.com/

Tagi: 2d fatality mk mortal kombat Mortal Kombat 11

Oceń notkę
+ +11 -

Oceń profil
+ +20 -
petanorech
Ranking: 1432 Poziom: 40
PD: 9217
REPUTACJA: 1652