Blog użytkownika Богдан Бражник

Богдан Бражник Богдан Бражник 21.12.2013, 21:52
Rock n’ Roll Racing - 20 lat z nami! Happy Roll Birfdai!
318V

Rock n’ Roll Racing - 20 lat z nami! Happy Roll Birfdai!

Z NAMI JUŻ 20 lat!

W grudniu tego roku gra, stworzona jeszcze przez nieistnejących Blizardowców jako firmy, narodziła się i nadal żyję w pamięci tych, kto posiadał konsolkę Sega Mega Drive! I to była jazda, ah, jaka jazda. taka świetna graficzka, muzyka wyższych sfer, postacie do wyboru, rózne fantastyczne pojazde i planety dla wyścigów. Ci, kto grał, mnie zrozumieją: tyle godzin sprędziliśmy z kumplem, aby ją ukończyć, tyle frajdy, że tak trudno opisać paroma zdaniami. Lepiej by to wyglądało w wierszu, ale, niestety, nie piszę wierszy w j. polskim. A postem chciałem wam przypomnić o tym Cudu, jaki posidał prawie każdy konsolowiec w swoim domu!

 

Niech żyję nam jescze minimum 10 lat! Może z kimś pójdzie razem na emeryturę =D

Ale to nie wszystkoRosjanie wypuścili w tym roku grę "Motor Rock", która jest....dzieckiem RRR i to PRAWDZIWYM na 100%! Gra była robiona pare dobrych lat, wylądowała na Greenlight do Steam, a zaraz da się ją tam kupić ! Polecam wszystkim, kto tęskni za graniem w szalone wyścigówki!

Oraz parę cikawostek o klasycznym RRR, przetłumaczonych z rosyjskojęzycznej Wikipedii:

1) Na SPone też był wydany sikweł tej gry. Tytuł, niestety, nie był taki popularny w porównaniu do oryginalu, być może dla tego, że Interplay ustalił zbyt mało czasu a projekt został szybko wydany niedopracowanym. Gra była sprzedawana w Europie pod tytułem "Rock & Roll Racing 2: Red Asphalt" oraz "Red Asphalt" (w USA)

2) "Radar Love" zespołu Golden Earring był utworym muzycznym, dostępnym tylko dla Sega Genesis

3) Na Super Nintendo gra została wydana pod nazwą projektanta Sulicon & Synapse wtedy, gdy na Sega Genesis ona była portowana po zmianie nazwy firmy na Blizzard

4) Gra stała popularna w Rosji dzięki wesji Genesis. 

 

Pozdro!

PS: a te, co nie grali otrzymują za zadanie w nią zagrać do końca tego roku! A to nie spotkaci się ze Świętym Mikołajem =p

Tagi: gry wideo

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ +6 -
Богдан Бражник
Ranking: 1763 Poziom: 35
PD: 6485
REPUTACJA: 930