Blog użytkownika REALista

REALista REALista 19.01.2018, 16:01
Piątkowa GROmada #69 - hanys edyszyn + frele
844V

Piątkowa GROmada #69 - hanys edyszyn + frele

Witojcie chopy i dziołszki. Dzisiejsze wydanie piontkowej SZPILOmady bydzie inksze, bo fandzolić bydymy po ślonsku. Byda Jo - KEYMUTHA i synek, kiery sie zwie shinkadamo

Ten blog był już na portalu, ale filmiki, które zostały w nim zamieszczone były podobno za ostre (nie wiem, nie miałem internetu). Poprzedni twórca Keymutha został nagrodzony banem do niedzieli, ale mi udało się odratować tą GROmadę i wrzucić ją w delikatnie zmienionej formie - Real


Na starcie kciołech Wom pokozać dwa koncki kiere wciepoł na jutuba taki jeden hanys. Je to Bercik Warda (mój imiennik), kiery rodzony je w Rudzie ślunskiej, a terozki mieszko w Nimcach.

Pirszy filmik pokazuje reakcjo fatra kiery dowiedzioł sie, że jego synek kiery robi na grubie dostoł ancla w Sosnowcu.

Poniżej mocie jego reakcjo:

Każdy hanys pewnie by ciulnął o zol, jakby się dowiedzioł, że jego bajtel bydzie mieszkać za granicom z gorolami :)

Drugi zaś pokazuje rojbra, kiery kcioł wydupić z Sosnowca i zagrzoć dupa w Piekarach. Twierdził, że już jest hanysem, ale nikt mu tego nie łyknył, bo pedzieli chopy, że dupi bery.

[Tu był filmik, ale go już nie ma - Real]

Jo też jest hanys i rodzony żech jest na Świonach, a terozki mieszkom w Chorzowie.

Synek, kiery bydzie sam też ze mnom fandzolić o szpilach, a mom na myśli shinkadamo mieszko zaś na Rudzie, czyli Nosz synek.

Nie wiem, czy wiecie, ale jest taki szlager, kiery godo, że "na Rudzie fajnie jest, idzie się nadupić fest..."

Sam mocie cynk, kaj idzie to obczaić: TU WCIŚNIJ KNEFEL MYSZY

Cyfra 69, to nie tylko kolejny koncek bloga, kiery się wykluł dzienki DAAKowi Realnemu, bo to liczba, kiero trza uhonorować frelami, ale dziołszki na som koniec [ich też już nie ma - Real]

Nie ma co dupcyć bez sensu, winc bieremy się za te szpile.


KEYMUTHA


 

QUAKE II [PC] - czyli DUPNIĘCIE II po naszymu

Ostatni roz, kiedy jo sam pisoł o pierwszej czynści tej szpili godołech, że potem biera się za kolejno faza Dupnięcia.

W trakcie szkrobania tego bloga jo już jest w trakcie szpilanio, bo poza łoryginałem, kiery łostoł wypuszczony przez id software, mom zamiar łyknonć oba dodatkowe koncki, kiere som tak samo dupne i polecom badnonć kożdemu.

W przeciwieństwie do mrocznego klimatu jedynki - dwójka je inkszo. Sam muszymy rozdupcać bazy Stroggów, a jest łona na pewno winkszo niż cały Sosnowiec.

Jo już nie pamientom, wela razy szpilołech w te Kłeje, ale bydzie tygo wciul i jeszcze trocha.

Pierwszy roz, to było kajś w czasach, kiedy sie łaziło do budy (technikum) i kumpel mioł swoja "kopia zapasowo", a jego szpil maszyna była daremno, bo szpilalimy w niskiej rozdzielczości ze wzglyndu na brak łakceleratora firmy 3dfx.

Nie trwało to długo, bo kumpel rozdupcył szporkasa i kupił za swoje bebki ten klamor, co mu doł lepszego kopa w jego szpil maszynie.

 

Quake II: The Reckoning [PC]

Pierwszy oficjalny koncek kiery śmignięty zostoł przez Gray Matter/Xatrix Entertainment. Sam muszymy tyż naklupać Stroggom, ale tym razem bydymy inkszym bohaterem. Synek mo oprócz gnatów z podstawowej wersji Dupnięcia kilka inkszych, kiere som tyż dobre, a po drodze spotko nowe ryje do oklupania. Ten koncek styknie Wom na jakieś 6h szpilanio. Toć - klimat jest, bo w tle leci nom muza kiero zrobili chopy z Sonic Mayhem. Jak mocie dobry sprzynt do słuchanio szlagrów, to trza łodpalić to na fol, żeby somsiedzi z familoka słyszeli.

 

Quake II: Ground Zero [PC]

Ground Zero, to drugi oficjalny koncek kiery mo łogień. Zostoł on machnięty przez ekipa Rogue Entertainment, kiero zrobiła też dodatek do pierwszego koncka Kłeja. Poza tym tak dobrze im żarło, że ukulali se własno szpila: Strife.

Szpilanie powinno Wom styknąć kajś na 7h, co je dobrym wynikiem. 

Jo wim, że som takie rojbry, co rozdupcom cały pakiet Dupnięcio fest gibko, ale jo lubia szpilać, a nie lotać, jak za balom na szpil placu.

Sam mocie idealny przikład tego, że kiedyś szpile były lepsze i co sie do nich pojawiało, to miało sens.

Jak łobliczyć wela zajmie zaliczenie Dupnięcia II + łoba koncki, to mocie kajś 20 godzin i kupa zabawy. A terozki? Rojbry ukulają szpila kiero potem łobetnom na koncki za kiere trza zabulić nie małe pindzyje.

Gdyby kieryś kcioł osłuchać szlagry, jakie lecą w trakcie szpili, to poniżej mocie linki:

QUAKE II SOUNDTRACK

QUAKE II THE RECKONING SOUNDTRACK

QUAKE II GROUND ZERO SOUNDTRACK

A jakby kiery kcioł poszlipać z lepszom grafą, bo mu ta staro nie pasi, to sam mocie strona, kaj możecie łyknonć tekstury hd.

Jo to osobiście oloł, bo ta szpila w tym momencie traci klimat.

Czuja, że w tyn łikynd styknie mi yno to, bo poza tym bracik mo geburstag, winc w sobota trza coś wlać do ryja i się nawdupiać szałotu z frankfuterkami. Gyszynk już do niego mom, winc halba za to pewnie postawi :)

Jo Wom życza udanego łikyndu, bo zaś łod poniedziałku trza ciś na szychta.

Pozdro

KEY

Tagi: piątkowa gromada blog keymutha shinkadamo hanysy gorole

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +21 -

Palec Kenichiro wskazuje mi drogę
Oceń profil
+ +198 -
REALista
Ranking: 6 Poziom: 88
PD: 84640
REPUTACJA: 77130