http://wynurzeniagracza.blogspot.com/

forest122

Ojciec-Gracz Ojciec-Gracz 08.01.2017, 02:18
Moja kolekcja gier AD 2014-2016
1088V

Moja kolekcja gier AD 2014-2016

...

 

Zacznę od tego, że gier na siłę nie zbieram. Po prostu jak pojawia się okazja cenowa a gry akurat nie posiadam to biorę. Z małymi wyjątkami są to okazje.

Zacznę od gatunku przeze mnie pomijanego czyli wyścigi.

Zbieractwo tego gatunku zaczęło się oczywiście od GT6 natomiast ostatnią grą na tą chwilę jest F1 2012. Cieszę się, że udało się kupić tanio blur i split/second bo to dość drogie gry na różnych portalach aukcyjnych. Z pewnością to nie koniec wyścigowej przygody. W 2017 mam w planach ograć dwie ostatnie F1 na PS3 i dokupić brakujące exy.

Z bijatykami mam niewiele wspólnego ponieważ moja przygoda z nimi ogranicza się do przejścia trybu story. Sentyment do tego gatunku został mi po Tekkenie 3 i lokalnych osiedlowych turniejach.

 

Heavenly Sword to niedoceniona, w miarę dobra i dość tania gra. Slashery to jeden z nielicznych gatunków, który lubię. W 2017 dokupię brakujące ogniwo do tej dwójki czyli MGS Rising

 

FPS-y na konsoli, kto by pomyślał? No cóż The darkness II to mistrzostwo świata w opowiadaniu prostych historii natomiast nowy nabytek Resistance 3 to moim zdaniem taki trochę bardzo Crysis.

 

Tak zwane gry dla dzieci jak zwykło określać się pseudo platformówki to coś czego nie lubię ale o dziwo Ratchet mi przypasował Sly również. O ile mnie pamięć nie myli to do tego zestawienia brakuje mi jeszcze kilku ratchetów oraz dwóch edycji HD z ps2.

 

Jak widać na poniższym obrazku sandboxy na ps3 zostały niejako zdominowane przez Rockstar i Ubi. Najlepszy sandbox ever to i tak Red Dead Redemption a zaraz po nim Black Flag.

 

Nie cierpię RPG. Dlaczego? Bo nie mam na nie czasu. Tak bym chciał te "hińskie" ograć do końca ale 100 godzin grania w moim przypadku to 4 miesiące czasu.

 

Skate to moja najlepsza trylogia deskorolkowa na PS3. Po ograniu dwójki znalazłem tanio pozostałe części i się zagrywałem jak głupi.

 

Jeśli chodzi o MGS i God of war to będzie to właściwie pełnoprawny pierwszy kontakt z tymi grami. Jeśli ogrywać największe hity z PS2 imo na PS3. SOTC pozostaje nadal najlepszą grą w jaką grałem w tym stuleciu.

 

W tamtym roku bawiłem się movem. Move oczywiście nie ma startu do Kinekta ale zabawa przednia. I jedna i druga gra śmieszna ale Fight ostro męczy :D

 

Trzy wisienki na torcie. Ozdoba mojej kolekcji. Te trzy gry to zupełnie inne artystyczne doznania. Świetne produkcje choć nie dla każdego. Okami w pudle wyszło tylko w Chinach i Japonii, tym bardziej jest to cenny okaz.

 

Gry od ND zawsze na propsie tym bardziej, że dwie z nich podpisał Jarosław Boberek. Uprzedzając pytania - nie nie podpisał się na The last of us. xD

 

4 różne style ale to bardzo dobre gry.

 

I na koniec dwie gry teoretycznie dla dzieci, ale wymagające skilla. Potrafią zdenerwować.

 

 

Tutaj muszę napisać, że gier na PS2 nie zbieram. Wszystko to wpadło po mega okazyjnych cenach zupełnie przypadkiem. Prawie wszystko jest z giełdy. Platyn tutaj nie pokazuję bo poszły na handel a w ich miejsce zakupię niedługo premierówki.

 

4 gry na wii, które chciałem ograć. Brakuje jeszcze piątej czyli Mad World ale mam ją w planach na ten rok. Co ciekawe ogrywanie tych gier zostawiłem sobie na później ponieważ nie mam jeszcze pada od wii a niestey Wiiu tego wymaga.

 

i ostatnie zestawienie - gry na WiiU.

 

Na koniec zagadka - ile tych gier tak właściwie jest.

Poniżej link do poprzedniego wpisu o ps1

http://www.ppe.p(...)ps1.html

 

Tagi: CD Projekt RED kolekcja ps3 retro-ojciec

Oceń notkę
+ +21 -

wynurzenia gracza
Oceń profil
+ +176 -
Ojciec-Gracz
Ranking: 31 Poziom: 80
PD: 63292
REPUTACJA: 30577