Babskie gadanie

Okiem kobiety

Monika Pawlikowska Monika Pawlikowska 17.02.2015, 20:46
Bogini Nerdów część I: Drużyna strumienia.
1620V

Bogini Nerdów część I: Drużyna strumienia.

Siema Szkraby! Trochę czasu upłynęło od ostatniego wpisu. No dobra więcej niż trochę, ale dla mojego dobrego samopoczucia poudajemy, że wcale nie minęło ponad pół roku ok?

Bo wiecie. Zapiernicz taki, że nie było kiedy taczki załadować. Normalnie amba-fatima, delirium, Korwin z Tuskiem, normalnie plaga!

Ale hola! Płakać wcale nie mam zamiaru, więc nie cieszcie się tak. W końcu co nas nie zabije, to nas wzmocni i takie tam inne mundrości. Więc jestem! Starsza, jeszcze bardziej przemądrzała i wkurzająca do granic możliwości mehehe!

 

Tak Szkraby, levelowałam, a nawet nabiłam kilka prestiży. ;)

Teraz jestem normalnie jestem baba z jajami. Nie! Jestem jak Batman... I Terminator... I Chuck Norris w jednej osobie!

Oczywiście nadal cierpię na nieuleczalną przypadłość homo-sapiens z cyckami, więc niezmiennie będę wylewać swoje babskie żale, nie zostawiając suchej nitki na niczym!

 

Bo wiecie... tak jakoś mi brakowało interreakcji. Wymądrzanie się kiedy słuchacz patrzy na ciebie bezkrytycznie, wręcz ze ślepym uwielbieniem (tak, mowa o sierściuchu), to wcale nie to samo co święte oburzenie gawiedzi i ucieczka przed widłami! Z tym, że niestety będę udzielać się mniej regularnie, tutaj-na portalu. O ile za te herezje, Roger wcześniej mnie nie zbanuje hehe.

 

Wczoraj z Jamajem postanowiliśmy puścić streama z Dying Light, ale zapanował taki rozgardiasz, że nawet nie wiem czy zaliczyliśmy jakąś misję, czy nie... Ale najważniejsze, że lawenda znaleziona! I o!

 

Dying Light tak mnie wciągnęło, że postanowiłam zamiast zamęczać Was składaniem literek w słowa, zaprosić na luźne gadki podczas streamu. Tym razem z mojego kanału, bo Jamaj to lamer i chodzi spać o północy, więc na Wasze komentarze będę odpowiadać w miarę na bieżąco. O ile nie będę zbierać ziółek. Albo złota.

 

Anyway ruszam tak jak ostatnio ok 21 tutaj:http://www.twitch.tv/monialiveteam/profile/past_broadcasts. Mam nadzieję, że tym razem nie wykopie mnie z PSN na pół godziny tak jak ostatnio. Do usłyszenia!

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +21 -

Oceń profil
+ +50 -
Monika Pawlikowska
Ranking: 1637 Poziom: 38
PD: 7619
REPUTACJA: 1375