BlogCraft

Roland Ninja

ROLAND NINJ4 ROLAND NINJ4 24.11.2013, 14:37
Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr. 11 i 12: ADA WONG oraz ELEXIS SINCLAIRE
796V

Kolejna Edycja Wyborów Miss Gier Video 2013 - Kandydatki Nr. 11 i 12: ADA WONG oraz ELEXIS SINCLAIRE

Witam ponownie w moim zestawieniu, najpiękniejszych kobiet, w świecie elektronicznej rozrywki. W poprzednim odcinku zaprezentowałem państwu, trzy babeczki po fachu, ostre jak żylety kunoichi, siostrzyczki Ayane i Kasumi oraz ich koleżankę Ayame z kultowej serii Tenchu. Dzisiaj nadszedł czas, na prawdziwe sex bomby, tak samo ostre, jak przebiegłe i dwulicowe. Przed państwem zdradliwa Ada Wong, oraz mniej znana "beotch" pani Elexis Sinclair!

KANDYDATKA NR. 11

ADA WONG

 

Wiek: ok. 30 lat

 

Wymiary:

- Wzrost: 173cm

- Waga: 52kg

- Biust: C

Oczy: Brązowe

 

Włosy: Czarne

 

Pochodzenie: Chiny-Usa

 

Występowanie: Seria Resident Evil

 

Debiut: Resident Evil 2

 

Zainteresowania: Konspiracyjne, działania dywersyjne, wschodnie sztuki walk, słabość do szeroko pojętej broń palnej o dużym kalibrze, 

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Ada Wong, jedna z najbardziej tajemniczych postaci, sagi Resident Evil. Kobieta o której wiadomo nie wiele, z jej wczesnych lat życia, których dane są zaginione, lub zatajone, przez bliżej nieokreślone osoby trzecie. Ada jest tajnym podwójnym agentem. Pracuje jako najemnik na usługach, jednego z najbardziej poszukiwanych terrorystów, świata wspołczesnego, Alberta Weskera, człowieka odpowiedzialnego za upadek organizacji Umbrella i świadome rozprzestrzenienie wirusa T, zamieniającego ludzi w żywe trupy! Ada jako że wplątała się całkowicie przypadkowo w cały spisek, z niewinnej osoby przekształciła się w zabójczą broń w rękach Weskera. Jedyne co wiadomo z jej przeszłości, to to że jej chłopak pracował dla Umbrelli, był jednym z naukowców pracujących przy badaniach nad wirusem T. Zginął w trakcie wybuchu epidemii wirusa, która wybuchła z sprawą jednego z ojców projektu. Inne  źródła mówią, że jego ciało zostało użyte do stworzenia, pierwszej w pełni funkcjonującej Broni Biologicznej, o nazwie Tyrant, ale to tylko domysły. Ada przyłączyła się do organizacji, tylko i wyłącznie z prywatnych pobudek, aby zniszczyć ją od środka. Los chciał że trafiła na Alberta, którego cele dużo się nie różniły. Tak brnęli, latami w jednym kierunku, prowadząc na świecie działania, które doprowadziły do katastrofy biologicznej. Ada Wong była ręką Weskera, a on mózgiem. Wykonywała wszystkie jego polecenia i zadania, w jednej z misji poznała młodego policjanta Leona S. Kennedy, którego obdarzyła uczuciem, jednak ich losy się rozeszły, aby ponownie spotkać się w momencie celowania do siebie nawzajem z pistoletów, 6 lat później. Wtedy zadaniem Ady, było wykradnięcie próbki pasożyta, do kolejnych niecnych celów Weskera, jak i wyeliminowanie Leona! Ada nie pociągnęła za spust, choć miała ku temu wiele okazji. Czuła sympatie i słabość do tego człowieka, nawet pomimo tego że kłóciło się to z interesami. Ada Wong to seksowna i zwiewna kobieta, o Chińsko-Amerykańskich korzeniach. Jest wysoką brunetką, o powabnym ciele i długich nogach. Jej skośne oczy i króciutkie włoski, nadają jej niesamowitego charakteru. Ulubionym kolorem tej azjatyckiem damy jest krwista, karminowa czerwień, w której przywdziewa większość swych strojów. Jej seksapil jest równy, jej zabójczej naturze, gdyż potrafi ona posługiwać się bronią palną z finezją godną, członków Equilibrium, a za pomocą swojej prywatnej broni, jaką bez wątpienia są jej rzeźbione nogi, potrafi wyczyniać cuda, naruszające stan uzębienia, mniej ostrożnych samców, czy to żywych czy tych trochę nadgnitych;-)

