http://wynurzeniagracza.blogspot.com/

forest122

Ojciec-Gracz Ojciec-Gracz 02.03.2016, 00:20
Czy potrzebujemy telewizji
1724V

Czy potrzebujemy telewizji

co oglądam na tubie.

Ostatni dobry kanał o grach padł dwa lata temu i z tego co mi wiadomo nadają same powtórki. Rest in peace Hyper. Telewizja prywatna szmaci się paradokumentami i telenowelami a także programami dla pedofilów o zdolnych dzieciach. Na telewizji publicznej nie ma nic ciekawego. A czy pamiętacie te czasy kiedy telewizja się starała - leciały sitcomy, ciekawe teleturnieje i nawet teatr telewizji był.

Dzisiaj płacę 40 zł miesięcznie za zegar pod telewizorem a w telewizji tak na dobrą sprawę oglądam raz w tygodniu archiwum X i od biedy TVNTurbo i TVNStyle, reszta ze 150 polskich kanałów leży i kwiczy. Wolę tak jak ostatnio pójść sobie do teatru i rżeć ze śmiechu jak koń dwie godziny niż gapić się na "Trudne sprawy". Oglądam też youtube gdzie na prawdę w kilkunastominutowych filmach odnajduję to czego nie ma w telewizji prywatnej i publicznej. Mowa tu o kanałach o grach i nie tylko.

A oto co oglądam i co mogę polecić z czystym sumieniem na youtube (lista nie sponsorowana nikt mi flaszki nie postawił).

1.arhn.eu - 165471 subskrypcji na dzień 25.02.2016.

Kanał oglądam głównie dla ciekawie przedstawionych historii sprzętów nie tylko konsolowych ale i pecetowych. Chłopaki ostatnio robią dość dobre recenzje. Siedzą w Nintendo i retro i to widać po filmach jakie mają na kanale. Historie konsol, starych gier, materiały z giełdy staroci i o wiele więcej. Robią też lecpleje i jakieś transmisje na żywo ale mnie tam to nie grzeje. Kanał ten oglądam jak już nie ma nic do oglądania.

2.quaz9 - 116588 subskrypcji na dzień 25.02.2016

Ewolucję tego recenzenta obserwuję od 2013 roku. Każda jego recenzja jest lepsza od poprzedniej i trafia w punkt jak zawodowy boxer. Wszystkie jego uwagi poparte są olbrzymią wiedzą na temat gier. Widać, że po prostu wie co mówi i ma na to papiery :). Recenzje Just Cause 3 i Xenoblade X to kolejny wyższy poziom zajebistości i trafności wypowiedzi. Quaz ma w swoich recenzjach coś takiego, że jak się z nim nie zgadzasz to jesteś chyba graczem amatorem grającym w kinect sports.

3.Bananowy Janek - 30764 subskrypcje na dzień 25.02.2016

Cóż powiedzieć - po ilości subskrypcji widać, że treść kanału odpowiada jego zarobkom :). Janek recenzuje same crapy od czasu do czasu omawiając jakąś dobrą premierówkę. Aż dziw bierze, że nie ma więcej fanów biorąc pod uwagę poziom kanału i specyficzne trafiające w punkt żarty. Szkoda, że nagrywa raz na 3 tygodnie bo rozrywki dostarcza sporo. Nie mniej jednak boję się o jego zdrowie - granie w gry szkodzi zdrowiu - granie w crapy może prowadzić do udaru mózgu. Polecam ten kanał.

4.TVgry.pl - 213608 subskrypcji na dzień 25.02.2016

To ogromny kanał na którym znajdziemy ponad 700 filmów o różnorodnej growej tematyce. Historia gier video, militarna strona gier, topki ponad 80 felietonów - jest tego na prawdę sporo.

5.NrGeek - 77057 subskrypcji na dzień 01.03.2016

Kanał odwiedzany przeze mnie głównie dla "Zagrajmy w crapa" gdzie w playliście znajdziemy ponad 50 filmów drących łacha z mega super duper gier, o których prawdopodobnie w ogóle nie słyszałeś bo nikt nie odważył się takich crapów opisać gdziekolwiek. NRGeek wypełnia tą niszę znakomicie. Oprócz tego znajduję dla siebie dość obszerną strefę retro i dość długie opowieści o grach. NRGeek robi dobrze to co HIV robił źle. Vlogi są na wysokim poziomie i można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.

BONUS

6.Klocuch12 - 30291 subskrypcji na dziś :)

Klocuch był (jest) śmieszny to fakt niezaprzeczalny. Nikt tak mnie nie rozbawił w sieci jak dwunastolatek recenzujący gry. Na tym kanale znajdziecie 64 mega wypasione recki. I szczerze nie interesuje mnie czy to prawdziwy dwunastolatek czy dorosły troll. Jego fenomen jest na tyle silny, że poszło za nim małe miasto. Stare konto jest znacznie śmieszniejsze niż nowe które ma ponad 60 tyś. subów. Bo wiecie jak ma się 18 lat i na siłę stara się trollować dalej mentalnie jako 12-latek to ja tego nie kupuję.

I to tyle jeśli chodzi o blogi związane z grami. Jak znacie coś innego na tubie związanego z polskim graniem to piszcie.

 

 

Tagi: co oglądam na youtube retro-ojciec

Oceń notkę
+ +27 -

wynurzenia gracza
Oceń profil
+ +176 -
Ojciec-Gracz
Ranking: 31 Poziom: 80
PD: 63292
REPUTACJA: 30577