Blog użytkownika dorotekkk

dorotekkk

dorotekkk dorotekkk 30.04.2017, 11:25
HSS czyli Holly Sunday Shit! #1
278V

HSS czyli Holly Sunday Shit! #1

dorotekkk & Musiel presents:

1. GRA WSTĘPNA:

Czołgiem wszystkim! Z tej strony jedna połowa tego cyklu czyli Musiel. Przeglądając blogi zauważyłem, że bardzo mało jest wpisów luźnych czy też zabawnych jak choćby pamiętne wpisy dexxa, które w większości były o niczym :P (dexx? Kiedy obiecany wywiad z gumisiami? ;)) Ale to właśnie był urok blogosfery. Wchodziło się w sekcję blogów i wśród tekstów o grach można było spotkać kilka takich na luźny temat. Nie było tylu blogów wypełnionych nienawiścią i chęcią wywołania wojny na 200+ komentarzy co teraz.

Podczas jednej wspólnej rozmowy, Dorota napisała mi bardzo ciekawą i zabawną opowieść, zasugerowała bym napisał to w formie bloga. Jednak ja się wahałem, bo byłem pewien, że po tym wpisie mogą polecieć na mnie widły lub też poduszki :P I wtedy boom! Eureka! Dorota wpadła na pomysł by zrobić cykl! Z dnia na dzień wspólnie dopracowywaliśmy go by ten zaczął mieć ręce i nogi. I tak oto narodziło się nasze wspólne dziec.... ekhm to znaczy tak powstało Holly Sunday Shit! A teraz pora by pomysłodawczyni cyklu zabrała głos. Halo? Dorota? Odbiór? :D ~Musiel


Helo, elo ewrybary! Tak więc na wstępie wszystkich wstępów zapewniamy, iż nie zamierzamy robić nikomu konkurencji w blogosferze (chyba? Musiel, chcemy? Dobra! Ciiiiii! Nic nie mów! ^^) no, ale pożyjemy zobaczymy :D Chcemy, żeby było zabawnie, bo ostatnio jest tu drętwo. Atrakcje przewidziane dla każdego. So let's start, żeby nie przedłużać dłużej tego bezsensownego bełkotu. ~dorotekkk

 

2. DZIEŃ Z ŻYCIA REDAKTORA SUPER EXPRESSU:

BREJKING NIUS!!BREJKING NIUS!!BREJKING NIUS!!BREJKING NIUS!!BREJKING NIUS!!

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, dwóch userów z portalu PPE walczy o względy pewnej niewiasty. Nasi korespondenci z Lichenia którzy notorycznie hakują portalowego shoutboxa odnaleźli tajne informacje na temat zlotu użytkowników – Lublin 6/05/17. Korzystając z nowej opcji Animusa przenieśli się do przyszłości, by zobaczyć ewentualny przebieg wydarzeń zlotu.

Znajdujemy się na zlocie w Lublinie w przebraniach kelnerek. Mamy nadzieję, że nikt się nie skapnie, że jesteśmy facetami. Jest tłoczno. Widzimy grupę ludzi, którzy gadają o czymś, walą skrótami. Jakieś „Niny”, „Peesy”, „pe es eny”? Nie za bardzo wiemy o co chodzi, ale przyglądamy się uważnie. Jedna z uczestniczek dopijając kolejne piwo siedzi pomiędzy dwoma brodaczami, którzy próbują zwrócić na siebie jej uwagę. Ona niestety siedzi z nosem w telefonie. Podeszliśmy trochę bliżej, żeby zobaczyć na z kim rozmawia. Radar wskazał użytkownika „MUSIEL”, który niestety nie zjawił się na zlocie. Dwóch brodatych gości odkryło co się wyczynia i w złości wybiegli ze zlotu. Zatankowali furę do pełna i pogrzali czym prędzej do Leszna szukać zemsty! User MUSIEL dostając wcześniej smsa o treści „Kryj się w piwnicy!” początkowo nie zajarzył o co chodzi, lecz gdy zobaczył w drzwiach swojej posiadłości dwóch wielkich brodatych gości zrozumiał po co tu są. Musiel pędem pognał do piwnicy! Real i Square nie wiedzieli, że drzwi od piwnicy Musiela zaginają czasoprzestrzeń i każdy obcy przekraczający futrynę znika i pojawia się w świecie Darksouls, ci bardziej pechowi trafiają do God of War do sali pełnej Generałów Centaurów! Przenieśliśmy się z nimi! Boże! Co tu się dzieje!! 

