(Bez)Imienne rozmyślania

BZImienny BZImienny 06.09.2019, 00:07
Piątkowa GROmada #153 - Wolfenstein Edition
750V

Piątkowa GROmada #153 - Wolfenstein Edition

Po długo oczekiwanej strategii wracamy na poletko strzelanin. A dodatkowo także dobrze znanej i dość starej serii - Wolfenstein. Gdzie od prawie 40 lat staramy się jako bezimienny szpieg albo B.J. Blazkowicz uratować świat.

Witam was w kolejnym odcinku Piątkowej GROmady, pierwszym w tym roku szkolnym, gdzie przyjrzę się serii Wolfenstein. Kiedyś była to długa historia rozwoju marki, dzisiaj będą to wrażenia z ogrywania kilku odsłon tej zasłużonej dla rynku serii.

Z marką Wolfenstein jestem związany praktycznie odkąd jestem graczem (praktycznie, bo wcześniej był NOLF 2 czy gry na automaty od Capcomu), a to za sprawą RTCW oraz Enemy Territory. Później był Wolfenstein z 2009, a potem kupiony na przecenie The New Order i The Old Blood. Potem odpuściłem serię na rzecz innych tytułów, co w finalnym rozrachunku niestety było częściowo dobrą decyzją.

Gry opisane w ramach odcinka (na drugiej stronie):

W pozostałe odsłony nie grałem na tyle długo, by o nich tu opowiedzieć (albo nie grałem wcale) - za wyjątkiem Enemy Territory, o którym więcej powiedziałem tu (dobra okazja, by zestawić moje ostatnie pisarstwo z tym, co było na początku).

Tagi: fps klasyki Piątkowa GROmada wolfenstein

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +29 -

Oceń profil
+ +210 -
BZImienny
Ranking: 26 Poziom: 80
PD: 63324
REPUTACJA: 21943