SKLEP

Blog użytkownika REALista

REALista REALista 14.06.2017, 00:38
#SRAKT PPE 36
214V

#SRAKT PPE 36

Rzetelnie i z fasonem pierdzimy w waszą stronę.

Tomaszek88 wykrył aferę tak grubą, że od razu dajemy ją na początek nowego numeru

Tematem numeru jest prawdopodobnie nowy romans na pepełe. Mowa oczywiście o Daaku i Reinie (nie piszę całego nicku bo jest długi i trudny do napisania, a ja nie umiem dużo pisać). Od słowa do słowa Rein zapytał Daaka czy ten pocałuje go w poślada. Okazało się, że Daaku nie ma nic przeciwko pod warunkiem, że obędzie się bez języczka! Szpiedzy donieśli, że sytuacja już miała miejsce i ponoć w najbliższych tygodniach chcą wejść na wyższy lvl i będą całować się w rowek, a później jajeczka, pałeczka i tym podobne rzeczy. Prawdopodobnie jesteśmy świadkami narodzin nowej pary na pepełe. Pytanie tylko czy odległość jaka ich dzieli nie będzie problemem? Rein już przeprowadził się trochę bliżej Daaka więc o czymś to świadczy! Na koniec dowody jakie udało mi się zarejestrować zupełnie przypadkiem. Myśleli obaj zapewne, że nikt nic nie widzi!!!

Co więcej działo się na PPE w tym miesiącu? Ogólnie to nic ciekawego Rodżeł popuścił, Pełes...kto to kurwa jest Pełes!?! Dla Wojtka wszystko jest wyśmienite tak jak zawsze, Klimaszewski znowu się najebał, a Igor twierdzi, że grał w pierwszego Crasha mimo, że ta gra jest starsza niż on...

W sumie ten numer mógłby się tak zakończyć, ale widzimy, że Rayos II Pominięty szelmowsko uśmiecha się i zaprasza nas do spojrzenia w swój odbyt:

Rayos jak zwykle nie zawiódł zawartością swojego odbytu.

Ostatnio obserwujemy jakiś dziwny rozłam jeśli chodzi o redaktorów na PPE. Chociażby taki Rayos ma kose z Klimaszewskim. Nikt nie wie dlaczego:

Chyba Rayosowi doskwiera brak kobiety. No a Klimaszewski nie próżnuje w tym temacie i właśnie jest w trakcie zarywania panny. Na razie z marnym skutkiem, ale cała redakcja widzi potencjał w tych próbach:

Spróbuj wytrzeźwieć, powinno być prościej.

Tutaj dalsze informacje od Tomaszka88. Chłopak dwoi się i troi. Wchodzi ludziom do łóżek, a czasem nawet nie chce z nich wyjść. To dopiero nazywa się poświecenie. Jak tak dalej będzie to szykuje się podwyżka:


Tomaszek88

Hoł hoł hoł motherfuckers! Witam was mało serdecznie w kolejnym numerze mocno posranego SRAKTA. Poprzedni odcinek jakimś cudem ominąłem więc teraz należałoby wrócić z podwójną dawką newsów!

Dexx i Funnyluke VS klapki w biurze.

Ostatnio gdzieś z rana siedząc na SB Dexx z Funnyluckiem rozmawiali o tym iż w biurze nie można złapać angażu przychodząc w klapkach. Postanowiłem więc przyjrzeć się temu dokładniej i wiecie co? Okazuje się, że obu Panom pocą się stopy do czego nigdy się nie przyznawali! Funnyluke boi się zdjąć buty w te upalne dni ponieważ reszta pracowników może nie wysiedzieć do końca dnia! Omdlenia ponoć w firmie Funnego są na porządku dziennym. Dexx za to postanowił iż nie będzie się szczypał z normalnymi butami i na przekór wszystkim siedzi w lekkich i zwiewnych butach. Dowód mam na poniższym zdjęciu:

Jak widać Dexx bierze markowe skarpety i buty aby stopy ładnie mu pachniały. 

Banzai i jego pluszowy pączek.

Ostatnio Banzai po zakupie plestejszyn 4 pochwalił się na SB swoim gejmrumem. Uwagę moją zwrócił pluszowy pączek wiszący nad grami. Ten otwór w pączku był bardzo ciasny więc moje podejrzenie poszło od razu na użytkowanie tego pączka. Banzai bardzo się nim podniecał, że jest taki miękki, ciasny i przytulaśny. Co on robi z tym pączkiem? Dlaczego tak mocno on mu się podoba? Na pewno będę monitorował tą sprawę!


Squaresofter zdradza swoją waifu Hatsune Miku?

Kolejna drama na pepełe. Square zdradza Miku! Skąd to wiem? Dosłownie przypadkiem wyszło to na jaw kiedy to poinformowałem ludzi na pepełe, że idę na randkę z Ann Takamaki. Nagle, jak na zawołanie pojawił się Squaresofter na SB i zaczął się odgrażać, że Ann jest jego i tylko jego! Zapytałem Miku co o tym sądzi i wiecie co? Ona nic o tym nie wie!! Zapewne niebawem będą mieli sporą pogadankę na ten temat. Pytanie nasuwa się jedno. Czy związek Squera i Miku przetrwa? W kolejnym odcinku na pewno się tego dowiemy!

REALista nie umi w FPSy.

Tutaj będzie krótko ale soczyście. Real, człowiek który napindala w RS6 i chwali się fragami i zdobyczami oraz skillem, ostatnio pokazał, że nie umi w FPSy. Zagraliśmy w Killing Flore 2 i wiecie co? Dorotka okazała się lepsza, a Real płakał jak wraz z Dorotką wbijaliśmy kolejne fragi. Co jest jeszcze śmieszniejsze to podczas sesji z KF2 Real złamał rękę od trzymania pada i strzelania do zombie! Kto będzie słaby w FPSy, a zechce się dowartościować to proponuję zaprosić Reala do wspólnej gry. 


Okładkę zaprojektował Reinvented.

Redakcja przybija wszystkim piątki!

Szanowna Redakcja uroczyście oświadcza iż wszelkie krytyczne uwagi ma w dopie!

Tagi: #SRAKT PPE 36

Oceń notkę
+ +29 -

Palec Kaza wskazuje mi drogę
Oceń profil
+ +151 -
REALista
Ranking: 8 Poziom: 81
PD: 66426
REPUTACJA: 61056
Miesięcznik PSX Extreme