Hate and Hype

A co to jest...?

Filipowitch Filipowitch 08.11.2017, 13:59
Grafika to nie Wszystko (???)
347V

Grafika to nie Wszystko (???)

Tak to nie wszystko, ale przecież mowa o grach VIDEO!!! więc grafika jest tu bardzo ważna; czasem na pierwszym planie, czasem na drugim, a czasem na kolejnych. Ja się z tym argumentem nie zgadzam jako takim. Jest ważna. Jeśli uważasz inaczej... to też przeczytaj ;)

Ten wytarty slogan przeplata się między artykułami, wydarzeniami, premierami konsol i gier. To argument przeciw wszystkim innym argumentom, takim jak piękno, odwzorowanie, imersja, detale, płynność, FPS itd, itd. Kiedy osoba X mówi o wspomnianych aspektach wizualnych jakiejś produkcji i używa tych przykładów jako "Plusy" na korzyść tytułu, to pierwszy komentarz każdego "Zenka, mistrza ciętej riposty brzmi właśnie: "Ale grafika nie ważna, gejmplej i fan się liczo...." 

 

Podjąłem temat, żeby zwrócić PPE-owiczom uwagę, że teraz ten argument jest w rękach Microsoftu, podczas gdy do tego momentu wszyscy z obozu z Redmond wołali: "to nie grafika, to nie cyfry, to nie sprzedaż się liczy". Teraz się liczy. Moim zdaniem zawsze się liczy, a oręż ten biorą w dłoń Ci, którym to pasuje, no i mają support w postaci sprzętu i softu.

 

Hipokryzja- to termin definiujący ten obraz w branży... i Microsoft i Nintendo i Sony. Chociaż dla Sony obraz i grafika zawsze były ważne. Jeśli się mylę proszę o przykłady i zwracam honor. Graficzna batalia w postaci wszelkiej maści Comparsionów i porównań, osiągów i klatkarzu ma miejsce razem z premierą konsoli Xbox One X. Konsola jest Piękna! jeśli nie najładniejsza w generacji, ale z równowagi wyprowadza mnie porównywanie grafiki Remasterów czy Enhancmentów z oryginałami na X360. WHY??? Zadaję sobie oczywiście pytanie, dlaczego nie ma nowych tytułów First lub Third Party i porównywanie wodotrysków z obozami konkurencji, a le odpowiedź pada chyba z ust Bosa Phila Spencera, że celują w online, usługi, wsteczna kompatybilność.. taka polityka historyczna zamiast futurystyczna.

Liczy się ta grafika i Xbox One X ma ogromne możliwości, piękne są szczegóły w 4K na zoomie 1000% tylko po co?. Na koniec printscreen z niestety YouTube-a, ale takie mamy możliwości żeby to porównać. Z mojej strony: 4K jest oszałamiające, a w Fifie 17 widziałem gdzie w trawie wypadło Pazdanowi 50 groszy ;)

Tagi: grafika to nie wszystko

Oceń notkę
+ +2 -

Pary nie do pary, czary nie do wiary..
Oceń profil
+ +16 -
Filipowitch
Ranking: 142 Poziom: 67
PD: 38662
REPUTACJA: 3655