O wszystkim

-bo to mój blogi i piszę co chce

Mikami416 Mikami416 05.11.2013, 11:15
Ogólna dyskusja o anime
412V

Ogólna dyskusja o anime

    Wszystkich fanów chińskich bajek zapraszam do ogólnej dyskusji o wszelkiej maści Japońskich animacjach i Mandze. Czy to shonen, drama, seinen, echii hentai, na prawdę o wszystkim. Co was wkurzyło ostatnio, co wam się podobało. A najlepiej by było żeby na początek każdy się przedstawił.

    Więc, świadomie anime oglądam od 4 lat. Mówię świadomie bo jak byłem mniejszy to oglądałem Mononoke czy inne Beyblade ale nie było to dla mnie tym czym jest teraz. Łykam praktycznie wszystkie tasiemce, One Piece, Naruto, Fairy tail. Ale oprócz Bleacha, bo w tym przypadku akurat czytam mangę, tj. czytałem. Nie będę wyliczał wszystkiego co obejrzałem bo bym siedział do czternastej a zaraz muszę zwijać. Moimi ulubieńcami są Stalowy Alchemik: Brotherhood i One Piece. Z tych lepszych to jeszcze Steins Gate, Code geass i Durarara.

To tyle jeżeli chodzi o wstęp. Wpis będę cały czas rozwijał i będzie to coś na wzór Karczmy Senixa. Mam nadzieję ze się nie pogniewa :)   Kolejny tydzień więc kolejny temat do dyskusji. W tym tygodniu porozmawiamy o najlepszym anime 2013 roku. Pierwszym komentarzem zacząłem dyskusję więc teraz pora na was ;)

Tagi:

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ +1 -
Mikami416
Ranking: 1365 Poziom: 41
PD: 9582
REPUTACJA: 528