Blog użytkownika kororowymajk

kororowymajk kororowymajk 20.09.2018, 10:45
FOTOblog #3 - Marvel's Spider-Man
680V

FOTOblog #3 - Marvel's Spider-Man

Nooo. Powiem Wam, że dawno się tak nie wkręciłem w gierkę. Wiadomo. Kto mnie zna, ten wie, że roztrzepaniec jestem i ogólnie w gry nie wkręcam się nie tak bardzo jak powinienem. Skaczę z kwiatka na kwiatek, jak nastolatek co to przed ślubem musi zaliczyć wszystko co się rusza. Tym lepiej świadczy to o grach, które przechodzę w całości. Tym lepiej świadczy to o najnowszym "Spajdim".

Kto czytał poprzednie części mego Fotobloga ten wie, że raczej nie zajmuję się na nich (tych fotoblogach) pisaniem. Skupiam się na pstrykaniu fotek w grach. Tutaj jednak muszę zrobić odstępstwo od reguły i napisać Wam coś, co pewnie i tak wszyscy wiecie. Najnowszy "Spajdi" jest tak miodny, że dawno tyle frajdy nie sprawiło mi przemierzanie olbrzymiej mapy w grze z otwartym światem. Śmiganie na pajęczynie pomiędzy budynkami, straszenie przechodniów, rozwalanie napotkanych grupek huliganów. Wszystko to sprawia olbrzymią frajdę i tzw. "nierobienie niczego" w tej grze jest samo w sobie mega przyjemnością. Wcale nie trzeba pchać fabuły w przód, by świetnie się tu bawić.

Ale jak już tknałem się fabuły. Ta jest moim zdaniem fajnie poprowadzona. Przyspiesza z każdą kolejną misja, a druga część gry jest już jak najlepszy film "marvelowskiej" produkcji. Mega ekstra hiper fajnie i ja się wcale nie dziwię, że nawet "japończyki" oszaleli na punkcie tej gry. Na koniec to ja się nawet wzruszyłem trochę, ale tutaj już wkładam mordę w kubeł, bo zalatuje spoilerem.

Co do robienia fotek w grze (pomijam fakt, że chyba trzeba być prawdziwym "nałlajfem" by robić foty w grach;)). Tryb fotograficzny robi tu robotę. Jakbym podliczył (nie chce mi się), to dobre kilka godzin w grze spędziłem na kadrowaniu, ekspozycji i innych fotograficznych pierdołach. Wczułem się niemiłosiernie. Oczywiście screenów z gry nawaliłem milion pińcet sto dziewińcet. Poniżej pokażę kilkanaście, bo po co Was zanudzać. Chcę Wam pokazać focie i takie z ładnymi widoczkami. I takie z rozpierduchą (choć tutaj było ciężko, by nie walić spoilerami). Gimnazjalne, sweet selfiaczki też tu są ;).

Dobra, kij z tym wylewaniem słów do internetów. Miłego oglądania !! Jeśli nie graliście jeszcze w ta gierę, to zagrajcie. Moim zdaniem daje ona to, czego w grach szukamy. Frajdę. Czystą, nieskażoną "dorosłością" frajdę.

Tagi: Marvel ps4 Spider-Man

Oceń notkę
+ +3 -

Oceń profil
+ +4 -
kororowymajk
Ranking: 9896 Poziom: 18
PD: 1020
REPUTACJA: 273