kwadratowy blog

squaresofter

squaresofter squaresofter 05.05.2013, 16:42
Muzyczny Kącik Squaresoftera #1
434V

Muzyczny Kącik Squaresoftera #1

  To mój pierwszy wpis na blogu i obiecuję kolejne,  jeśli będzie jakiekolwiek zainteresowanie.

  Muzyka w grach jest w moim przypadku częstokroć ważniejsza od samej rozgrywki. To ona nadaje klimat tytułom, w które gramy i decyduje o tym, czy dana produkcja nam się podoba, czy nie.

 

  W pierwszym odcinku bloga motywem przewodnim postanowiłem uczynić gry, w które obecnie gram. Jeśli zapadł Wam w pamięci jakiś utwór z ogrywanych przez Was gier, to podzielcie się proszę.

 

Na początek Okami HD (PS3, 2012, autor: Rei Kondoh) i smutne pożegnanie Kaguyi.

 

Kolejnymym tytułem jest Professor Layton & the Curious Village (NDS, 2008r., autor: Tomohito Nishiura). Noc w St. Mystere jest piękna. Aż chce się zwiedzać tą tajemniczą wioskę i rozwiązywać kolejne zagadki.

 

Trzecią grą jest Morrowind (Xbox, 2002r., autor: Jeremy Soule). Miałem udać się do Skyrim, ale chyba trochę zbłądziłem. Może to i dobrze?

 

Następny utwór pochodzi z The Legend of Zelda: Skyward Sword (Wii, 2011r., autorzy: Hajime Wakai, Shiho Fujii, Mahito Yokota, Takeshi Hama). Fi jest cudowna. Czekam na The Legend of Fi.

 

Czas zmienić klimaty na bardziej hip-hopowe za sprawą Catherine (PS3, 2012r., autor: Shoji Meguro).

 

Na koniec Thomas Was Alone (PS3, 2013r., autor: David Housden). Okazuje się, że nawet produkcje, w których gramy kwadratem lub prostokątem mają swój urok.

Tagi:

Oceń notkę
+ +1 -

W co gracie w weekend?
Oceń profil
+ +219 -
squaresofter
Ranking: 24 Poziom: 82
PD: 69778
REPUTACJA: 65138