BlogCraft

Roland Ninja

ROLAND NINJ4 ROLAND NINJ4 06.12.2013, 14:43
Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr. 15 i 16: RYDIA OF MIST oraz AERITH GAINSBOROUGH
1544V

Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr. 15 i 16: RYDIA OF MIST oraz AERITH GAINSBOROUGH

W ostatnim zestawieniu, zanurzyliśmy się w szpiegowski świat, dwóch blond piękności, Evy, twardej jak skała kobiety o gołębim sercu, zdolnej do poświęceń oraz Paz, gołębicy o sercu z kamienia, przepełnionej mrokiem i nienawiścią! Tym razem po raz pierwszy w naszym konkursie pojawią się kandydatki nie z tego świata! Dwie niekwestionowane piękności ze świata Ostatecznej Fantazji, przed państwem Rydia i Aerith!

KANDYDATKA NR. 15

RYDIA OF MIST

 

Wiek: 24 lata

 

Wymiary:

- Wzrost: 147cm

- Waga: 48kg

- Biust: B

Oczy: Brązowe

 

Włosy: Zielone

 

Pochodzenie: Mist

 

Występowanie: Seria Final Fantasy

 

Debiut: Final Fantasy IV

 

Zainteresowania: Starożytne, potężne moce magiczne, mające na celu przyzywanie monstrów z innych wymiarów, do naszej pomocy. 

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Rydia to bardzo zagubiona i waleczna istota. Gdy była mała, straciła całą rodzinę w inwazji wojsk, opętanego króla na jej małe miasteczko Mist. Była jedyną ostałą przy życiu osobą, gdy napotkała na swojej drodze najlepszych agentów w służbie wspomnianego króla. Rydia od najmłodszych lat przejawiała nadprzyrodzone zdolności, gdy była zła potrafiła w całym swoim gniewie przywołać potężne istoty z innych wymiarów, które pomagały jej zazwyczaj w wypełnianiu codziennych obowiązków, narzuconych przez kochających rodziców. Nie wiedziała jednak że nie jest z tego świata, a jej rodzice znaleźli ją w lesie gdy była niemowlęciem. Tak na prawdę była przedstawicielem, potężnej rasy Summonerów, żyjących w równoległym wymiarze, rządzonym przez monarszą parę, króla Leviathana i królową Asurę, którzy w rzeczywistości byli jej biologicznymi rodzicami. Rydia została zesłana na ziemię, aby być strażnikiem najstarszego z przyzywanych Eidolonów, zwanego Mist. Gdy na jej drodze stanął duet, siejących postrach rycerzy, czyli Cecil Harvey oraz Kain Highwind, nie zawahała się ani chwili by ich nie zaatakować. Wezwała na pomoc potężnego tytana, który jednym uderzeniem, rozstąpił ziemię, uniemożliwiając agentom przejście. Rydia jako że była małą dziewczynką, nie opanowała mocy i gniewu jaki w niej drzemał, została zdematerializowana na oczach rycerzy i obróciła się w nicość. Przepaść nie powstrzymała wojowników od przeprawy i ostatecznego rozprawienia się ze smokiem Mist, który w rzeczywistości nie był ich celem. Obaj bohaterowie tak na prawdę, zaczęli się wahać na temat słuszności wykonywanych celów, zaślepionego króla i wypowiedzieli mu lojaność. Rydia zawieszona w próżni, powróciła w końcu do swojego wymiaru. Przy okazji poznała swoje pochodzenie i prawdziwych rodziców. Dostała nowe zadanie, aby wspomóc Cecila w jego odysei ku pokonaniu złego Imperatora Golbeza. Nie była jednak na to gotowa, więc poświeciła się żmudnemu treningowi, który trwał latami, nie wiedząc o tym że rok w jej wymiarze, to tylko miesiąc w ludzkim. Po żmudnych 17 latach! Powróciła na ziemię, potężniejsza, jeszcze bardziej nabuntowana i waleczna niż kiedykolwiek, mając za sobą armię potężnych sojuszników, którzy byli gotowi na jej wezwanie. Jak potoczyły się dalej losy bohaterów, wiedzą już tylko najbardziej wtajemniczeni. Trzeba przyznać że Rydia z Mist, to bardzo intrygująca istota. Jest śliczną zielonowłosą, kobietką o drobnej posturze, ślicznych rzeźbionych nogach i kształtnych, urokliwie małej piersi;-) Jej dziewczęcy głos, oraz rozwiane zielone włosy w trakcie przyzywania, potrafią zahipnotyzować każdego nieostrożnego mężczyzne, który nieświadomie kroczy w jej kierunku i nim się spostrzeże, zostaje przypieczony przez jej gniew, uosobiony w postaci przerażającego Ifrita!

