Blog użytkownika jvl_90

jvl_90 jvl_90 10.01.2020, 00:20
TOP 14 oczekiwanych przeze mnie gier w 2020 roku
1285V

TOP 14 oczekiwanych przeze mnie gier w 2020 roku

Cześć! W swoim poprzednim blogu opisywałem wrażenia z zeszłorocznych premier, gdzie uznałem, że większość produkcji było na wyrównanym, bardzo wysokim poziomie. Teraz chciałbym wam przedstawić topkę najbardziej oczekiwanych tytułów które wyjdą w tym roku. Zapraszam!

DOOM Eternal

Platforma: PC, PS4, XONE
Data premiery: 20 marca 2020

Zestawienie zaczynamy z grubej rury, a przynajmniej tak podpowiadają mi dostępne obecnie materiały promujące nadchodzący tytuł. DOOM z 2016 roku przyniósł mi wiele radości z grania, a wszystko dzięki prostej i jednocześnie przyjemnej mechanice która polegała na ubiciu jak największej ilości przeciwników. Tak naprawdę, wiele zmian nie potrzebuję w najnowszej odsłonie, ponieważ edycja z 2016 roku była idealna. Wiadomo, że mile widziane będą nowi przeciwnicy oraz atrakcyjne bronie, ale nie to jest najważniejsze. Z tego co dało się usłyszeć, gra ma postawić na jeszcze szybszy gameplay. Jestem za! Dajcie mi więc więcej tego samego z większą intensywnością!

Ori and the Will of the Wisps

Platforma: PC, XONE
Data premiery: 11 lutego 2020

Wyczekiwana przez wielu kontynuacja wreszcie nadchodzi. Ponownie będziemy mieli okazję wcielić się w duszka z którym przyjdzie nam przeżyć efektowną i emocjonującą historię, a takich gier na rynku brakuje. Jedno z większych wydarzeń już poznaliśmy przed premierą – opuszczamy las Nibel. Twórcy zdecydowali się pokazać nam większy obszar, dzięki czemu będziemy mieli okazję wgłębić się jeszcze bardziej w uniwersum poprzez zwiedzenie zróżnicowanych lokacji. Podczas wędrówki towarzyszyć nam będzie klimatyczny soundtrack, który wywoła ciarki na naszych plecach. Wszystko to dwuwymiarowej, ręcznie rysowanej grafice.

Resident Evil 3 Remake

Platforma: PC, PS4, XONE
Data premiery: 3 kwietnia 2020

W czasie gdy tworzę ten materiał, na mojej growej tapecie znajduje się Resident Evil 2 Remake. Tak jak wspominałem w poprzednim blogu, staram się nadrobić ten tytuł aby zdążyć przed premierą najnowszej odsłony. Wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, że się uda. Muszę przyznać, że Capcom odwalił kawał dobrej roboty. Musiałaby stać się katastrofa, żeby twórcy nam oddali słaby produkt na rynek. Przedpremierowe pokazy, wskazują na to, że wszystko idzie zgodnie z planem. Dostaniemy również dostęp do rozgrywki multiplayer – Resident Evil: Resistance. Szczerze mówiąc, nie jestem wielkim zwolennikiem tego pomysłu i prawdopodobnie nie jest to opcja dla mnie.

Final Fantasy VII Remake

Platforma: PS4
Data: 3 marca 2020

Muszę się do czegoś przyznać. To będzie mój pierwszy kontakt z serią. Kompletnie nie wiem czego mam się po tym spodziewać, a nadrabianie poprzednich części jakoś mi się nie widzi, ponieważ z tego co wiem, wyszło ich mnóstwo i jeszcze więcej. Będzie to więc doskonała okazja do zapoznania się z najpopularniejszą grą jRPG na rynku. Czy seria będzie miała kolejnego fana? O tym przekonamy się po ograniu tytułu.

Cyberpunk 2077

Platforma: PC, PS4, XONE
Data: 17 września 2020

Przeciwieństwie do wychodzącego Final Fantasy, tutaj oczekiwania mam ogromne. Przy każdej części Wiedźmina bawiłem się fenomenalnie i mam nadzieję, że CDPR zauroczy mnie futurystycznym klimatem. Twórcy oddadzą nam do zabawy grę RPG z elementami FPS w otwartym świecie. Podczas przygód towarzyszyć nam będzie muzyka wykonana przez światowe gwiazdy. Chyba nie muszę wspominać, że Keanu Revees też potwierdził obecność. Będzie to też jednocześnie test dla samych producentów, czy potrafią odnaleźć się w innym gatunku. Jeśli gra okaże się sukcesem, CDPR potwierdzi, że jest potężną firmą na świecie, a Wiedźmin 3: Dziki Gon nie był przypadkiem.

Gears Tactics

Platforma: PC, XONE
Data: 28 kwietnia 2020

W nadchodzącym roku to właśnie spin-off serii Gears może być tytułem przy którym spędzę największą ilość godzin. Nowa odsłona będzie strategią turową, a twórcy nie kryją inspiracji serią Xcom. Wydarzenia dzieją się 12. lat przed pierwszą odsłoną, gdzie naszym głównym zadaniem będzie powstrzymanie oddziałów Szarańczy. Takie tytuły cechują się olbrzymią grywalnością, a jeśli twórcy dołożą do tego ciekawą zawartość, będziemy świadkami solidnego produktu, przy którym spędzimy każdą wolną chwilę.

Nioh 2

Platforma: PS4
Data: 13 marca 2020

Kolejny rok, kolejne wyzwania w produkcji typu soulslike. Ponownie będziemy mieli okazję wcielić się w człowieka posiadającego demoniczne moce, i zawalczymy z licznymi przeciwnikami – samurajami lub istotami nie z tego świata. Poprzednia część cechowała się wysokim poziomem trudności i w najnowszej odsłonie liczę na to, że wymagania stawione przez twórców zostaną zachowane.

Tagi: Cyberpunk 2077 Doom Eternal Ghost of Tsushima Halo Infinite Ori and the Will of the Wisps The Last of Us: Part II

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +27 -

WLADCA PODZIEMNEJ SCENY
Oceń profil
+ +38 -
jvl_90
Ranking: 788 Poziom: 48
PD: 14754
REPUTACJA: 3375