(Bez)Imienne rozmyślania

BZImienny BZImienny 13.09.2019, 00:06
Piątkowa GROmada #154 - Borderlands 2 Edition
774V

Piątkowa GROmada #154 - Borderlands 2 Edition

Dzisiaj kraina granicy, pełna szumowin, morderców oraz różnorodności. A do tego nieprzetłumaczalnego (bo chyba dlatego nie ma polonizacji) i czarnego niczym prochu humoru. Czyli dzisiaj pora na Borderlands 2. Bo Pandora to wszystko co kochasz (jeśli wiesz, co mam na myśli). :)

Witam was w kolejnym prowadzonym przeze mnie odcinku GROmady (już straciłem rachubę którym), gdzie tym razem przeprowadzę przez zakupioną za śmieszne pieniądze produkcją Gearbox Software, czyli Borderlands 2 w wersji ze wszystkimi dodatkami (był tam też The Pre-Sequel, ale to opowieść na inną historię). Nie przedłużając zapraszam do lektury - na drugiej stronie najpierw jest podstawka, a potem cztery fabularne dodatki (ze szczególnym zwróceniem uwagi na przedostatni).

W tym odcinku mamy także patrona (trochę dziwny wybór, hehe) w postaci pewnej postaci, która zainspirowała mnie do napisania pewnej topki (kiedy powstanie - nie wiem). 

Patricia Tannis (wiem, że zdjęcie nie z B2, ale pod względem wyglądu się drastycznie nie zmieniła). Źródło: https://borde(...)a_Tannis

Tagi: borderlands 2 Borderlands: The Handsome Collection dlc fps Piątkowa GROmada strzelanina

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +36 -

Oceń profil
+ +203 -
BZImienny
Ranking: 31 Poziom: 78
PD: 60068
REPUTACJA: 20315