Kolekcjonerem chciałbym być - Grudzień 2020

BLOG
344V
Kolekcjonerem chciałbym być - Grudzień 2020
Duckingman | 04.01.2021, 20:54

Grudzień to mój najokazalszy pod względem ilości zakupionych tytułów miesiąc w 2020 (ale też nie spodziewajcie się nie wiadomo czego :D), ale w żaden z nowych nabytków nie pograłem więc aktualny wpis będzie z tego powodu dość krótki i skupię się na samym przedstawieniu w jaki sposób udało mi się pozyskać opisywane niżej tytuły.
 

Udało mi się wykonać plan jaki miałem na ten rok i dobiłem do 75 tytułów w kolekcji. Nawet udało mi się ten plan lekko przebić. Cieszy mnie to niezmiernie bo były momenty w roku, że powątpiewałem czy do tego dojdzie. Zamierzam jednak skrobnąć osobny wpis podsumowujący cały rok 2020 i moją kolekcjonerską zabawę więc od razu przechodzę do przedstawienia nowych tytułów:

73. Vegas Party
Nówka kupiona na Allegro za 60 zł. Nie mam pojęcia czy ta gra jest interesująca, ale nie spodziewam się cudów ponieważ ograłem Top Trumps Turbo również od FunBox Media i był to bardzo słaby tytuł z którego niewielki budżet na produkcję było widać na każdym kroku. W tej sytuacji bardzo cieszę się, że trafiła mi się okazja zakupu tego tytułu w folii bo podnosi to jego wartość kolekcjonerską, a i tak raczej nigdy tej gry bym nie odpalił.

 

 

 

74. Farming Simulator 18
Nówka kupiona w MediaMarkt za 65 zł. Znów upolowana okazja w outlecie MediaMarkt. Bardzo rzadko pojawiają się tam gry na Vitę, ale jak już się pojawią to są w akceptowalnych dla mnie cenach. Oczywiście gra pochodzi z polskiej dystrybucji więc jest w wersji z polskimi napisami. Swego czasu byłem bardzo zainteresowany zdobyciem tego tytułu bo wiele pozytywnych recenzji czytałem na temat tej serii. Jednakże jakiś czas temu bodaj FS19 trafił do PS+ i miałem okazję się tej grze przyjrzeć. Zdecydowanie nie moje klimaty więc to pudełeczko pozostanie w folii i trafia od razu na półkę z grami.

 

 

75. Invizimals: Tajni Agenci
Używka kupiona na Allegro za 35 zł. Chętnie ten tytuł sprawdzę, ale wpierw muszę w końcu ukończyć wcześniejszą część która jest produkcją dość średnią. Bardzo mnie ciekawi, czy w kolejnej odsłonie poprawili gameplay oraz wywalili wymóg wykorzystywania kart AR który był w poprzedniej odsłonie. Na pudełku nic o kartach nie pisze więc jest nadzieja, że zdali sobie sprawę jak słabo im to wyszło poprzednio i dali sobie z tym spokój.

 

 

 


76. FIFA Football
Używka kupiona na Allegro za 20 zł. Pierwotnie dorzucona do zakupu z Invizimalsami aby zbić koszty wysyłki do 0 zł (dzięki Allegro Smart). Ostatecznie jestem jednak bardzo zadowolony z decyzji zakupu tego tytułu. Pierwotnie nie byłem nim kompletnie zainteresowany bo mam już 13 i 14 (swoja drogą 14 również kupowałem jako dodatek do innego tytułu aby wskoczyć w darmową wysyłkę w ramach Allegro Smart :D). Dostałem jednak pudełko w stanie idealnym i z instrukcją. W dodatku jest to wydanie skierowane na nasz rynek z Kubą Błaszczykowskim na okładce. Cieszę się więc, że tytuł ten wzbogacił moją kolekcję.

12

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper