Tu wpisz nazwę bloga,

czyli nudna podróż do mojej rzeczywistości.

Sycho Sycho 01.04.2015, 19:51
Zniszczyłem sobie dzieciństwo, teraz zniszczę wam!
786V

Zniszczyłem sobie dzieciństwo, teraz zniszczę wam!

Sycha podexxowało, robi blogi z obrazkami!!!!

Dzisiaj dla odmiany sklepię bloga o pewnej grze z którą ppe, raczej nie miało przyjemności obcować, a powinno, bo naprawdę warto. 

Tytułem tym jest kolejna ogrywana przeze mnie gra dla dzieci, czyli "Winnie Pooh baseball game"... Przed rozpoczęciem lektury polecam się zapoznać z samą produkcją:

http://games(...)013.html

Spróbowaliście? Daleko doszliście? Ile rzuciliście k**w? Bo ja sporo. Fenomen tej popierdółki polega właśnie na tym, że gra jest piekielnie trudna! Jednak wystarczająco łatwa by motywować do dalszych prób. Dzięki temu wokół gry bardzo szybko rozrosła się scena fanowska, która jest moim zdaniem jedną z najlepszych, jakie ostatnio widziałem.

Dzięki połączeniu gry na podstawie bajki dla dzieci i diabelnego poziomu trudności powstała MASA (naprawdę masa) genialnych przeróbek z ostatnim przeciwnikiem, którym jest Krzyś, jako źródłem zła na świecie! 

Zacznijmy może od grafiki na temat poziomu trudności:

No i to jest dopiero początek! Na podstawie poziomu trudności i samego "Krzysia - złego boga 1000-milowego lasu" powstała masa przeróbek:

Creepypasta:

http://www.neoga(...)ount=403

No i moje ulubione, czyli wpis o grze na wikipedi:

http://www.abloa(...)iurl.png

Mógłbym jeszcze wspomnieć o genialnych filmikach na youtube:

 

Jak widzicie, pomysły fanów nie znają granic!

Właśnie przez tą grę Sowa jest dla mnie największym sk****wielem wśród największych sk****wieli, a jeszcze przede mną epickie starcie z Tygrysem i Krzysiem... Nienawidzę tej gry, nienawidzę prawie wszystkich postaci z Kubusia Puchatka, ale nie mogę przestać w to grać! Dla przypomnienia jeszcze raz link do gry:

http://games(...)013.html

 

Na koniec podsumowanie.

Jeżeli nie czujecie się nadal wystarczająco zgnojeni, to dodam, że moja 9 letnia siostra pokonała kłapoucha za pierwszym razem... Powodzenia!

 

PS Muzyka robocza (oczko do Veteranusa:P):

Tagi: demon fałszywy bóg kubus puchatek zło

Oceń notkę
+ +19 -

Lubię Davida Cage'a
Oceń profil
+ +98 -
Sycho
Ranking: 38 Poziom: 79
PD: 61137
REPUTACJA: 31577