Blog użytkownika KurtekPL

KurtekPL KurtekPL 30.10.2018, 17:21
Xbox: Przegląd tygodnia #7
354V

Xbox: Przegląd tygodnia #7

Kolejny przegląd tygodnia z zielonego obozu. 

Dzisiaj wyjątkowo ja poprowadzę bloga i do tego sam. Jeśli ktoś chce wiedzieć dlaczego M4tekt nie jest między nami, to powiem to w skrócie "Karma jest dzi*** i nie trzeba było żartować ze mnie ;P".

Tak naprawdę to nie wiem zbytnio co się stało. 

No dobra czas zacząć przegląd ! 

 

Gears of War : nowe osiągnięcia, największa fanowska kolekcja GoW-a oraz nowy sweterek świąteczny.

The Coalition pod koniec lipca spytało się fanów, jakie by chcieli mieć ostatnie osiągnięcia w Gears 4?. Fani odpowiedzieli i firma zaczęła analizować te pomysły. Niektóre były łatwe do zrealizowania, a nie które wręcz przeciwnie. Tak więc twórcy powybierali i dali trochę coś od siebie. Dlatego już pokazali wstępna listę nowych i do tego ostatnich osiągnięć jakie zostaną dodane do gry. Poniżej macie listę tych osiągnięć, ale pamiętajcie, że te osiągnięcia jeszcze są w fazie testów, tak więc jest szansa, że może być coś zmienione : 

Community Achievements

- Turn It Up To 11 (100G) - Earn your first Wings at Re-Up 11.

- Judge, Jury and Executioner (50G) - In any mode, perform one of each unique execution.

- Deadly Resourceful (25G) - In Act 4 Chapter 4, kill a Swarmak using a different weapon to pop each Blister on Insane or above.

- Hi, Mom. (15G) - Go home and say hi to Mom.

- I'll Take That (30G) - In Public Versus, kill an opponent holding a power weapon and claim it for yourself 5 times.

- Active Lifestyle (30G) - In Public Versus, kill 100 opponents with active reload rounds.

- Sorry, That's Never Happened To Me Before (30G) - In Public Versus, win a round of Guardian, Execution, Escalation or Dodgeball in under 60 seconds.

- Play The Mode, Not The Player (30G) - Get 200 ring captures and 100 ring breaks in King of the Hill or Escalation (Public Versus Only)

- Kinda Missed 'Em In A Weird Way (30G) - Complete a 25 or 50 wave variant of Horde with Marcus, Cole, Dom, Baird and Anya.

 

2v2 Achievements

- Don’t Hate The Players (50G) - Win 25 matches in 2v2 playlists (Public Only)

- Got Your Back Like A Buttcrack (50G) - Save your wingman by killing an opponent who downed them before they die 10 times in 2v2 playlists.

 

Secret Achievements 

-The four secret 15G achievements are little love letters to our community. Two are directly inspired by ideas shared in the competition. The other two are, well, you’ll find out. We don’t plan on giving clues on these four, so let your fellow fans know if you’ve unlocked one! Good hunting.

 

Razem wszystkie nowe osiągnięcia mają wartość 500G, dzięki czemu Gears of War 4 zamknie się w 4000G! 

To chyba jedno z najtrudniejszych calaków w tej generacji. Szacun dla tych co to osiągną. 

 

Twórcy zapytali też fanów o ich kolekcje Gears of War, czyli Museum of Community Glory.

Dzięki czemu pojawił się fan, który pochwalił się dużą kolekcją Gears of War. Naprawdę Dużą!

Jason aka MoNsTiR - facet zbiera towar z takich gier jak Halo, ale też właśnie z Gears-ów. Jego kolekcja zaczęła się od roku 2011 wraz z premierą gry Gears of War 3. Facet pokochał całe uniwersum, przez co zaczął zbierać wszystko co jest związane z GoW. Cała jego kolekcja liczy ponad 200 rzeczy! 

Ten ogrom powala, ale przyznam, że trochę jestem rozczarowany, ze względu na brak książek oraz komiksów, bo przyznam, że jestem mocnym fanem lore tego uniwersum, a tu tego nie ma. :( 

CO JA GADAM?!! CO TO ZA KOLEKCJA, OOO JEZUNIU! 

