Blog użytkownika gintoki-progamer

gintoki-progamer gintoki-progamer 08.06.2013, 15:42
Inne konsole
280V

Inne konsole

Na forach jest dzisiaj wielu "fanboyów", którzy krytykują inne konsole i ich ekskluzywne gry. Ta notka będzie o tym, że krzywdzą tak naprawdę siebie samych.

 

W tej generacji wojna między fanami konsol x360 i ps3 przekroczyła według mnie wszelkie granice fanboystwa.  Fani konsol stali się tak zacietrzewieni, że jak widzą w rurbryce tylko 1 konsolę to są ślepi na ocenę nawet recenzentów branżowych. Chore!!!! Przedstawię teraz  opisowo w co można grać na konsolach te generacji. Nie będzie żadnych minusów, a same plusy

 

Ps3

 

To tego będzie całkiem sporo. Wszystkie części God of war dla fanów "slasherów", dla fanów ciekawych historii heavy rain i uncharted , dla fanów wyścigów Gran turismo. Dla fanów platformówek Ratchet. Można też dopisać inne ekskluziwy sony. Dobrą propozycją imprezową jest granie ze znajomymi w buza i śpiewanie w singstara.

 

X360

 

Tutaj też mamy w czym wybierać. Dla fanów strzelanin doskonałe propozycje to seria Halo i Gears of War. Ten 2 tytuł możemy przejść w całości z kumplem. (Miodzio) Dla fanów Jrpg i Rpg jest seria Fable , Kameo, Tales of Vesperia i Lost Odyssey. Dla fanów wyścigów jest seria Forza i seria PGR. Na imprezę  dobra jest jakaś gra na Kinecta.

 

Wii

 

Również wybór gier jest dosyć szeroki. Dla fanów platformówek świetną propozycją jest kultowe Mario inne tego typu gry od Nintendo.Należy wspomnieć też "Metroidzie" i "Zeldzie" Dla fanów "slasherów" obowiązkową pozycją jest Muramasa .Dla fanów gier Jrpg Xenoblade i The Last story. Najlepsza propozycja imprezowa to wiadomo że Wii Sports.

 

Moje osobiście zakupione "ekskluziwy" na PS3 to : God of war(1-wsze 3 części), Heavy Rain, trylogia Uncharted, Infamous 1 i 2, wszystkie części Ratcheta, bleach i one piece. Te tytuły mogę spokojnie polecić każdemu.

 

W przypadku Xbox`a 360 tytuły które zamierzam ograć lub dokończyć( mam nadzieję że wszystkie):seria Halo, seria Gears of War, Tales of Vesperia, Lost Odyssey, Alan Wake, seria Fable i 2 części Naruto od Ubi softu. 

 

Jeśli chodzi o Wii to są to następujące tytuły: wszstkie dobre gry Nintendo, Madworld, The Last story, Project zero 2.

 

Po zobaczeniu tej listy(a tytułów jest naprawdę jest jeszcze więcej) wyobraźcie sobie, że dany "fanboy" ma dostęp tylko do tej jednej trzeciej. Przez swój fanatyzm tak naprawdę reszty nie zobaczy a o ograniu nie mówiąć. Tacy ludzie mają tylko częściowy punkt widzenia na generację konsol. Z tego powodu zachęcam was do tego że warto zasmakować "Innej Konsoli". Jeśli macie ps3, a znajomy xbox`a to wymieńcie się grami i konsolami to dopiero daje pełny pogląd na sprawę.

 

Śmieszą mnie również "porównania" grafiki w grach multi-platformowych. Pamiętam co było z Ac2. Oglądam porównanie tej gry na xbox`ie i ps3, a potem patrzę na komentarze. Żenada. Nie wiedziałem kto bardziej pali głupa komentujący czy autor "porównania".

 

Nie bądźmy "fanboyami" doceńmy wszystkie gry!!!(przynajmniej obiektywnie)

 

Sorry za błędy ortograficzne i wiem ,że nie wymieniłem wszystkich tytułów więc w komentarzach podajcie inne tytuły i wypowiedzcie się na temat wyżej wymienionych.

 

Pozdrawiam ludzi z szerszym punktem widzenia na gry i konsole.

 

 

 

 

 

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ 0 -
gintoki-progamer
Ranking: 6467 Poziom: 23
PD: 2091
REPUTACJA: 61