kwadratowy blog

squaresofter

squaresofter squaresofter 10.08.2015, 17:47
Upalne lato. Najlepszy czas na...
542V

Upalne lato. Najlepszy czas na...

Lato. Upał. Nie mamy lekko, ale nie przejmujcie się. Dam Wam kilka cennych rad co powinniście zrobić w najbliższym czasie.

1.Arbuzy.

  Arbuz, choć krytykowany za zbyt dużą wagę a przez niektórych urzędników Unii Europejskiej, którzy nie widzieli go na oczy, nazwany jest warzywem, to jeden z najsmaczniejszych owoców, który doskonale nadaje się na letni skwar (nie mylić ze square'm). Łatwo go pokroić na kawałki, jest relatywnie tani i naje się nim cała rodzina albo wszyscy Wasi znajomi, jeśli jakichś macie. Osobiście uwielbiam słodkiego arbuza wprost z lodówki, gdyż wtedy oprócz dobrego smaku ma także właściwości orzeźwiające.

 

2.Napoje.

   Zimne napoje, herbata, piwo, czy silniejsze trunki zostawiają swoje nieschłodzone odpowiedniki daleko w tyle. Firmy dwoją się i troją w produkcji asortymentu, który odpowiadałby potrzebom wszystkich klientów. Napoje niegazowane, gazowane, wody mineralne, piwo o przeróżnych smakach i inne alkohole powinny pomóc w taką pogodę nawet najwybredniejszym marudom. Dobrze jest też dokupić foremki na kostki lodu a wtedy praktycznie wszystko to co wypijemy w tak wysokich temperaturach może mieć zbawienne działanie na nasze skąpane w pocie ciała. Warto przemyśleć tą sprawę dogłębnie. Najważniejsze są nasze preferencje smakowe, stan portfela a nawet chęć spróbowania czegoś nowego. Zawsze warto eksperymentować z różnymi smakami napojów, ich ceną, pojemnością itd. Co odważniejsi mogą mieszać różne z nich.

 

 

3.Lody.

  Kocham lody Magnum i nie zawaham się użyć sformułowania, że są to jedne z najlepszych lodów dostępnych na rynku. Jedząc je poczujecie się jak prawdziwi burżuje. Niby to kolejny lód na patyku, za którego trzeba jeszcze dodatkowo przepłacić, ale jakość czekolady zastosowana w tym produkcie jest na poziomie nieporównywalnie wyższym niż u konkurencji. Nie oszukujmy się, to nie jest lód dla każdego. To coś wymyślonego dla elitarnych zjadaczy lodów, którzy nie liczą ilości kalorii w czymś, co zaraz znajdzie się w ich brzuchu, dając chwilę ukojenia ich gardłu.

  Oczywiście są jeszcze rożki, różnosmakowe lody w pudełkach, czy lody gałkowe. Z Magnumem mogą się równać jednak chyba tylko te ostatnie. Wystarczy raz spróbować Magnuma w białej czekoladzie i nic więcej nie będzie już takie samo.

 

 

4. Komunikacja głosowa.

  Jak wiadomo najlepszym sposobem komunikacji z innymi osobami nie jest ani telefon, ani mail, ani rozmowa dzięki jakiemuś kawałkowi plastiku od tej czy innej firmy tylko bezpośrednia rozmowa twarzą w twarz. Tak jest od początku ludzkości i tak będzie zawsze. Nic nie zastąpi rozmów z ludźmi, których mamy przed własnymi oczami i te, czy inne preferencje nigdy tego nie zmienią. Rozmowy z ludźmi, których nigdy nie widzieliśmy nie powiedzą nam nawet jak wygląda dana osoba i możemy bardzo się mylić nawet w tak podstawowych sprawach.

 

5.Akcesoria.

  Silne upały to nie przelewki. Ze Słońcem nie ma żartów. Albo się przed nim dobrze zabezpieczycie albo krótkotrwały pobyt na dworze może mieć dla Was jakieś przykre konsekwencje z udarem słonecznym włącznie. Pomyślcie więc o jakiejś czapce chroniącej przed promieniami słonecznymi albo chociaż o okularach doskonale przystosowanych do takich warunków. Dobrze przemyślcie sprawę. Może akurat chcecie wyglądać bardziej po amerykańsku.

 

 

6.Podsumowanie.

  Gorąc to ciężka sprawa, więc zapomnijcie na chwilę o bezużytecznych złomach, które nie pomogą Wam go przetrwać. Jaj przyklejonych do gaci padem nie odkleicie. Wyjedzcie gdzieś nad jezioro lub na plażę. Pobawcie się , inaczej przepalą Wam się mózgi i już później nie będzie się dało z Wami gadać na ppe. Naprawdę tego chcecie?

 

Na koniec macie kawałek idealny na tą porę roku.

Tagi: arbuzy jaja przyklejone do gaci lato lody napoje pot

Oceń notkę
+ +23 -

W co gracie w weekend?
Oceń profil
+ +219 -
squaresofter
Ranking: 23 Poziom: 82
PD: 69778
REPUTACJA: 64903