Blog użytkownika Delly1992

Delly1992 Delly1992 16.09.2014, 10:39
Grakademia - Intro !
531V

Grakademia - Intro !

Mieliście okazję śledzić nasze chaotyczne i nieregularne wpisy, które słaliśmy do was prosto z kolonii. Muszę przyznać, że całe to relacjonowanie przyniosło mi sporo frajdy, mimo iż było umiarkowanie udane i nie do porównania z ekipą PRO. Mimo wszystko, relacjonować ? Czy nie ?

    Łódzki Dom Kultury już niedługo, bo 27 - 28 września zaleje fala pasjonatów tematyki growej. Wszystko za sprawą odbywającej się tam, popularnonaukowej konferencji poświęconej szeroko rozumianej kulturze gier komputerowych. Jako że wczoraj dostałem potwierdzenie rejestracji na wyżej wymienioną konferencję, wychodzę z inicjatywą. Interesowałaby was moja relacja z tego wydarzenia? Tym razem najpewniej solo (Co prawda z moim Compadre jeszcze nie rozmawiałem, aczkolwiek z tego miejsca widzę problemy z załatwieniem nam obu, po raz kolejny, dwóch dni wolnego). Niedługo ruszy mój osobisty kanał "Youtube'owy", a w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie blog współtworzony z dwoma "Amigos" gdzie również zamieszczone zostaną wpisy relacjonujące mój pobyt na "Grakademii". Sporo myślałem nad zamieszczeniem wszystkiego również tutaj, dla was, ostatecznie stwierdziłem że po prostu zapytam ;)

    Postaram się wynieść z Łódzkiego Domu Kultury jak najwięcej (Oczywiście chodzi o wiedzę i informację ;D). Napisałem nawet do Dyrektora Generalnego Projektu z prośbą o wywiad, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Relacjonować ? Czy nie ?

Tagi: gracze grakademia gry konferencja relacja

Oceń notkę
+ +17 -

Oceń profil
+ +1 -
Delly1992
Ranking: 3281 Poziom: 33
PD: 5304
REPUTACJA: 1645