Blog użytkownika Adam_11

Adam_11 Adam_11 29.09.2013, 18:51
"Ja a wy jak?
464V

"Ja a wy jak?

Czołem. Postanowiłę napisać tego Bloga gdyż wiecie. Przemyślenie mam a i swoje zdanie dosyć często, więc warto tu i uwdzie powiedzieć co się sądzi o naszym przemyśle growym.

Jakie marki są najpopularniejsze? Bo wszystkie Marki to fajne chłopy ( żart ) ale nie poważnie teraz, serio. Jakie marki są najpopularniejsze, pewnie wszyscy krzyknęlibyście jednym głosem że Call of Duty! Ja bym odpowiedział że nie, ale pewnie bym się mylił więc dobra. O Call of Duty mogę powiedzieć tyle że jest godnym prawnukiem i spuścizną po Duck Hunt. Super to była gra bo pamiętam że się strzelało. Chociaż nie wiem czemu akurat do kaczek, ja to bym wolał strzelać do królików, bo kaczki to lubie bardziej bo przecież pływają i mają te. Wracając do CoDa to uważam że jest to dobra gra, lubie jak tam się coś wali bo wtedy czuć. Nie lubie Multi, tak samo krzesłowego grania nie lubie jak i Multi, znaczy online (Multi się pisze z małej. Kor.). Na krzesłowym graniu to się patrzą ci na ręce i się stresujesz, że może ci coś nie wyjść i zawalisz sprawę, skupiłeś się a zawalisz, czyli sądzę że nie tędy droga. Na olinie natomiast krzyczą, ja nie lubie krzyczeć. Więc tylko singiel.

Co do samej rozgrywki to wiadome że się strzela i każdy lubi takie rzeczy, raz nawet trzymałem karabin w rękach taki prawdziwy, poważnie.

Bohaterowie przedstawieni w tej opowieści są dosyć fajni. Wydaje mi się że są to prawdziwi mężczyźni którzy szanują swoje kobiety i wiedzą gdzie się kran zakręca. Dobra kończę bo i tak nic.

Kiedyś pamiętam że biegłem w grze i wiele razy zostałem zaskoczony, jakiś potrzask, zestrzelenie prosto w makówkę i po wszystkim, czyli jakie wnioski? Nie wiem. Szybka akcja, natężenie sytuacji (czegoś takiego nie było chyba nigdzie na świecie). Ja jestem w szoku.

Jakie są jeszcze popularne marki? FIFA! Tam się kopie

Jakie są jeszcze popularne marki? God of War. To chyba nowa marka i myśle że jest spadkobiercą po nesowym Bible Games bo to też coś było o mitach. Pamiętam że dosyć fajna to była gra w której nosiło się owce i węże i świnie i chyba lwy. Ale nie o tym chciałem rozmawiać tylko przecież o Gears of war, a więc… Też co tam się wyprawia, no dziecku bym tego nie pokazał gdyż jeszcze nie mam. Ale sądzę że to brutalne gry są i można spaczyć sobie charakter i pójść potem do więzienia. Marków więcej nie widzę chociaż na pewno są.

Chciałbym usłyszeć waszą opinie i chciałbym żebyście podali w komentarzach swoje top 2 marek jakie szanujecie. Trzymajcie się ciepło. Naprawde.

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +65 -
Adam_11
Ranking: 46 Poziom: 74
PD: 51262
REPUTACJA: 9982