 

KANDYDATKA NR. 16

AERITH GAINSBOROUGH

 

Wiek: 22 lat

 

Wymiary:

- Wzrost: 163cm

- Waga: 52kg

- Biust: A

Oczy: Zielone

 

Włosy: Brązowe

 

Pochodzenie: Midgar

 

Występowanie: Seria Final Fantasy 

 

Debiut: Final Fantasy VII

 

Zainteresowania: Kwiaty i florystyka, dumanie na łonie natury, ziołolecznictwo i praktykowanie białej wspomagającej magii

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Aerith to wielbiąca życie i wszystko co ją otacza, naiwna i dobroduszna osóbka. Jest kolejną osobistością, której życie nie rozpieszczało. Rodzice zginęli, broniąc ich jedynego dziecka przed zakusami, organizacji dla której pracowali. Aerith jest bowiem, ostatnim przedstawicielem, starożytnej rasy Cetra, lubującej się w magicznych praktykach i szanujących życie wartościach. Był to dumny ród, który został zgładzony podczas światowej rewolucji przemysłowej, napędzanej przez organizację Shinra. Celem tego monopolistycznego, konglomeratu było, opracowanie najefektywniejszej metody pozyskiwania energii życiowej ziemi o nazwie Mako. Tak się składa że przedstawiciele, rasy Cetra byli bardzo wrażliwi na otaczającą ich wszechmoc ziemi, dlatego właśnie Aerith była tak łakomym kąskiem dla samej Shinry, którzy upatrywali w niej swoiste źródło wiedzy i czystą energię, w jej skondensowanej formie. Los chciał że dzięki poświęceniu rodziców, nikt z agentów organizacji, nigdy jej nie dostał. Aerith jako sierota, została ukryta w domu przyjaciółki rodu o imieniu Elmyra i była wychowywana przez nią, jak jej rodzona córka. Nasza krucha piękność, całe życia zastanawiała się dlaczego przejawia te wszystkie magiczne tendencje i dlaczego tak silnie odczuwa, otaczający ją świat. Żyjąc sobie spokojne w siódmym sektorze gigantycznej metropolii, wiodła sielankowe życie kwiaciareczki, wśród okolicznej stłamszonej przez system społeczności miasta Midgar, aż do momentu gdy przez, dach lokalnego kościółka wpadł on, Zack! Członek elitarnej grupy komandosów na usługach Shinry. Pomimo całkowicie różnych poglądów i innej wizji świata, dwójka ta bardzo się do siebie zbliżyła. Zakochali się w sobie od pierwszego wrażenia, a czysto energetyczny dotyk Aerith, zmienił całkowicie Zacka, który odtąd poprzysiągł chronić świat przed zakusami Shinry, stając się z czasem zbuntowanym ogniwem organizacji. Los nie był łaskawy dla tej dwójki, rozdzielając ich w bardzo brutalny sposób. Gdy Zack stanął na przeciw całej organizacji, zaczęto na nim eksperymentować z działaniem energii mako, uwolnił się, jednak był już słaby i gdy stanął sam do walki, poległ honorową śmiercią, a spadkobiercą jego woli był Cloud Strife, którego losy ostatecznie połączyły, niczym dejavu, z pozostawioną z zadrą w sercu kwiaciareczką z sektora siódmego. Aerith to delikatna i wiotka istotka, o pięknych i dumnych rysach, dziewczęcym ciele i głębokim kobiecym głosie, który potrafi ująć, nawet najtwardsze i wyniszczone serce. Jej siła to bycie sobą, bycie ostatnim potężnym przedstawicielem swej rasy, której celem jest szerzenie pomocy potrzebującym i roztaczanie magicznej aury nad zagubionymi duszami. Nieśmiertelna i piękna duszą istota, która na zawsze zagości w sercach tych którzy mieli przyjemność ją poznać.

I oto nasze dwie "Magiczki" przybyłe z ostępów magicznego świata Final Fantasy. Jak wypadła ich prezentacja, to już powie nam tylko ilość głosów w ostatecznym losowaniu, które zbliża się wielkimi krokami.

 

Tagi: final fantasy IV final fantasy IV complete collection Final Fantasy VII

Oceń notkę
+ 0 -

Anti-Society B*Stard | "Sic mundus creatus est"
Oceń profil
+ +133 -
ROLAND NINJ4
Ranking: 21 Poziom: 84
PD: 73114
REPUTACJA: 32691