 

Jeszcze nie koniec, jeśli chodzi o Gears of War :) 

Tak jest święta tuż tuż(chociaż zara dzień zmarłych. hmm teraz dziwnie się czuje jak to teraz piszę) i właśnie wychodzi nowy świąteczny sweter w motywie GoW-a. Coś pięknego. Cena tego cuda wynosi 49.99€ i oprócz samego swetra dostaniemy DLC do zawartości w Gears of War 4, który wyjdzie w dniu 14 Grudnia. 

Jak patrze na ten sweter to się czuje jak dziecko, która właśnie zobaczyło zabawkę w sklepie. Ale [email protected], cena to coś około 200zł. Jak ktoś jest jednak chętny to zapraszam tutaj do sklepu. 

 

 

Sea of Thieves : Koniec Forsaken Shores, początek Festival of The Damned i nowe duże DLC w listopadzie!

Już w tym tygodniu kończy się wydarzenie Forsaken Shores przez co nie będzie już można dostać tymczasowych ubrań jak i przedmiotów, ale za to od razu wchodzi nowe wydarzenie Festival of The Damned. 

Jak już wcześniej mówiłem, Festival of The Damned da nam makeup oraz na statku widmo powstanie studnia duchów, która będzie miała płomień Well of Spirits. Płomień ten będzie zmieniał się w zależności od sposobu jaki pirat zginie i jak widać na zapowiedzi tego wydarzenia, będzie można zabrać ten płomień za pomocą latarni i wchodzić w interakcje z innymi rzeczami, ale już w świecie żywych. Wraz z nowym wydarzeniem dojdą kolejne tymczasowe ubrania czy przedmioty. 

Festival of The Damned zacznie się już w tą środę(31.10) i pewnie będzie trwało przez 2 tygodnie. 

 

Nie dawno dostaliśmy duży dodatek Forsaken Shores, a już dostajemy nowe wiadomości o nowym dodatku, który wyjdzie w listopadzie.

Joe Neate w filmiku powyżej opowiedział jak się sprawy mają na dzień dzisiejszy, jeśli chodzi o Sea of Thieves, ale z jednych z najważniejszych rzeczy, o jakich powiedział to to, że już w listopadzie wyjdzie nowe duże DLC : Shrouded Spoils.

Nie chciał wiele nam zdradzić, ale i tak dość dużo powiedział. 

Po pierwsze, dojdą kolejne opcje kosmetyczne do statku. W końcu będzie można bawić się wyglądem steru, armat czy też kabestanów(musiałem sprawdzić w google, co to [email protected] jest).

Po drugie, do świata zostanie dodana mgła. Już w filmiku powyżej zostało pokazane jak ta mgła będzie wyglądać. Mgła będzie oczywiście zmniejszać nasze pole widzenia, przez co też będziemy zmuszani wchodzi na gniazdo na statku, aby spojrzeć po za mgłę. Przyznam, że na filmiku ta mgła wygląda obłędnie :) .

Po trzecie, zostaną dodane pierwszy raz wyzwania tylko dla piratów, którzy uzyskali status Legendy. 

Więcej się dowiemy na imprezie XO18 (10.11).

 

 

Forza Horizon 4 : Aktualizacja

Wyszła aktualizacja do FH4, która oprócz naprawiania błędów dodaje jeszcze dwie rzeczy. 

Kreator trasy - tak jak w poprzedniej części, jak i teraz w nowej, można tworzyć własne niestandardowe trasy do 40mil. od dowolnej lokalizacji startowej wyścigów Asphalt, Dirt czy Cross-Country.

New Horizon Story - British Racing Green - jest to wydarzenie, które będzie opisywać stuletnie samochody zbudowane Wielkiej Brytanii. Dzięki temu wydarzeniu dostaniemy nową szybką frazę czatu, nowy unikatowy element garderoby i klasyczny 8 litrowy Bentley.
 

 

Xbox All Access już dostępne w USA 

Stany zjednoczone już mogą się cieszyć z nowej oferty Microsoftu. Osoba aby mogła skorzystać musi najpierw złożyć wniosek o Dell Preferred Account, po akceptacji klient może wybrać dwie opcje płatności : 

- 34.99$ miesięcznie - Xbox One X + Xbox Game Pass + Xbox Live Gold.

