Blog użytkownika Snow8lind

Snow8lind

Snow8lind Snow8lind 11.01.2019, 10:21
Przegląd 189 numeru "Retro Gamera"
225V

Przegląd 189 numeru "Retro Gamera"

Nowy rok otwieram nową serią. Opowiadam w niej o zawartości mojego ulubionego magazynu o grach. Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu.

Spokojnie, to nie jest materiał sponsorowany ;)

"Retro Gamer" to moim zdaniem najlepsze dostępne na rynku pismo traktujące o tematyce retro. Jeśli język angielski nie jest dla was przeszkodą, to zachęcam do zapoznania się z choć jednym numerem. Dostępny jest on w polskim Empiku ale szczerze powiedziawszy nie jest to najlepsza metoda zakupu tego pisma, bo życzą sobie za nie zdecydowanie za dużo. Nie każdy wie jednak, że można je dość tanio dostać również w naszym pięknym nadwiślańskim kraju.

Początek filmu wygląda jak reklama, bo chciałem wam przedstawić wszystkie opcje zakupu tego pisma. Kolejne odcinki serii "Przegląd..." będą zawierały tylko "część właściwą".

 

Trochę prywaty. W końcu udało mi się pokonać powracający problem z zawieszaniem się Vegasa podczas renderowania filmów (występował z niektórymi efektami przejścia). Wszystko działa w końcu tak jak powinno. Udało mi się też trochę bardziej usystematyzować montowanie filmów, co powinno przyśpieszyć prace i pozwalać na tworzenie większej ilości materiałów. Skupiam się obecnie na przechodzeniu i recenzowaniu gier, ale oczywiście nie zapomnę o rozpoczętych seriach takich jak "Historia Studia", "Prototypy" czy "Hardware Pushers".

 

Dajcie znać co sądzicie o nowym stylu graficznym.

Po intrze łatwo zauważycie moją fascynację "Sunset Overdrive", w którą ostatnio namiętnie gram na PeCecie. Świetna pozycja dla fanów serii Tony Hawk. Samo poruszanie się po mieście w rytm muzyki sprawia frajdę. Xbox One stracił naprawdę dobrego exclusiva...

Tagi: przegląd retro Snow8lind

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ +15 -
Snow8lind
Ranking: 4571 Poziom: 28
PD: 3555
REPUTACJA: 869