Papierowy blog

Luck77

Luck77 Luck77 27.01.2019, 20:26
Papercraft #21 – Final Fantasy IX – Freya
1247V

Papercraft #21 – Final Fantasy IX – Freya

Witam w dzisiejszym wydaniu papierowego bloga na którym prezentuję trzecią już postać z Final Fantasy 9, Freyę Crestent.
 

Freya jest przedstawicielką rasy Burmecian, antropomorficznych szczurów, żyjących w dwóch miastach: Burmecii i Cleyra. Ona sama pochodzi z tego pierwszego, chociaż kilka lat przed wydarzeniami z gry wyjechała w poszukiwaniu swojej utraconej miłości, Sir Fratley. Z resztą ekipy pierwszy raz spotyka się w Lindblum tuż przed Festiwalem Polowania.

Freya jest utalentowaną i potężną smoczą wojowniczką o bystrym umyśle. Jest pokorna i przyjazna, co można zauważyć w czasie jej rozmów z Eiko lub Vivim. Ale potrafi też żartować z Zidanem, mówiąc, że "skopie mu tyłek" w pubie w Lindblum, na widok jego flirtów z dziewczynami. Jako smoczy rycerz potrafi odłożyć na bok swoje wątpliwości i połączyć siły z innymi, gdy jest to konieczne, a nawet działać wspólnie ze swoim dawnym wrogiem Beatrix gdy wymaga tego sytuacja.

Bohaterka nosi czerwoną czapkę z ozdobnymi metalowymi skrzydełkami, które w połączeniu z jej białymi włosami zasłaniają jej twarz i zielone oczy. Nosi też długi czerwony płaszcz z dużym herbem Burmecii na torsie, jasnoniebieski krawat, pomarańczowe spodnie do kolan oraz małą pomarańczową wstążka przywiązana do jej ogona.

W prezentowanym modelu Freya posiada strój opisany powyżej, w ręce natomiast dzierży swoją podstawową włócznie Javelin. Figurka ma 22 cm wysokości, z kolei sama włócznia jest nieco dłuższa i mierzy 26,5 cm.

Zapraszam do oglądania, komentowania i do zobaczenia następnym razem ;)

A tutaj drużyna gotowa do walki z Tonberrym!

 

 

 

A nie, jednak nie są jeszcze gotowi…..

Najwidoczniej kogoś tu jeszcze brakuje, w końcu w Final Fantasy IX można było mieć przecież 4 postaci w drużynie ;)

 

 

 

Tagi: #papercraft #finalfantasyix

Oceń notkę
+ +36 -

Oceń profil
+ +45 -
Luck77
Ranking: 359 Poziom: 54
PD: 21453
REPUTACJA: 4229