Blog użytkownika kosmos01

kosmos01 kosmos01 12.12.2013, 07:03
Reklamy na portalu.
341V

Reklamy na portalu.

Wiadomo jak jest, z czegoś trzeba żyć więc żeby taki portal zarabiał muszą być reklamy....

Wszystko rozumiem. Nikt na tym świecie nie robi nic za darmo, prowadząc taki portal redakcja chce na nim zarobić. Wiem, że aby taki portal na siebie zarabiał muszą być reklamy. Jedynie co mnie ostatnio troszkę ruszyło to jakie o jakiej tematyce są te reklamy. Nie mam nic przeciwko reklamie Coca-coli, odśnieżarek i co tam się jeszcze pojawia, ale gdy zobaczyłem tekst coś typu " w ważnym momencie przedwczesny wytrysk" czy coś podobnego reklamujące jakiś "suplement diety", to zrobiłem takiego face palm że szok. 

  Nigdy nie prowadziłem żadnego portalu w internecie, ale mam takie pytanie: czy redakcja nie może sobie sama wybierać tematyki reklam? Jako portal o grach powinno być więcej reklam gier, sprzętu do grania choćby jakieś laptopy, jakichś akcesoriów do konsol wogóle o tej tematyce, a nie o kosiarkach i farmaceutykach...

Jak już mówiłem, portal musi zarabiać, w to nie mam żadnych zastrzeżeń, ale leki na przedwczesny wytrysk... jak was lubię tak was proszę zlitujcie się i spróbujcie coś zadziałać żeby reklamy były bardziej związane z naszą tematyką.

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +4 -
kosmos01
Ranking: 1016 Poziom: 44
PD: 11837
REPUTACJA: 1220