Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 25.02.2018, 16:12
Działo się... #07
196V

Działo się... #07

Wiadomości czas zacząć! Czwarty tydzień lutego to czas, w którym wielu z Nas ubolewa nad Metal Gear Survive. Ale na osłodę powiem, że w przyszłym tygodniu rozpoczynamy marzec, czyli miesiąc dużych premier, a w tym tygodniu dowiedzieliśmy się paru ciekawych rzeczy. Co działo się od 19 do 25 lutego? Zapraszam!

Zapowiedź Burnout Paradise Remastered

Paradise City zaprasza po raz kolejny! Dla wielu jedna z najlepszych gier wyścigowych powraca 16 marca na PS4 i Xbox One w zremasterowanej wersji. Burnout Paradise Remastered zaoferuje 4K na PS4 Pro i Xbox One X i będzie zawierał wszystkie DLC z gry Criterion. Wersja na PC pojawi się jeszcze w tym roku, a tytuł pozbawiony zostanie mikrotransakcji (serio).

Tegoroczne EA Play z nowym Battlefieldem i Anthem

Bez zaskoczenia - tegoroczne targi E3 odbywające się w dniach 12-14 czerwca jako pierwsza poprzedzi konferencja Electronic Arts. EA Play 2018 rozpocznie się w sobotę 9 czerwca wieczorną prezentacją amerykańskiego wydawcy. W ogłoszeniu EA znajduje się informacja, że będzie można zagrać w Anthem i nowego Battlefielda (pierwszy zwiastun już się tworzy, więc do zapowiedzi może dojść nawet w marcu lub kwietniu). Oprócz tego pojawią się standardowo gry sportowe, mobilne, a także różne niespodzianki. 

Nagrody D.I.C.E. rozdane

Kolejne nagrody za 2017 rok zostały przyznane. Najwięcej nagród zgarnęło Nintendo, a także ich gra - The Legend of Zelda: Breath of the Wild, w tym tę najważniejszą - dla gry roku. Horizon Zero Dawn, które otrzymało najwięcej nominacji, musiało się zadowolić dwiema statuetkami. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach możecie znaleźć na głównej PPE. 

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs opóźnione

Drugi dodatek do najnowszego Asasyna został opóźniony o tydzień - na 13 marca. Jako pocieszenie dostaliśmy trzy urywki gameplay'u, z których dowiedzieliśmy się między innymi, że:

  • DLC zaoferuje 7 nowych umiejętności, na zakup których przeznaczymy 15 punktów
  • w dodatku będzie można zwiedzać Teby, Dolinę Królów czy też Aaru - egipskie Niebo
  • po terenie krainy będą wędrować takie stworzenia jak wielki skorpion albo ożywieni faraonowie np. Nefertari
  • Klątwa Faraonów będzie kosztowała 79 zł
  • 27 lutego, na wzór dodatku Ukryci, w podstawce pojawi się zadanie, zapowiadające opowieść z rozszerzenia

Premiera Metal Gear Survive

Kolejna część uwielbianej przez graczy serii Metal Gear So... No dobra, nie będę dodatkowo sprawiał wszystkim przykrości. Metal Gear Survive miało swoją premierę 22 lutego, ale Konami nie dostarczyło redakcjom kopii recenzenckim przed premierą, więc recenzje pojawiały się najczęściej dopiero w piątek. Cóż - nie ma żadnych wątpliwości, że jest to najgorsza gra sygnowana marką Metal Gear. Bo trudno powiedzieć, żeby była to kolejna część tej uznanej serii gier. Gameplay jest nużący, początek kampanii zawodzi, połączenie z siecią denerwuje, sterowanie na PC jest niedopracowane, za dodatkowe save'y trzeba płacić, a poziom trudności jest za wysoki. Zalety? No cóż - chyba tylko można liczyć na szczęście i nadzieję, że komuś będzie się w tą produkcję całkiem przyjemnie grało. Aktualna średnia na Metacritic wersji na PS4 wynosi 61% na podstawie 9 recenzji (więcej tekstów pojawi się w przyszłym tygodniu).

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Warto również wspomnieć o premierze Age of Empires: Definitive Edition, plotce mówiącej, że GTA V może się pojawić w wersji Premium, która wykorzysta moc PS4 Pro i Xbox One X, premierze trybu Wycieczka do Assassin's Creed Origins, polskiej wersji jeżykowej Dark Souls Remastered w wersji na PS4 i Xbox One (Switch wciąż niepewny), ozłoceniu Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, wypowiedzi Neila Druckmanna sugerującej, że jedna z kolejnych gier Naughty Dog może dziać się z perspektywy FPP, dołączeniu Troy'a Bakera i Emily O'Brien do obsady Death Stranding, kontynuacji historii z Layers of Fear i zapowiedzi Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy. A co Was najbardziej zaciekawiło w tym tygodniu? Mi trudno wybrać - czekam na dodatek do Asasyna, cieszę się remasterem Burnouta, ale też fajnie, że Anthem i Battlefield pojawią się na E3. Głosujcie!

Tagi: Burnout Paradise Remastered ea play metal gear survive The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Oceń notkę
+ +8 -

Oceń profil
+ +48 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 337 Poziom: 53
PD: 19737
REPUTACJA: 13314