SEGA-SKY

www.sega.c0.pl || Niebo dla Fanów Niebieskich...

SEGA Support Site SEGA Support Site 06.07.2013, 08:26
Pier Solar HD cały czas do przodu!
787V

Pier Solar HD cały czas do przodu!

Czyli Kickstarterowy wielki projekt, który poraz kolejny przywraca do życia konsole SEGA Dreamcast...

Który to już raz? Ja nie liczę. Mineło już tyle lat a posiadacze DeCe są raczeni nowymi grami i to na coraz większym poziomie, który wyznaczył Sturmwind. 

W kolejce czeka więc też kolejna gra - tym razem rpg pt. Pier Solar, która dzięki ekipie Watermelon osiągnał ogromny sukces na SEGA Mega Drive/CD.

Reedycja na którą panowie z WM zbierali pieniądzę na stronie Kickstartera dzięki fanom konsol SEGI przekroczyła szybko próg 150tys $ aby w końcu zakończyć z sumą ponad 230 tys. dolarów.

 

 


 

 

Sukces tak ośmielił producentów, że zapowiedzieli oprócz wersji na DC również porty na PC, Linuxa, Maca, X360, Ouya , Anroida oraz Wii U.

Gra zapowiada się bardzo smakowicie, producenci szykują ponad 80 godzin zabawy, masę dodatków, usprawień, sekretów i coraz lepszą grafikę 2D oczywiście w HD.

 

 

 

Dreamcast natomiast oprócz limitowanej edycji dostanie jedną z najciekawszych wersji m.in. dzięki dodatkom i mini grom dla VMU (które podobno zostało zmuszone do max. obrotów już w fazie beta testów).

 

 

Czekamy z  wytęsknieniem!

Więcej informacji na : http://www.piersolar.com/ & http://www.magicalgamefactory.com/ & http://sega.c0.pl

 

Tagi: 2d Android DC Dreamcast genesis indie kickstarter linux mac ouya pc pier solar hd rpg scena Sega sega mega drive support site vmu watermelon Wii U x360

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +13 -
SEGA Support Site
Ranking: 4154 Poziom: 29
PD: 3890
REPUTACJA: 563