Blog użytkownika Sepsek

Sepsek Sepsek 15.03.2016, 20:40
Rozdziewiczenie
720V

Rozdziewiczenie

W ostatnim czasie trochę się nad sobą użalam. Wewnętrznie. Nie żebym wylewał swoje żale na wszystko co mnie otacza. Ubolewam jednak nad brakiem czasu na swoje hobby (czyt. gry). Jest go kurw** tak niewiele!! Mam obecnie 31 lat a z trudem znajduję chwilę na cyfrowe wojaże. Dziecko, marudna żona, która ciągle twierdzi, że gry to zajęcie dla dzieciaków i dawno powinienem z tego wyrosnąć i... No właśnie... praca.

Jeśli ktoś z Was zwrócił kiedykolwiek uwagę na mój profil lub wypowiedzi na PPE zapewne nie pomyślał, że mogę być Dzielnicowym. Możecie wierzyć lub nie ale praca jest ciężka i cholernie absorbuje. Nadgodziny, dziwni petenci etc. Po służbie zaczyna się drugi etat (dom, szaleństwa z małym berbeciem, baraszkowanie z żoną, spacery z psem). Czasami rezygnuję ze snu żeby pobawić się padem. Rano po zsunięciu cielska z wyra łażę na rzęsach ale nie żałuję ani minuty z moją czarnulą. Czasami sam się dziwię, że chce mi się odpalić konsolę. Czuję, że muszę to zrobić, po prostu muszę! Trzeba przecież mozolnie nadrabiać zaległości. Nic na to nie poradzę! Kocham GRY i nawet moja żona tego nie zmieni hehe. 

Teraz powinna być część poświęcona mojej małej "growej" codzienności. Miałem napisać o wpływie gier na mnie i moje otoczenie. Byłby to elaborat. Nie będę zanudzać osoby, która jakimś cudem tu trafi. Lepiej będzie jak moje wypociny zwieńczę pytaniem: Kolego/koleżanko kim jesteś zawodowo i jak godzisz codzienność z grami? Byłoby super gdybyście poświęcili chwilę na odpowiedź. Być może jest więcej graczy cierpiących na tą samą dolegliwość co ja, tj.: BRAK CZASU NA WSIO. Zostaw coś po sobie, popraw mi nastrój. 

P.S. Jeśli jeszcze kiedyś zasiądę do bloga to podzielę się z Wami spostrzeżeniami z moich obserwacji. Mam styczność z różnymi ludźmi. Nie wyobrażacie sobie kto gra i na czym! W jakich miejscach stoją konsole i jakie sprzęty ludzie mają w domach. To fascynujące. A teraz idę uśpić syna :)

Tagi:

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ +34 -
Sepsek
Ranking: 377 Poziom: 54
PD: 21414
REPUTACJA: 3581