Blog użytkownika mastahluc

mastahluc mastahluc 03.06.2013, 12:02
Czego dzisiaj nie było na PPE - 03.06.2013
630V

Czego dzisiaj nie było na PPE - 03.06.2013

Zapraszam do poniedziałkowej garstki news'ów, które jeszcze nie ukazały się na PPE.

Czy tak będzie wyglądała mapa w GTA V?

 

Rockstar Games od jakiegoś czasu publikował maluteńkie skrawki mapy, jaką przyjdzie nam eksplorować w Grand Theft Auto V. Pewien fan zakasał rękawy, pozbierał wszystkie materiały do kupy i skleił z tego wszystkiego obrazek, który może być bliski prawdziwej mapie.

Oto co z tego wyszło.:

 

 

Pole do zwiedzania jest na prawdę ogromne. Samo miasto zajmuje około 1/4 całego świata gry, a wg zapowiedzi Los Santos ma być największym miastem w historii serii.

 

Dla porównania mapka z GTA: San Andreas (w GTA V poruszamy się tylko po prawej, dolnej ćwiartce):

 

 

 

E3 - czy ujrzymy The Last Guardian i Warrior's Lair?

 

Według informacji umieszczonych na oficjalnej stronie targów E3 w sekcji Sony na prezentacji powinniśmy ujrzeć prawdopodobnie skasowaną grę (tak donosiły niedawne plotki) pod tytułem Warrior's Lair oraz wyczekiwane przez prawie wszystkich posiadaczy The Last Gurardian. Pierwsza z nich ma docelowo ukazać się na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita podczas gdy druga powinna zadebiutować na... PS3! Nie, to nie błąd w tekście.

 

 

 

Na dzień dzisiejszy daty premier nie są znane jednak szczegółów powinniśmy dowiedzieć się już 11 czerwca.

 

Multiplayer w The Las of Us

 

Premiera The Last of Us spod dłuta Naughty Dog już za 11 dni. Posiadacze GoW: Wstąpienie mieli okazję zagrać w demo już 31 maja. Znaleźli się i tacy, którzy dotarli do plików źródłowych i wydobyli informacje na temat tego, jak będize wyglądało mutli w tym tytule.

 

Jesteście gotowi przeczytać jak będzie wyglądał "Najlepszy multiplayer w historii"?

 

- Gracze będą podzieleni na klany, których zadaniem będzie przetrwanie dwunastu tygodni nie dając się zarazić.

 

- W tym czasie będą musieli nie tylko bronić się przed atakami przeciwników, lecz także pozyskiwać nowych członków swoich “drużyn”.

 

- Zwiększając zdolności swoich podopiecznych, gracze będą mogli coraz efektywniej bronić się przed atakami, co przyciągnie uwagę potencjalnych, nowych członków ekipy.

 

- Część ataków na klany graczy będzie zupełnie losowymi wydarzeniami, podczas gdy inne będą z góry zaplanowane.

 

- W każdym meczu otrzymamy do wykonania szereg zadań.

 

- Gracze będą mogli wykonywać rozmaite przedmioty i oręż, podobnie jak ma to miejsce w trybie dla pojedynczego gracza. W ten sam sposób będziemy mogli wytwarzać lekarstwa, które znajdziemy także przy ciałach zabitych przeciwników.

 

- Mapy będą rozległe i zapewnią nam sporą dawkę wolności. Przez niektóre strefy nie będziemy jednak mogli przechodzić, ze względu na zagrożenie wirusem.

 

Jest "epicko"?

 

PlayStation 4 jako znakomita platforma dla gier MMO

 

Nie da się ukryć, że to PC są mekką dla gier MMO i F2P. Na PS3 mieliśmy okazję zagrać w DC Universe Online. Jeden z twórców tejże gry - Larry Liberty - przekonuje, że PlayStation 4 może odmienić ten stan rzeczy:

 

Dowiedliśmy, że możemy dostarczyć MMO z prawdziwego zdarzenia na PS3 i że taka produkcja może odnieść sukces na tej konsoli. Większość naszych graczy to posiadacze wersji na PS3, a każdego dnia przybywają ich tysiące.

Oczekuję, że ze wszystkimi, niesamowitymi funkcjami, jakich doczeka się nowe PlayStation, konsola będzie wspaniałą platformą dla gier MMO.

 

Według Larry'ego Sony Online Entertainment we współpracy z twórcami gier podjęło sporo dobry decyzji, które uczyniły tę platformę sprzyjającą grom F2P.

Tagi: dc universe online GTA V los santos mapa the last guardian The Last of Us warrior's lair

Oceń notkę
+ 0 -

https://wymiengry.pl/r/mastahluc
Oceń profil
+ +47 -
mastahluc
Ranking: 58 Poziom: 74
PD: 51392
REPUTACJA: 12299