Blog użytkownika Muminek

Muminek Muminek 24.05.2019, 13:25
Piątkowa GROmada #138
1111V

Piątkowa GROmada #138

Podobno większość życia spędzamy w pracy i w łóżku. Ja dodałbym trzecią lokację, o której nie zapominają również Twórcy gier! Papier toaletowy w dłoń i czytamy! 

    Lubicie posiedzenia na kibelku? Ja uwielbiam! Kiedyś towarzyszyły mi tam komiksy legendarnego już polskiego wydawnictwa TM -Semic, potem książki, gazety konsolowe i porno gazetki. Lekturę najczęściej zaczynałem od listów czytelników, kończąc na wielkich zderzakach profesjonalnych modelek... Eeee to znaczy recenzjach gier na PS One i komiksach ekipy, ze Ścierą i Ajem na czele. Dzisiaj jest to tablet i towarzystwo znajomków na Discordzie. W przyszłości... może bidet i ponowny zakup Switcha? 

    Podobno toaleta świadczy o człowieku. Wiecie... czysta muszla, stos fajnych gazetek, dobry odświeżacz powietrza, porządna fuga. Oczywiście nie mylić z amfetaminą rozsypaną na lustrze. Kto w ogóle łączy łazienkę z toaletą? Podobno też największą formą intymności nie jest wspólne życie, 69 ani nawet "z dupy do ust", tylko... stolec upadający jak pocisk w wodę i echo, które niesie się potem po domu.

Przyjrzyjmy się najciekawszym growym kibelkom!

 

Duke Nukem 3D

Zaczynamy z grubej (szerokiej?) rury. Klasyczny FPS i jaszczur walący kupsko, który po chwili podnosi się i strzela do nas bez umycia dupska. Duke nie bez powodu mówi: "Your face, Your ass, what's the difference?"


 

Dead Space

Dead Space stawia na dosyć prosty przekaz. Nigdzie nie jesteś bezpieczny i świadczy o tym krew, która znajduje się dookoła futurystycznych umywalek. Dobrze, że na miejscu zabrakło tamponu...


 

Half - Life 2

Image result for toilet video games

Wizja naszej przyszłości z HL2. nie zachwyca. Niezasłonięte muszle różnej wielkości i konieczność świecenia własnym źródłem? W tej roli oczywiście wspaniały Gravity Gun. Można też było "strzelać" muszlami!


 

Life is Strange

Scena w toalecie zaczyna i kończy jedną z najlepszych gier ostatnich lat. 10/10 w moim osobistym rankingu kibelkowych podróży. Dopiero po zagraniu w LiS dowiedziałem się, że dziewczyny w toaletach są bardzo niegrzeczne!


 

Bioshock Infinite

Image result for toilet video games

Kwadratowo - steampunkowa muszla. I ta kotara/zasłona... podaruj sobie odrobinę prywatności i stylu. Tylko potem nic w nią nie wycieraj.


 

Duke Nukem Forever (ten gorszy)

Tyle lat czekania i czego się doczekaliśmy? Możliwości rzucania kupą. Co mogę dodać? Xmaszyna łap!


 

 

Final Fight

Coś dla fanów retro. Przekaz? Wszędzie możesz walczyć? Chyba tak. I nie chodzi tutaj o popularny atak pięciu na jednego, czy inne bicie niemca po kasku. Pamiętajcie, to grzech! Uważajcie na drag kłin!


 

Fallout 4

Image result for toilet video games

Fallout 1,2 i New Vegas to kozaki. Reszta? No F4 najlepszy nie jest, a najlepiej wykonane w nim chyba są kible i NPC pan - cyborg. Hm...


 

 

Bioshock 

Nieznośny kawał w toalecie, nie poprawił niepokojącej i chorej atmosfery w B1. To nowy etap zasiedzenia się przy robieniu kupy.


 

Assassin's Creed któryś tam, wszystkie takie same (2? 7?)

Image result for toilets in games

Zabójca ćwiczy nawet w takiej sytuacji. A może udał się do polskich Bieszczad, pooglądać zabytkowe cerkwie i kibelki? Uwielbiam Bieszczady i zazdroszczę!


 

Doom 3

Sterylność pomieszana z krwią! Mniam! Pamiętajcie. Zawsze myjemy łapy i dbamy o higienę nawet na Marsie!

PS: jak wygląda sikanie przy innej grawitacji? Czy mocz byłby w stanie rozbić delikatną porcelanę? 


 

Outlast

Renia Rączkowska? To Ty?


 

Fallout 3

Postapo rządzi się swoimi prawami, a różne wizje twórcy chcieli nam pokazać? Czy to Mad Max i wściekła walka o paliwo, czy Fallout i badania nad ludźmi zamkniętymi w schronach. Jedno jest pewne. Możecie zabrać nam miasta i stalowe budynki, możecie zabrać nam Coca Cole i fabryki, ale nie zabierzecie nam przyjemności wypróżniania!


 

Deus Ex: Human Revolution

Szczytowe osiągniecie w dziedzinie gier Cyberpunk, grach cRPG, interakcji ze światem, muzyki i... kibelkach. Piękne i nienaganne płytki. piękna muszla. stonowane kolory, fajne gazetki i zapasowany papier. Gwiazdka miszelę i pokusa posiedzenia dłużej niż zwykle. Uważajcie na drętwienie nóg. Podobno Adam Jensen ma wszczep niwelujący te przypadłość.


 

Deus Ex: Mankind Divided

Image result for toilets in games

Szczegóły i projekt tej muszli podanej w stylistyce wschodu zabijają. Kontrast tworzy kształt futurystycznego podajnika papieru. Na pewno ma jakiś fajny wbudowany mechanizm.


 

Hitman Absolution

5

Kolejne zlecenie agenta 47. Ma błyszczeć i lśnić forti sewen!


 

 

Batman: Arkham Asylum

Czasami nawet bohater musi uklęknąć i zrobić to na Małysza.Tak jak Bruce Wayne zapewne nie dotyka pośladami czegoś innego niż złoto, tak Batman nie wie co to strach. On sam jest strachem. Od razu rozwiąże kilka zagadek i nie mam tutaj na myśli Krzyżówki 600, z roześmianą dziewczyną na okładce.


 

Silent Hill 2

Image result for silent hill 2 toilet

Możliwe, że najlepszy kibelek wygenerowany na potrzeby naszej rozrywki. Dosadne ujęcie, brud, niepokojąca atmosfera i bohater, którego monolog pojawia się właśnie w tym miejscu. Ja też lubię pomyśleć nad swoim życiem, w tym cichym pomieszczeniu.


 

Silent Hill 3

SH to od zawsze klasyka kibelków. Nie mam nic do dodania.


 

Jako ciekawostkę dodam coś, czym zaskoczyła wiele lat temu Sega, mianowicie toaleta - gra. Według opisu mamy do czynienia z grą zręcznościową, która nakazuje nam gdzie mamy kierować strumień moczu (sorry kobiety!) iz jaką siłą to robimy. Jeden wariant gry to podnoszenie spódniczki nieśmiałej szkolnej waifu. Jest moc!

 

 

 

 

I to by było na tyle.

Pozdrawiam Was, życzę miłego weekendu i miłych chwil w kibelku!

Umyjcie dupy!

Muminek.

Tagi: Gromada kibelki toalety blog ppe piątkowa Muminek Deus Ex Batman pierogi Flaczek Flaku Ryj Luj przepis

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +40 -

Oceń profil
+ +125 -
Muminek
Ranking: 29 Poziom: 82
PD: 67713
REPUTACJA: 49926