Real i Square dostają broń do wyboru:

  1. Siatkę piłek golfowych z kijem, lub

  2. Scyzoryk wielofunkcyjny z otwieraczem do wina firmy Victorinox.

Wzięli co chcieli i poszli w survival!

W poradniku survivalu który dostaliśmy przy wejściu piszą, że jeżeli uda im przeżyć w komnacie następne 2 minety minuty, to pojawi się niewidzialna rura ściekowa, która przez chwilę będzie widzialna. Z rury wyjdzie kwiatek plujący ognistymi kulkami i Żółwie Ninja, które rozpierdolą Centaury w 10 sekund i wszyscy dostaną LvL UP. W dalszym ciągu nie wiemy o co chodzi, ale brodaczom się udało! To niesamowite! Wszyscy wskakujemy do rury! Mam nadzieję, że to już koniec!

Ale nie! Przeniosło nas do piekła! Brodacze biegną w stronę mostu po jakiś magiczny młotek, przed młotkiem siedzi sam Król Koopa! Square bierze piłeczki golfowe i napierdala w Bowsera, ale nie trafia! Koopa zmienia się w Godzillę i wszystko miażdży!! Pojawia się wielki napis GEJM OŁWER... Budzimy się pod stołem w knajpie, cali mokrzy i zmęczeni... Nagle wjeżdża Link na koniu i się śmieje?

- Jaki ten dzień był dziwny... nigdy więcej relacji ze zlotów...

A wiecie co było najlepsze w tej historii? Nie?

Automat do Many i Respawna cały czas był koło nich, ale nie mieli coinsów, żeby to kupić bo całą kasę wydali na paliwo do auta, żeby jechać do Leszna. Koniec wspomnienia.


 

Łooo, no to się porobiło. Miejmy tylko nadzieję, że wydarzenia z alternatywnej przyszłości się nie wydarzą i zlot przebiegnie pomyślnie z udanym afterem! Pozdrawiam, Zdzisław z Lichenia.


 

*nicki użytkowników wygenerowane były losowo, zbieżność wszystkiego przypadkowa

 

3. JAPOŃSKIE WYNALAZKI:

 

Szperając w otchłani internetów dość niedawno natrafiłam na nową Japońską zabaweczkę. Jak dla mnie (dla Musiela też) wygląda to dość jak przyzwoity słoik na ogórki. W słoiku mieszka dziewczynka, którą możemy dowolnie modyfikować. Zabawka raczej skierowana jest do samotnych facetów. Wirtualna loszka po podłączeniu do telefonu potrafi nawet o każdej porze dnia wysłać „właścicielowi” smsa o wszelakiej treści... Trochę to dziwne... Jeszcze dziwniejszy jest ten koleś z video poniżej... Wygląda jak zakochany, albo coś. Jak dla mnie to te zabawki będą ryć beret, i to dość równo. No ale, kto Japończykom zabroni? :D

(Square, ona jest fajniejsza od Miku, jak myślisz?)

 

To tyle w pierwszym odcinku naszego wspólnego cyklu. Prosimy nie kierować żadnych zażaleń ani gróźb, bo my i tak mamy to gdzieś :P Powyższy blog jest robiony czysto dla funu ;) Do zobaczenia za tydzień mówią wam dorotekk & Musiel.

Tagi: holly sunday shit hss

Oceń notkę
+ +15 -

blyhyhylyly :P
Oceń profil
+ +58 -
dorotekkk
Ranking: 978 Poziom: 45
PD: 12362
REPUTACJA: 8104