KARCZMA

Senix

Senix Senix 24.06.2015, 13:45
KARCZMA: eRPeGowy Przegląd E3 - Przeżyjmy to jeszcze raz [Atualizacja #1]
23865V

KARCZMA: eRPeGowy Przegląd E3 - Przeżyjmy to jeszcze raz [Atualizacja #1]

Przeżyjmy to jeszcze raz. Czyli eRPeGowy Przegląd E3, gdzie skupiliśmy się na grach RPGie, strategiach. A nawet próbujemy zgadnąć czy niektóre z prezentowanych gier np.: Horizon będą miały coś wspólnego z naszym ulubionym gatunkiem. Więc zaczynajmy przegląd najciekawszych newsów z E3.

 

SPIS TREŚCI:

1. Newsy z konferencji Bethesdy

2. Newsy z konferencji Microsoftu

3. Newsy z konferencji EA

4. Newsy z konferencji Ubisoftu

5. Newsy z konferencji Sony

6. Newsy z Nintendo Digital Event

7. Newsy z konferencji Square Enix

8. Newsy z konferencji PC Gaming Show

9. Newsy poza konferencyjne

10. Podsumowanie

 

 

Senix: Pierwszą z prezentowanych konferencji na tegorocznych E3 w Los Angeles, była konferencja Bethesdy i co tu ukrywać, dojebali z grubej rury. Nowy DOOM, który liczymy, że po części będzie miał w sobie jakieś elementy eRPeGie niczym Dishonored. Ale i tak najważniejszym wydarzeniem Bethesdy była prezentacja Fallouta 4 na której poznaliśmy konkretne szczegóły. Po pierwsze i najważniejsze. Znamy datę premiery F4, która odbędzie się:

 

10 listopada 2015 roku! 

 
I chyba nie musimy nikogo namawiać aby zapisał sobie tą datę w swoim gameplayowym kalendarzu gracza. W czasie samej prezentacji Fallouta 4 dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli do wybór płeć głównego bohatera i edytor, który nam to umożliwi.. Pewne rzeczy pozostają jednak po staremu jak systemy V.A.T.S  i S.P.E.C.I.A.L.
 
 
Poza edytorem postaci w Falloucie poczujemy się jak Bob Budowniczy oraz MacGyver w jednym, a dlaczego? Będziemy mogli wybudować sobie swoją własną bazę-dom, a nawet stworzyć osiedle na zniszczonych terenach. Do tego dochodzi możliwość modyfikacji broni i pancerza. Czy trzeba nam czegoś więcej? A może kolejnego Fallouta, ale tym razem na sprzęty mobilne? No to mamy -  Fallout: Shelter, w którym będziemy mogli stworzyć swój własny Vault.
 
 
Mało Fallouta? A jesteście zainteresowani kolekcjonerką Fallouta 4 oraz chcecie zobaczyć screeny pochodzące z gry, to zapraszam do następujących newsów, w których Zax nam to wszystko przybliża:
 
 
 
Fallout ma ukazać się na PlayStation 4, Xbox One i PC.
 
Oczywiście konferencja Bethesdy, to nie tylko gry z uniwersum Fallouta. Fani serii The Elder Scrolls, mogą zacierać dłonie, bo na sprzęty mobilne i PC ma ukazać się gra karciana, która ma nawiązywać do Skyrima. Natomiast TES: Online dostanie nową zawartość, która prezentowana jest na trailerze. Wszystko znajdziecie w tym newsie.
 
 
Abi: No dobra, będę się jarać dwoma tytułami. Ale po tym jak już ochłonęłam to spójrzmy co dostaliśmy: mamy system craftingu broni, mamy kompana pieska (oby był lepiej zrobiony niż towarzysze w F3), mamy tworzenie postaci obu płci (i tak zrobię faceta) i budowanie domów. Zaraz... co? Będziemy budować "swoje własne cztery kąty" i bronić je jak fortecy? Jestem trochę sceptycznie do tego nastawiona, bo jednak w tak dużej piaskownicy wolę się pobawić i pobiegać od jednego brzegu do drugiego, a nie siedzieć za murami/ścianami swojej małej fortecy i bronić się przed złodziejami czy kimkolwiek innym. Premiera 10 listopad 2015, dzień przed moimi urodzinami, ale okaże się czy będzie co świętować. 
 

Tagi:

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +15 -

Oceń profil
+ +76 -
Senix
Ranking: 48 Poziom: 74
PD: 50602
REPUTACJA: 18169