- 21,99$ miesięcznie - Xbox One S + Xbox Game Pass + Xbox Live Gold.

Oferta trwa przez 2 lata i po upłynięciu tego okresu konsola staje się oficjalnie własnością klienta, a subskrypcje wygasają.

 

 

Tydzień Czerwonej Śmierci 

Piękne cudo, które co najgorsza jest tylko jedna sztuka na świecie i do tego można go dostać tylko przez loterie organizowaną przez Xbox. W loterii można jeszcze wygrać sam pad czy ten też 12 miesięczny Gold, ale ta loteria dotyczy tylko USA i Kanady. Przez to, że konsola jest tylko jedna to mnie jakoś ta sytuacja nie boli, ale jedno trzeba powiedzieć. Pięknie Ona wygląda ;P. 

 

 

Grzmot Wojny już na Xbox One !

War Thunder. Bo właśnie o tej grze mowa. Pozwólcie okaże moje lenistwo i wkleję opis z sklepu : 

War Thunder jest niesamowicie obszerną grą free-to-play z gatunku MMO. Produkcja poświęcona jest lotnictwu, jednostkom naziemnym oraz morskim z okresu od Drugiej Wojny Światowej, aż do czasów Zimnej Wojny. Samoloty, czołgi oraz okręty mogą walczyć w jednej bitwie, zupełnie jak w rzeczywistości.

Gra najpierw wyszła na PC, a następnie na PS4 i przez długi czas gra jakoś nie mogła wyjść na XOne. Po opływie ponad roku w końcu gra wylądowała na naszych konsolach. Gra jest za darmo więc śmiało możecie sobie sprawdzić. ;) 

 

 

 

Najlepsze gry na Xbox One według IGN

IGN bardzo znany portal growy (i nie tylko) na całym świecie stworzył ranking najlepszych 25 gier na Xbox One. Sprawcie i dajcie znać czy lista pokrywa się z Waszą prywatną listą :) : 

25. Minecraft

24. Dead Cells

23. Halo: The Master Chief Collection

22. Diablo 3: Ultimate Evil Edition

21. Fallout 4

20. Dishonored 2

19. Ori and the Blind Forest

18. Overwatch

17. Monster Hunter: World

16. Assassin's Creed Odyssey

15. Dark Souls 3

14. Doom

13. Cuphead

12. Firewatch

11. Hellblade: Senua's Sacrifice

10. Gears of War 4

9. Sunset Overdrive

8. Titanfall 2

7. The Witness

6. Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

5. Rise of the Tomb Raider

4. The Witcher 3: Wild Hunt

3. Forza Horizon 4

2. Grand Theft Auto 5

1. Inside!

 

Jeśli chodzi o mnie, to The Witness mi w ogóle nie pasuje na tej liście. Bardzo zazdrościłem tego, że gra wyszła na samym początku tylko na PS4, a w momencie jak w końcu wylądowała na Xpudełku i ja mogłem ją odpalić na moim Xbox, rozczarowałem się. Jeśli miałbym jeszcze na coś zwrócić uwagę na tej liście, to się mocno dziwie, że tak wysoko oceniono Inside. Pewnie gra bardzo dobra, ale aż tak? No nie wiem. A jak Wy uważacie? 

 

To już koniec na dziś wybaczcie, że tak późno i do tego jestem sam. Mimo to dziękuję Wam za uwagę! 

Zbliża się Haloween, więc proszę o ostrożność. Jeśli zobaczycie wieczorem zombi lub inne potwory, NIE STRZELAJCIE! Może to być przebrane dziecko. A jeśli zobaczycie jakiegoś bachora przebranego w jakiś strój z Fortnite i przypadkowo go zastrzelicie, proszę się nie martwić. Mówi się szkoda i żyje się dalej.

Tagi: Forza Horizon 4 Gears of War 4 Sea of Thieves Xbox One

Oceń notkę
+ +20 -

Oceń profil
+ +42 -
KurtekPL
Ranking: 278 Poziom: 60
PD: 27994
REPUTACJA: 3721