Blog użytkownika Horacyyy

Horacyyy Horacyyy 09.08.2015, 23:24
5 gier w które mógłbyś grać do końca swojego życia
809V

5 gier w które mógłbyś grać do końca swojego życia

Moje pięć gier. Jakie ty byś wybrał/a?

Na pewnym portalu widziałem ciekawy filmik w którym uczestnicy rozmowy odpowiadali na pytanie w jakie gry mogliby grać do końca swojego życia, oczywiście gry mogły być mogły być na jakąkolwiek platformę ale musiały mieć już swoją premierę. Postanowiłem z ciekawości również odpowiedzieć na to pytanie, brałem pod uwagę gry w które już grałem bo wybranie 5 gier z tzw. kupki wstydu w tym wypadku jest opcją niewłaściwą. Oto moja lista:

 

1. Wiedźmin 3

Jestem wielkim fanem książek jak i gier z Geraltem w roli głównej (filmów na tą chwilę nie), niedawno ukończyłem trzecią część jego przygód i na pewno będę wracał do tej gry. Ogromny świat, mnóstwo rzeczy do roboty, wiele fabularnych linii. Granie w tą grę było czystą przyjemnością.

 

 

 

 

 

 

2. Total War: Rome II 

Miałem tutaj dylemat pomiędzy Civilizacją V a właśnie Rome 2, po chwili zadumy nad tym problemem pałę zwycięstwa na stronę Total Wara przegięły wielkie epickie bitwy .Grałem w kilka części tej serii i zdecydowanie najwięcej czasu spędziłem przy tej. Jarają mnie te wielkie bitwy, niekiedy nie mogłem się od tej gry oderwać. Wygrywanie bitew na wyższych poziomach trudności daje mi dużą satysfakcję. Oczywiście nie można zapominać o modach.

3. Diablo 3 

Od czasu do czasu przychodzi taki moment że chciało by się pograć w coś co nie wymaga od nas myślenia ani w ogóle niczego i tu właśnie jest miejsce dla Diablo 3. Mnóstwo itemów do zdobycia oraz potworów do ubicia.

4. Super Mario (Maker)

Tutaj trochę odstęp od zasad. Nieograniczona liczba poziomów do Mario mówi samo za siebie. W zasadzie ograniczać tutaj będzie tylko i wyłączenie nasza wyobraźnia. W grę będzie można grać i grać i grać.  Dla mnie bomba.

5. FIFA

Tutaj bez jakiegoś uzasadnienia, po prostu lubię sobie popykać w piłkę.

 

Na tą chwilę tak prezentuje się moja lista. Wydaję mi się że te gry mają wystarczająco dużo w sobie tyle zawartości i dają wiele godziń, dni świetnej zabawy.

Źródła obrazków:

http://img6.(...)0241.jpg

supermariomaker.nintendo.com/assets/img/mario-holding-cube.png

http://www.fifas(...)teta.jpg

http://antyw(...)lo3.jpeg

http://img6.(...)3833.jpg

Tagi: Diablo 3 fifa super mario maker total war: rome2 Wiedźmin 3

Oceń notkę
+ +15 -

Oceń profil
+ +2 -
Horacyyy
Ranking: 671 Poziom: 50
PD: 17005
REPUTACJA: 631