Blog użytkownika Adam_11

Adam_11 Adam_11 23.09.2016, 18:08
Moje concept arty
1009V

Moje concept arty

Witam. W związku, że ostatnio na PPE obrodziło troszeczkę w blogi o tematyce artystycznej, to i ja pomyślałem, że czemu by nie, skorzystam z okazji i podzielę się z wami swoimi pracami. Są to pewnego rodzaju projekty postaci, ilustracji i plakatów, a więc zapraszam.

Niektóre prace są rysowane ręcznie na kartce, potem zaś przenoszone do komputera, do programu Illustrator, gdzie nakładam kolory i cienie, inne zaś od początku budowane na wektorach w owym Illustratorze.

 

Jak pisałem 100 lat temu w swoim poprzednim blogu, w swojej twórczości wole raczej nie odtwarzać tego co już powstało, a tworzyć według własnego pomysłu. Według mnie daje to dużo więcej satysfakcji, ponieważ od początku do końca mogę to wtedy nazwać swoim.

Jednak jak nie trudno się domyślić, skoro jesteśmy na takim portalu a nie innym, gry to moje hobby, które towarzyszy mi co najmniej od 24 lat, więc jeżeli chodzi o inspiracje, to właśnie z tego gruntu czerpie najwięcej. Ciężko dla mnie z pamięci wychwycić elementy anatomii, jednak w tym wypadku nie posiłkuję się modelami prawdziwych ludzi, a właśnie w 90% postaciami z gier, czasem anime (najczęściej Ghibli)

Poniżej możecie zobaczyć próbę stworzenia ilustracji do książki, gdzie inspirowałem się Wind Waker, moją ulubiona Zeldą.

 

Oraz inne plakaty które trochę odbiegają od tematu gier

Zawsze jednak znajdzie się gdzieś jakiś wyjątek i zrobię coś na podstawie jakichś licencji:)

Dziękuję bardzo za uwagę i poświęcony czas/

Tagi: concept art concept arty gry gry wideo rysunki

Oceń notkę
+ +55 -

Oceń profil
+ +72 -
Adam_11
Ranking: 45 Poziom: 76
PD: 55735
REPUTACJA: 10254