SEGA-SKY

www.sega.c0.pl || Niebo dla Fanów Niebieskich...

SEGA Support Site SEGA Support Site 06.12.2014, 13:13
Niebieskie zapiski - Odcinek 2.
412V

Niebieskie zapiski - Odcinek 2.

Gry po poduchą albo w skarpecie znalezione? Jeśli nie, pogońcie Mikołaja  (lub złapcie za jaja ^^) bo ma jeszcze trochę czasu aby dziś się zrehabilitować.
Od nas natomiast na Mikołajki porcja świeżych wieści oraz nowy materiał do lektury. 

Tym razem przygotowałem Wam tutek w którym dowiecie się jak podbić rozdzielczość w starych grach na PC (co powiecie np. na taką Daytona USA wygładzoną i w HD?) oraz jak uzyskać tryb scanlines znany z telewizorów CRT! Obszerny tekst znajdziecie pod tym linkiem.
Jeśli chodzi natomiast o wiadomości zarządzi ponownie Dreamcast. Jak donosi petterk ze strony www.dcserv.org przywrócona do życia kolejną grę z trybem Online! Tym razem dzięki pomocy producentów gry (Frederick Raynal i Frantz Cournil) Toy Racer powraca z tryb zabawy multiplayer. Gra posiada wsparcie zarówno dla połączeń typu Dial-Up oraz przez broadband adapter.
W planach są kolejne gry jak Worms World Party, Unreal Tournament, POD: Speedzone, Speed Devlis i Outtrigger! Więcej informacji oraz nowe aktualizacje na stronie autorów.

Do tego SEGA i Creative Assembly (ekipa CA ostatnio nie zwalnia tempa) zapowiadają kolejny nowy tytuł. Tym razem sequel. Total War Battles: Kingdom, który również jak i cześć pierwsza zmierza na PC, Maca i sprzęt mobilny. Na stronie http://www.totalwar.com/kingdom możecie zapisać się już także na zamkniete testy wersji beta! Mamy również pierwszy zwiastun filmowy.

Niebiescy mają także dla Was promocję! Do 11 grudnia za niecałe 4,20zł w promocji czekają na Was Crazy Taxi, Virtua Tennis Challenge, Sonic Jump, Sonic & SEGA All-Stars Racing i After Burner Climax! Wszystkie rabaty dostępne są pod linkiem www.bit.ly/SegaMobileSale
Warto wspomnieć również o kolejnym dodatku do Alien: Isolation. Do sieci trafia DLC Trauma w którym gracze dostaną 3 nowe mapy dla trybu Survivor.
Na koniec dnia coś dla miłośników Arcade. Na 11 stycznia 2015 zaplanowano wielki turniej mechowej sieczki od AM#2. Zapisy(niestety tylko KKW) oraz wyniki graczy w Border Break Scramble można śledzić na stronie www.bbcd.jp.
Trailery jak zwykle już o Nas na stronie - www.sega.c0.pl

Tagi: arcade border break Dreamcast Sega seganet total war battles

Oceń notkę
+ +9 -

Oceń profil
+ +13 -
SEGA Support Site
Ranking: 3597 Poziom: 29
PD: 3875
REPUTACJA: 553