telewizor do PS5 oraz XBOX SERIES X proszę o radę

BLOG
1603V
telewizor do PS5 oraz XBOX SERIES X proszę o radę
Son Goku | 09.06.2020, 13:09
telewizory

Witam tych którzy postanowili wpaść w moje zakłopotanie odnośnie telewizorów.

zadałbym to pytanie na forum ale niestety go nie ma.

A teraz do rzeczy planuje zakup telewizora Oled do ps5 oraz xbox series x ale nie wiem który wybrać

na mojej liście są trzy telewizory LG bo bardzo wielu wychwala ich telewizory ze mają niski input lag i mają HDMI 2.1

ale po prostu nie wiem który będzie najlepszy

-LG OLED55E9

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-oled55e9.bhtml?gclid=Cj0KCQjwzZj2BRDVARIsABs3l9LLjTSR1sumVe5csVw-JX37qnTQk4qTg13Zt3qHwZovz2rjWNUEQlcaAj4IEALw_wcB&gclsrc=aw.ds#opis

-LG OLED55C9

https://www.neonet.pl/telewizory/lg-oled55c9-oled-smart-tv.html?___store=neonet&utm_source=Ceneo&utm_medium=referral&utm_campaign=Telewizory&utm_content=Telewizory&utm_term=338707&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=spo&utm_campaign=Ceneo

-LG OLED55CX

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-oled55cx-tv-oled-uhd-4k.bhtml?gclid=CjwKCAjw2a32BRBXEiwAUcugiBJEXM3xmSukh_i4Tc9ySRqyF21a_d7E0c01PnuqHFD_llMIP0jKoRoCh0YQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

Już dość długo szukam który jest najlepszy ale jedni mówią że ten a drudzy że tamten dlatego przyszedłem z zapytaniem do prawdziwych graczy którzy czekają na nowe konsole.

Telewizor ma mi służyć tylko do gier niczego innego.

A jak już pytam o najlepszy telewizor to chce spytać też czy w telewizorach Oled występuje tak zwane wypalenie obrazu,wiem że jest to spowodowane ikonami które cały czas są w jednym punkcie niezmiennie ale jak wygląda to w normalnym użytkowaniu telewizora do gier ?

gram zazwyczaj od 4-7 godzin dziennie czy wam wypalił się obraz podczas grania ? a jeśli tak to po jakim czasie i ile gracie dziennie ?

Wiem też że istnieje takie coś jak Qled i on ma chyba mniejsze szanse na wypalenie ale to nie jest ta sama jakość co oled.

Qled ma chyba lepszą paletę barw ale jednocześnie nie ma takiej głębi czerni oraz detali z daleka co oled 

Oczywiście podałem że planuje zakup od marki LG  bo tak piszą ludzie ale nigdy nie miałem oleda dlatego może ktoś ma telewizor innej marki i może mi doradzić :)?

 

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych