Blog użytkownika wojtekadams

wojtekadams

wojtekadams wojtekadams 03.12.2013, 14:48
Teeworlds - strzelanka multiplayer w stylu retro
743V

Teeworlds - strzelanka multiplayer w stylu retro

Podczas świąt pewnie będziecie mieć trochę wolnego czasu, więc może uda mi się Was zachęcić do zagrania w mini gierkę. Ostatnio szukając w "Centrum oprogramowania Ubuntu" natknąłem się właśnie na takie małe cudo, które nosi tytuł Teeworlds. Gra jest dostępna jest na Windows, Linux i Mac OS X.

Gra określana przez twórców jako 'strzelanka multiplayer w stylu retro' spełnia wszystkie kryteria klasycznej strzelanki 2D. Dosyć tego jest zrobiona z humorem. Zabawne animowane stworki przypominają mi Pokemony. Na pierwszy rzut oka gra wygląda na banalną, ale po 5minutach pykania myślę, że każdy zmieni o niej zdanie :)

 

 

Gra posiada 3 tryby rozgrywki: Deathmatch, Team Deathmatch i Capture the flag znane na przykład z Unreal Turnament. W ekwipunku gracza można znaleźć dosłownie kilka broni: karabin, shotgun, wyrzutnie rakiet, miecz samurajski, broń laserową i UWAGA drewniany młotek. Prócz tego asortymenty stworki posiadają jeszcze hak, dzięki któremu możemy fruwać po planszy niczym Tarzan. Ten ekwipunek naprawdę wystarcz, żeby umilić graczowi kilka chwil podczas dnia.

 

 

Prócz zajefajnej grywalności, gra posiada jeszcze kilka atutów! Grę możemy odpalić na wszystkich popularnych systemach! na Linuxie, Windowsie i Macu, co umożliwia rozgrywkę niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego. Gierka ta ma niewygórowane wymagania sprzętowe dzięki czemu każdy może skosztować rozgrywki w świecie Teeworlds.

 

 

Chętnych zapraszam na stronę www.teeworlds.com - aby oczywiście pobrać grę

pzdr.

wojtekadams

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +2 -
wojtekadams
Ranking: 1503 Poziom: 37
PD: 7463
REPUTACJA: 208