Blog użytkownika Delly1992

Delly1992 Delly1992 08.09.2014, 13:48
Altergranie - Zupełnie innowacyjny pogląd na cyfrową rozgrywkę.
342V

Altergranie - Zupełnie innowacyjny pogląd na cyfrową rozgrywkę.

Czasami jest tak, że mamy głowę wypełnioną pomysłami na nasz następny wpis. Co kiedy pomysły się kończą ? Czekamy na wenę, szukamy inspiracji, czasami jednak to inspiracja znajduje nas. 

    Jako pasjonat gier, moją uwagę przykuwa wszystko co ma z nimi jakiś związek. Ostatnio został mi polecony pewien BLOG taktujący o niczym innym jak świecie rozgrywki cyfrowej.

    Niezależnie od pasji, zbierając o niej informacje przywykamy do pewnego charakterystycznego sposobu ich przekazywania. Uogólniając, wiemy czego możemy się spodziewać. W przypadku wyżej wyróżnionego Blog'a jest zupełnie inaczej. Mierzymy się z mało popularnym (w naszym kraju), bardzo innowacyjnym i niezwykle niecodziennym podejściem do tematu gier. Blog skupia się na unikalnych i w pewien sposób wyjątkowych produkcjach, takich które kryją w sobie więcej niż dobrą fabułę lub futurystyczny, ciekawy świat. Autorka bardzo zręcznie uwydatnia "drugie dno" danego tytułu, które nierzadko nie jest dostrzegalne "gołym okiem". Zawsze uważałem, że to czego dostarcza nam gra zależy w dużej mierze od naszego podejścia. Nastawiając się na dziurawienie wrogów karabinem, nie skupimy się na problemie wojny panującym w kraju gdzie takowa naprawdę ma miejsce i skutków jakie ze sobą niesie, prawda? 

    Blog jest na swój sposób trudny, zdaję sobie sprawę że nie każdemu "podejdzie" niemniej uważam, że warto tam zajrzeć. Jest to coś, co kompletnie różni się od wszystkiego z czym większość z nas miała styczność do tej pory. Zapewniam was, nie spodziewaliście się, że o grach można mówić i myśleć w taki sposób.

 Jeszcze raz zapraszam, miłej lektury !

http://altergranie.wordpress.com/

Tagi: altergranie blogi gry gracze

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +1 -
Delly1992
Ranking: 3281 Poziom: 33
PD: 5304
REPUTACJA: 1645