Blog użytkownika Bankai84

Bankai84 Bankai84 01.05.2020, 13:06
Wiadomości #1
245V

Wiadomości #1

Dużo się działo w kraju i na świecie, nie jesteś na bieżąco? Zagrywasz się całymi dniami w gry? Nadrabiasz oglądanie seriali? Zapraszam na skrót informacji.

Życie jakoś toczy się dalej. Chociaż nie jest tak samo jak było jeszcze wcale nie tak dawno. Oprócz zrobienia zakupów pierwszej potrzeby, cała reszta toczy się w sieci, online. Na szczęście, a może i nie szczęście takie mamy czasy, że dzięki temu jakoś Sobie jeszcze radzimy i nie wariujemy. Można coś napisać dla Was, kontaktować się szybko ze znajomymi i tak dalej. Ale jak taka pandemia miała miejsce w dawnych czasach, wyobraźcie Sobie ile by trzeba było korbką kręcić i jak by biceps urósł...

1. Wzrosła sprzedaż gier z zombie w rolach głównych. Gracze wykorzystują więcej wolnego czasu na ubijanie nie umarłych, co może mieć związek z trwającą epidemią wirusa. Jak najbardziej jest to zrozumiałe powiedział nam Pan profesor doctor Adaś Jajkowski z instytutu tymczasowych badań nad zachowaniami graczy w czasach podwyższonego ryzyka. Tak już ciężko zrozumieć wysoką sprzedaż The Sims....

2. Spore wycieki w mijającym tygodniu w sprawie nadchodzącej gry studia Naughty Dog ", The Last Of Us Two"  Za przeciekami stoi prawdopodobnie jeden z pracowników. Mówi się, że nie jest on zadowolony z mocy PlayStation 5. Jak wiemy nowa konsola Sony zaoferuje około 10.2 potemklopsa, jopek liczył na 10.3 i teraz robi firmie na złość. Do tego doszło prawdopodobnie też cofnięcie trzech dolarowych dopłat do lunchu. Szkoda, że na tym wszystkim najbardziej cierpią gracze. No chyba, że ktoś nie umie czytać , to ominie spojlery.

3. Firma Microsoft znana nam nie tylko z okien i pakietów biurowych, ale także z działu "marnego" Xboxa. Dla nie wtajemniczonych jest to taka konsola do gier, na której można grać w gry. Szef nad szefami chwali się fantastycznymi wynikami generowanymi przez oddział. Inny pod szef przytakuje i zapowiada jeszcze większą pompę na którą mają przygotować się gracze. Czy kłamio? nie sondze. Jak donosi serwis  Wuchło PhilSpencer powiedział " XGP to najlepsza usługa na świecie no i co mi zrobicie" No chyba nic, więc należy zatem tylko pogratulować...

4. Ubisoft zapowiada swoją najnowszą produkcję z serii Assassin's. Zapowiedź wywołała skrajne emocje, czego prawdopodobnie sama firma się nie spodziewała. Na portalu PPE.pl rozpętała się gorąca dyskusja nad wyższością soli nad cukrem. Pojawiło się około 250 komentarzy. Jak powiedział przedstawiciel firmy, cieszymy się tak dużym zainteresowaniem. Dodam również od Siebie, że gostek zapewne przeleciał komentarze od prawej i po łebkach..

5. Pewien gracz ze Sri Lanki wyrzucił Swoją konsolę PlayStation przez okno. Jak powiedział później dla gazety  Nerwy w konserwy " wkurzył mnie gracz z Polski" zamieszkały prawdopodobnie pod Łodzią. Grając i współpracując online w pewną grę , zwyzywał mnie od dziwnie brzmiących haseł na K i H, a do tego stwierdził, iż ruszam się jak " włóż od tyłu". Ciekawą ciekawostką jest fakt, że przechodzący szczęśliwiec konsolę podniósł i gra do dziś.

6. Jak mocno gracze utożsamiają się ze swoją ulubioną marką? Widziałem już tatuaże za uchem, czapki w kolorach obozowych, wojenki na PPE. Natomiast pewien gracz z południowo- wschodnich Suwałk tak bardzo lubi Nintendo, że posiada nawet..... lodówkę. Oto i ona:

7. Zasłużona dla branży gazeta CD-Action prawdopodobnie wkrótce przestanie istnieć. Wszyscy którzy znają pismo, bogatą historię istnienia i wkładu w branżę smucą się z tego powodu i martwią. Jak nie oficjalnie wypowiedział się redaktor innej gazety, że winę w pewnym stopniu ponoszą "Janusze" którzy przestali kupować magazyn bo nie było już dołączanych płyt. Ja dodam ze swojej strony, że kupowałem regularnie, bez znaczenia czy była płytka czy nie :) Życzmy zatem powodzenia pracownikom i osobom, które tworzyły ten legendarny papier jak również dalszych sukcesów.

8. #AFERABLOGOWA. Jeśli nie wszystkie znajo i wiedzo, miała miejsce pewna afera blogowa, której byłem główną ofiarą. Jednak dzięki wsparciu przemiłych portalowiczów i ciepłych słów z ich strony, za co ogromnie dziękuję, możecie przeczytać min. dzisiejsze wiadomości...Takie wsparcie w tych trudnych czasach to złoto w czystej postaci.

9. Niestety nie jest ostatnio za wesoło w naszym kraju, w związku z nadchodzącą suszą. Potrzebujemy deszczu jak nigdy dotąd. Wspólne modlitwy nie przynoszą efektów. Jak poleciła nam pewna posłanka Grażyna Absurdalna z domu Rozkraczyńska grajta w grę Hydrophobia.

10. Pan Tadeusz spod Wrocławia pomimo swojego wieku prawie 65 lat ( tyle co najstarsi wyjadacze z PPE) jest wielkim fanem konsol obecnej generacji i posiada je prawie wszystkie. Niestety tę miłą pasję przerwał ostatnio jego syn 28 letni Mirek, wpadając z nie zapowiadaną wizytą i zabierając część sprzętu. Starszy pasjonat nie rozumie o co chodzi, ale jak nam później powiedział z ust syna padły słowa " gdzie jest mój hajs z komunii"

11. Dwie nowe gry wkrótce dostępne w PlayStation Plus. Cities: Skylines i Farming Simulator 2019. Informacja o tytułach została średnio przyjęta. Pewien Francuz z Paryża powiedział dla magazynu Grajo.fr, że dostępne tytuły pobierze i ogra, ale dopiero wtedy kiedy przeprowadzi się do Holandii. Kiedy magazyn spytał dlaczego, miłośnik żabich udek odpowiedział " W Paryżu nie zrobię z owsa ryżu".

12. Pewien otyły grubas z Austin w Texasie złożył zażalenie do komisji spraw natychmiastowych, kiedy grał w multiplayera w COD, grupa w której się znajdował utworzyła video czat. Nieświadomy tego, że może dostać pociski nie tylko w grze odebrał i przyłączył się do konferencji i wtedy usłyszał od jednego z uczestników "Kulfon to przy Tobie model"

A więc działo się nie mało. Było co śledzić, czytać i dyskutować. Nie zawsze były to informacje dobre, ale i też nie złe. Życzę Wam wszystkim spokojnego weekendu i pozdrawiam serdecznie. Na zdrowie...:)

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +24 -

Bo wszystkie konsole fajne są.
Oceń profil
+ +271 -
Bankai84
Ranking: 226 Poziom: 60
PD: 28499
REPUTACJA: 7539