 

KANDYDATKA NR. 12

ELEXIS SINCLAIRE

 

Wiek: ok. 30 lat

 

Wymiary:

- Wzrost: 170cm

- Waga: 50kg

- Biust: E

Oczy: Zielone

 

Włosy: Czarne

 

Pochodzenie: Wielka Brytania

 

Występowanie: seria Sin

 

Debiut: Sin (PC)

 

Zainteresowania: Badania naukowe, nad  przyspieszoną ewolucją ciała człowieka i jego cybernetycznego wspomagania, no i ogólne sianie grozy, jako szalona CEO!

 

Subiektywno-Obiektywny Opis: Elexis Sinclaire, perwersyjnie, rozbuchana, mroczna pani cyberpunkowej rzeczywistości XXII wieku! Właścicielka jednej z największych, farmaceutycznych kompani, która jest przykrywką dla jej niecnych działań, mających na celu, nielegalne badania, nad przymusowym, siłowym, ulepszeniem słabych, w jej mniemaniu ludzi. Szaleńczo zakochana w sobie i swoim obłędnym ciele, co nakierowało ją ku aktualnym zajęciom właśnie. Za punkt honoru przyjęła sobie, stworzenie człowieka idealnego i znalezienie sposobu na powstrzymanie starzenia i wszystkich słabości ludzkich. Jest tak szaleńczo zaślepiona swoim celem, że idzie jak burza do celu, pozostawiając po sobie zgliszcza i całe morze trupów! Posiłkuję się zazwyczaj najemnymi łotrami i spiskiem za pomocą mediów, a że środki ma wręcz nieograniczone, więc nic nie stoi na jej przeszkodzie, no prrócz organizacji antyterrorystycznych czy funkcjonariuszy wywiadu, którzy przejrzeli jej niecne plany wysyłając, nań swojego najgroźniejszego psa, Johna R. Blade'a. Który jednakowoż jak wielu przed nim, nie oparł się fałszywemu urokowi i podstępowi godnemu mitologicznych syren, stając się jej czasową marionetką, bo zdetronizowana królowa, jest wystarczająco zdeterminowana, aby odzyskać swój tron idąc po trupach! Panna Sinclaire to zabójczo piękna kobieta, o kształtach bogini Venus i ognistym perwersyjnie podkręconym, temperamencie dominy! Jest świadoma swoich monstrualnych walorów i innych krągłości ciała, którego nie waha się użyć w drodze do osiągnięcia celu. Jej pełne, zielone oczy, wyglądające zadziornie znad okularów połówek, wciągają nieuważnych jak błędne ogniki na bagnach. Ci którzy wpadną w jej łapy, mogą oczekiwać ostrych i niezapomnianych przeżyć, które skończą się wtedy gdy ich pani na to zezwoli, wiedzcie jednak że gdy nasycona biochemiczna królowa się nasyci, pozostawia po sobie wyssane, wyschnięte truchła, bo to istna czarna wdowa!

 

Oto i nasze dwie przebiegle ostre panie, które czekają na państwa głosy. Bo jeśli ich nie uzyskają, to zdradzą was w taki sposób, że trzy pokolenia potomnych to poczują, więc nie zadzierać;-)

Tagi: resident evil 4

Oceń notkę
+ 0 -

*Anti-Society B-Stard* B-)
Oceń profil
+ +127 -
ROLAND NINJ4
Ranking: 21 Poziom: 80
PD: 64509
REPUTACJA: 28996