KARCZMA

Senix

Senix Senix 04.05.2015, 15:30
KARCZMA - Square Enix News
2326V

KARCZMA - Square Enix News

Witam, w drugim odcinku Square Enix News. I zapraszam do krótkiego przeglądu eRPeGowego.

 

Powrót Lightning

Znienawidzona przez wielu graczy różowo-włosa Lightning powraca. Tym razem w nowej wersji Dissidia Final Fantasy, która ukaże się jesienią 2015 roku na Playstation 4 (najprawdopodobniej). O to nowy gameplay z gry, w której będziemy mogli wcielimy się w Błyskawicę:

Źródło:http://squar(...)ameplay/

 

Oficjalny trailer Mobius Final Fantasy

Mobius Final Fantasy ma ukazać się w 2015 roku na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Źródło:http://squar(...)er-2015/

 

Ultimate Fight Final Fantasy XIV – parodia gry walki od Square Enix

Square Enix żartuje z własnej gry? W sieci wylądował nowy filmik nawiązujący do do Final Fantasy XIV, który parodiuje gry z gatunku bijatyk, takich jak Tekken, Street Fighter lub Blazblue.

Źródło:http://squar(...)re-enix/

 

Nowa SaGa !!! Imperial SaGa

Nie takiej gry się spodziewaliśmy w tym uniwersum. Nowa część serii SaGa ma wylądować na PC, w formie gry F2P. W grze spotkamy znane potworki z Romancing SaGa i SaGa Frontier. W czasie walk będziemy uczyli się nowych umiejętności oraz będziemy wykonywać różne questy.

Źródło:http://kotak(...)01169770

 

Nowe Star Ocean – dokładniejsze szczegóły, nowe screeny oraz retrospekcja poprzednich części

Square Enix przypomina nam wydarzenia z poprzednich części Star Ocean poprzez publikację retrospekcji Star Ocean. Poza wspomnianym filmikiem, SE ujawniło, że gra będzie miała podtytuł „Integrity and Faithlessness” oraz, że jest ukończona dopiero w 30%. Gra ma ukazać się na PS3 i PS4.

Fabuła będzie opowiadać historię niejakiego Fedel Camusa, który jest jednym z najbardziej utalentowanych szermierzy w swoim rodzinnym mieście. Poza Fedelem poznamy też Miki Sorvesta, która jest jego najlepszą przyjaciółka z dzieciństwa, a sami siebie określają jako rodzeństwo. Miki natomiast jest obdarzona zdolnościami – uzdrawiania. Poza dwójką wspomnianych bohaterów wiemy też, że w grze pojawi się tajemnicza Lilia, która straciła wszystkie emocje i wspomnienia – więcej szczegółów o tej postaci Square Enix nie zdradził.

Autorzy scenariusza stawiają nas przed następującym pytaniem:

 

Do the depths of space forbid peace for mankind?

 

Wieki temu ludzkość opuściła Ziemie, w celu stworzenia „Galactic Federation”, która miała zjednoczyć cała ludzkość i żyć w pokoju. Ale marzenia o zjednoczeniu i pokoju nie trwały długo i kolejny konflikt uniemożliwiał pierwotnie założony cel. Tak w najmniejszych szczegółach ma zacząć się kolejny epizod tej kosmicznej sagi. Wydarzenia mają być osadzone między drugą, a trzecią częścią tego uniwersum.

Star Ocean jest znane z tego, że jest to gra action-RPGie, gdzie walki odbywają się w czasie rzeczywistym. Dodatkowo gracz miał pełną swobodę na „arenie walk” do dyspozycji mam też różnego rodzaju uniki, ataki specjalne itp. W piątek osłonie nic ma się nie zmienić, ale twórcy obiecują nam, że postarają się dostarczyć dozę świeżości. Między innymi nowością będzie to, że wykonanie ataku, jego siła będzie zależeć od naszej odległości od przeciwnika. W grze będziemy też tworzyć różnego rodzaju combosy.

Główna platforma na której skupią się pracownicy Square Enix ma być PlayStation 3, a dopiero w następnej kolejności PlayStation 4, gdzie mają skupić się na dopracowaniu grafiki pod standardy Full HD.

Źródło:http://squar(...)enshots/

 

Final Fantasy XIV: Heavensward dokładniejsze szczegóły

Wraz z dodatkiem Heavensward, które jest planowana jako samodzielna grą niewymagającą podstawki, dostaniemy nowe Joby:

Dark Knight (tank) – który będzie wykorzystywał punkty magii oraz moce ciemności (darkness).

Astrologian (healer) – który będzie mógł się przełączać między bronią Starglobe Weapon, a Divine Cards.

Mechanik (DPS) – który używa broni z Attachments i Turrets, które są w stanie dać buffy członka drużyny.

Poza nowymi Jobs, gra będzie oferować nowe questy, latające kuraki, walki sterowców i smoków, a jak Wam to nie wystarczy, to zwiększa możliwy level z 50 na 60 oraz dodaje nowy poziom do Limit Break'ów.

Sama historia w Heavensward obraca się wokół The Dragonsong War – jest to tysiącletni konflikt między dwoma narodami Ishgard i Dravania. W chwili premiery gra zaoferuje nam osiem nowych lochów i innych treści gemeplayowych takich jak: high-level levequest, fates, primals oraz nowych wrogów. Dodatkowo dostaniemy dostęp do dwóch elitarnych pojedynków: Ravana i Bismarck na poziomie Normal i Hard. Z kolej po dwóch tygodniach od premiery gra ma nam dostarczyć nowy raid – Alexander. Zabawy ma nam starczyć na 50 godzin. W grze pojawią się też nowe obszary, takie jak: Ishgard, Dravanian Hinterlands, The Churning Mists, The Sea of Clouds, Coerthas Western Highlands, Dravanian Forelands, Floating Continent i Chocobo Forest, które mają nam prawdopodobnie zwiększyć obszar o 50-100% istniejący już obszar.

Zapraszam też do galerii, która już publikował Mateusz Gołab oraz do oficjalnego trailera:

Źródło:http://squar(...)eleased/

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +15 -

Oceń profil
+ +76 -
Senix
Ranking: 48 Poziom: 74
PD: 50602
REPUTACJA: 18169