Blog użytkownika Reinvented

Reinvented Reinvented 13.03.2017, 07:33
Poniedziałkowe Heheszky #21
614V

Poniedziałkowe Heheszky #21

Po dwutygodniowej przerwie i zamknięciu sezonu drugiego Poniedziałkowych Heheszków, wracamy w nowej odświeżonej formie w kolejnym trzecim już sezonie, nastąpiło kilka dość ważnych zmian, ale o tym już w rozwinięciu. Serdecznie Zapraszam, na dwudziesty pierwszy odcinek Poniedziałkowych Heheszków!

 Witam, w ten (mam nadzieję) wspaniały Poniedziałkowy poranek, ja jestem Reinvented - prowadzący, ten zacny cykl wpisów, przed nami cały tydzień szkoły lub pracy, ale nie ma co się przedwcześnie załamywać, albowiem nadszedł czas na dwudziesty pierwszy odcinek Poniedziałkowych Heheszków, wróciliśmy po dwutygodniowej przerwie, nie był to oczywiście czas zmarnowany, zdążyłem przygotować nowe logo, i oczywiście wprowadzić zmiany o które prosiliście. A o jakich zmianach mowa? O tym przeczytacie trochę niżej. Nie przedłużając, Oficjalnie i Uroczyście oświadczam, że Trzeci Sezon Poniedziałkowych Heheszków uważam za otwarty, Serdecznie Zapraszam!


LOGO: Jak zapewne zauważyliście zmieniło się logo Poniedziałkowych Heheszków, to już tradycja że co sezon logo PHH jest odświeżane lub tworzone całkowicie od nowa.

TOP 5 / Przegląd Kącika Muzycznego:

Druga zmiana, której sam do końca nie chciałem lecz którą wprowadzić musiałem dotyczy Przeglądu Kącika Muzycznego, od teraz w "PKM" pojawiać będzie się tylko i wyłącznie pięć propozycji muzycznych tzw. TOP5 Dlaczego? Już śpieszę z wyjaśnieniami bo akurat te wam się należą, większość z was stwierdziła że przy wrzuceniu kilkunastu utworów na jedną stronę, blog strasznie wam zamulał - dostosowałem się do tej prośby, i szanuję że nie każdego stać na komputer za 5 tysięcy.

"Ale Rein! Dlaczego PKM nie może pojawić się na dwóch stronach w takiej samej ilości jak do tej pory?"

No właśnie nie może, bo nie chcę rozbijać tego przeglądu na kilka stron, a wiem że wraz z wzrostem popularności tego cyklu propozycji mogłoby pojawiać się coraz więcej, więc wychodzi na to że wkrótce blog rozrósłby nam się do dziesięciu stron i nikt z was już by tego nie czytał. 

"Jak zostają wybierane utwory do TOP 5 - Przeglądu Kącika Muzycznego?"

To bardzo proste! Utwory wybieram metodą "To mi się podoba" - utwór który po prostu porwie moje serce pojawi się w kolejnej odsłonie Poniedziałkowych Heheszków. 

Heheszkowy Funzone:

W Heheszkowym Funzone, bez zmian w dalszym ciągu możecie wysyłać tyle memów i śmiesznych filmików ile tylko zdołacie (chociaż tutaj pozwolę sobie zostawić "furtkę" i napiszę że do czasu aż nie dostanę żadnej skargi, że komuś laptop zamula :) 


Ze zmian wprowadzonych w trzecim sezonie "PHH" to już wszystko. Nie ma tego zbyt wiele, ale są to zmiany na tyle istotne abym was o nich poinformował. Tym czasem zapraszam na część właściwą, czyli Przegląd Kącika Muzycznego i Heheszkowy Funzone, ciesze się że mogę być z wami ponownie po tych dwóch tygodniach przerwy i znów dla was pisać jak co tydzień! Szczerze? Już nie mogę się doczekać waszych komentarzy pełnych nowych pomysłów! 

Ciąg dalszy na stronie drugiej...

Tagi: blog poniedziałkowe heheszky

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +20 -

Emma Watson
Oceń profil
+ +117 -
Reinvented
Ranking: 247 Poziom: 56
PD: 23133
REPUTACJA: 14587