Blog użytkownika repip

repip i jego literki

repip repip 04.10.2014, 09:26
#16 SRAKT PPE
547V

#16 SRAKT PPE

PRZY TYM SIĘ PIERDZI!

wYstępniak:

Siemanko! Z małym opóźnieniem ale powracamy bo doszły nas słuchy, że wam dupy już rozrywa! Mimo sabotażu z strony władzy hajs się zgodził, a gówno wypłynęło na wierzch. Podstępne praktyki jakich dopuszcza się władza były u nas piętnowane od zawsze, ale tym razem miarka się rozebrała czy jakoś tak. Postanowiliśmy nie stać z boku i narobić smrodu, oto przed wami list otwarty Redakcji.

 

LIST OTWARTY DO ZŁEGO PEŁESA

Mniej szanowny niż My zły panie Pełesie. Doszły nas słuchy, że na waszej stronce o giereczkach dla dzieci Kaza zamieszczono na stronie gównej materiały z najnowszego Sraktu bez naszego zezwolenia! Tak się nie bawimy, bo hajs musi się zgadzać, a wy jak zwykle nie chcecie płacić. Mając pisemną umowę spisaną na Świętym Papierze Toaletowym z moderacyją i administaracyją strony o tym, iż zali Srakt nigdy nie zostanie opublikowany na gównej byliśmy pewni, że mamy do czynienia z rzetelnymi ochlaptusami. Ktoś jednak popuścił i nawet nie będziemy wskazywać palcem kto bo jest to kwestyia chyba oczywista. Jak rozumiemy skoro umowa tak poważna nie została dopełniona z należytym szacunkiem to również umowa o nie publikowaniu fotek Rodżeła w damskiej bieliźnie nie obowiązuje? Srakt trafił na gówną bez oddania nam należytych tantiem co jest skandalem i chamstwem! W pewnych kręgach by za takie coś nawet pogrubiono!

 

Nasi prawnicy jak i hydraulicy już zajmują się rzeczoną kewstyją, a REALista jak tylko dostanie wizę przyjedzie tam by wam zajrzeć gdzie trzeba w sposób w jaki tylko on potrafi! Reasumując nie wyrażamy woli by trafiać na gówną. No chyba że hajs się zgodzi, bo w naturze musi być zachowana równowaga.

 

                                                            Wielce Szanowna Redakcja Sraktu

 

Wracamy jednak do ważniejszych spraw bo Kaz znów się gniewa. Tym razem montana wystawia jego łaskę na próbę. Podobnie jak pewna wracająca z zaświatów redakcja, która nie ma pojęcia o zbieraniu hajsu. W tym miejscu przeważnie grzebiemy w dupie Adikona, ale REALista wyjechał z ważniejszą sprawą o której już czytaliście. Na szczęście Mario napisał materiał jeszcze przed delegacją:

Mariuszz Ma(xxx) Golonko

Witam wszystkich stałych czytelników tego jakże zacnego czasopisma tych nie stałych w uczuciach również pozdrawiam.

Na dzień dziesiejszy sprawa afery "Rosyjskiej" jakby ucichła gdyż są prowadzone pertraktacje z władzami naszych wschodnich sąsiadów w sprawie dobrowolnego oddania Crasha w ręce jego fanów. Obawiamy się jednak że koszt (10tyś. ton jabłek) może poważnie nadgryżć budżet naszej organizacji. W tej sprawie udaję się do naszych zachodnich sąsiadów i dalej do samych Włoszech z prośbą o dofinansowanie gdyż otwarte działania w naszym kraju wiecie jak się skończyły (obdukcją :( ). Szczegóły można znależć na stronie kotmazawszeracje.com która może kiedyś powstanie.

Oprócz samej pomocy finansowej nasze organizacja chce zdobyć przychylność najważniejszych person growego świata. Mam nadzieje na osobisty kontakt z samym Mario i Luigim którzy w tej chwili wypoczywaja po świetnym MK8. Nie wiem tylko dlaczego siedziba Nintendo przysłała mi wizytówke sieci działalności o nazwie "Burdel Bum Bum" jako prawdopodobne miejsce przebywania tych wybitnych postaci. Nawet sam MS zdeklarował chęć pomocy monitorując na bierząco swych użytkowników za pomoca Kinecta. Tak więc jeżeli ktoś jest zamieszany w zniknięcie pana Bandicoota niech nie czuje się bezpiecznie - obserwujemy Cię!

Piszę to sprawozdanie prosto z parkingu na niemieckiej autostradzie nr 9 w kierunku Monachium a czas goni nieubłagalnie dlatego też tak krótko. Pamiętajcie że jeżeli chcecie nas wspomóc swoimi ciężko zarobionym PLN-ami nasz wóz prowadzony przez samego ManoWar74 przyjmuje nie ograniczoną ilość gotówki. Nie wstydżcie się wrzucać także €uro, dola$ów, funtów a nawet jenów.(wszystko się zmieści).

Mamy nadzieję że już w następnym Srakcie będzie ostatecznie rozwiązana sprawa "Rosyjska" i redakcja zajmie się w końcu sprawami lokalnymi np. kreowaniem mody w czeluściach internetu zwanymi również przez niektórych "szołtem".

A więc chyle ser z czoła i do przeczytania już wkrótce.

Co jeszcze w numerze? Dużo by gadać bo degeneracja władzy nie ma końca. Fejbolusowi odbiła sodówa do reszty, a PE robi ankiete w której nagrody przewidziano jedynie dla dupowłazów i jajcolizów. Ale! Ale! Nadjechał nieoznakowany kuń!

 

ManoWar

Witajcie psiajuchy miłe cytelniki i uzytniki słynnego pariodyka Srakta a także grono radakcyjne kolegów i mości łojca-dyktatora repipa we osobie własnej..ponoć wielu z Was cierpi łokrutnie z powodu braku Srakta pzez co dokuca Wam zatwardznie i macie psesrane.
We Kociłpach ludziska dalej intensywnie grajo we gry i nawet zaczynajo sie ten ..no ..hejtować jak wycytała Mariolka i łobjasniła wsystkim to to znacy-tera zrobiła sie straśna moda na hejtowanie-oto parę ciekawych psykladów:


-koniuchy Bronek hejtuje ogiera księdza Zenka i gada ze jego ogier jest prędszy i chodzi w prawdziwym HD..
-baby we Kole Gospodyń hejtujo sie nawzajem wsystkie która lepsiejsze pierogi lepi i która ma lepszego pieroga..
-Zdzich somsiad mój hejtuje krowe Krasule somsiedniego somsiada Romka że niby ona wyzej sra niz dupe ma i mleko jej kwasnieje migiem w przeciwieństwie do jego Mućki która sama łogonem muchi zabija..


Ludziska tera majo interneta i cytajo te niusy o nowych grach i zyjo Waszymi problemami-połowa chłopa juz ostrzy widły i kce łorki w Mordorze mordować zanim cienie bedzie widać,nastepna połowa juz szykuje sie na wielkie ściganie we DrajwKlub i wybierajo najlepszego ściganta żeby pokonał karate_koksa który jest znany z tego że wszelkie dachowania mu łobce i na dobrym koksie nawet nitro mu nie potrzebne..


Baby natomiast sie uwzieli ze znajdo zaginionego Eth..(kurfa jak to sie pisze-wymyślajo te amerykańskie imiona) Ejtana Kartra..latarki,świece naszykowały i psy tropiace-a Ziuta wziena nawet gromnice bo jak gada trza byc przygotowanym na najgorsze lipe-ale w razie czego ma numer do montany...


A bachory siedzo w łoknach i wygladajo tego Łobcego..Łaliena czy jak mu tam- Tadzik cyta wsystkie informacyje jak postapić z Łobcym w razie co ma notatki w zeszycie od chemii..ponoć któryś ze słynnych uzytników portkala śle mu zaszyfrowane porady(niejaki K_I_J_M_U_T_A_M..)


Jedną z ciekawszych reakcji mieszkańców Centrum Juniwersa jest notoryczne zegnanie się powiedzeniam: -"spierdalaj"-ponoc to bardziej trendi od "pal lotke tępa strzało"..ponoć tera tak sie gada nowocześnie,o dobrej grze która zasługuje na dychę najlepiej napisać: "w chooj dooobra"-ponoć wszystkie chco wtedy kupić-nawet zwykłe randomy i niezwykłe kond..jusery:)


Dobra muszę kończyc i spierda..uciekać bo kibel wzywa a wiadomo ze z naturo jeszcze nikt nie wygrał-i dlatego ze Srakt jest naturalny to naturalnie ma swoich wiernych zasr..cytelników:)
Do nastepnego raza -żegnam cytelników i czulej zwyroli a takze kolegów po fachu i radaktora repipa pioniera nowoczesnego srania:D

 

Zgodnie w poprzednimi zarzutami jakoby było zbyt mało opcji w ankiecie podwajamy stawkę! Tym materiałem żegnamy się z wami soczystym spier... nie! Pamiętajcie, że rzetelnie i z fasonem pierdzimy w waszą stronę!

Redakcja przybija wszystkim piątki!


 

Szanowna Redakcja uroczyście oświadcza iż wszelkie krytyczne uwagi ma w dopie!


W poprzednich odcinkach:

#10. SRAKT PPE – Jubileusz! Rodżeł wielokrotnie popuszcza! + sralchiwalia 1-10

#11. SRAKT PPE – Wojna domowa! Niech popuszcza kto może!

Party Hard Level Up! - Obszerna relacja z zlotu

#12. SRAKT PPE – Zlot fanów SRAKTU! Spełniamy marzenia!

#13. SRAKT PPE – Popuszczono hamulce i wbito szpile w ppe!

#14. SRAKT PPE – Popuszczamy i popijamy na Beerfest!

#15. SRAKT PPE – PPE 3.0 popuszczanie bez pokrycia!


Z dedykacją od DżonyKillera dla Dżonego:

Tagi: 16 SRAKT

Oceń notkę
+ +52 -

retronagazie .eu
Oceń profil
+ +146 -
repip
Ranking: 36 Poziom: 78
PD: 60426
REPUTACJA: 36101