KARCZMA

Senix

Senix Senix 14.03.2015, 20:58
KARCZMA - Wybory na Miss jRPGów - Półfinał - GRUPA - A
1762V

KARCZMA - Wybory na Miss jRPGów - Półfinał - GRUPA - A

Witam w pierwszym półfinale wyborów na Miss jRPGów. W grupie A zmierza się Tifa Lockhart, Agnes Oblige, Leanne oraz Sheena Fujibayashi, a więc zapraszam do głosowania.


 

ZASADY WYBORÓW

W głosowaniu biorą udział cztery kandydatki na Miss jRPGów. Głosy będziemy oddawać w sondzie na jedną z nich, która będzie miała szansę dostać się do finałów. Aby zachęcić Was do komentowania, najciekawsze komentarze, trafią do finału. Nie będę też umieszczał wyników w kolejnych trzech blogach półfinałowych (grupa B, C, D). Wyniki każdego półfinału, trafią do podsumowania. Sondy znikną po pewnym czasie (pewnie po publikacji - podsumowania). Dzięki temu będziecie mieli więcej czasu na wybór i liczę, że więcej osób będzie głosowało. W sumie tyle. ZAPRASZAM do głosowania i komentowania Waszych wyborów - dlaczego, ta, a nie inna kandydatka.

Miss Final Fantasy:

Imię/Nazwisko – Tifa Lockheart (ティファ・ロックハート)

Narodowość – Nibelheim

Wiek/Data urodzenia – 3. 5. 1987r. - 15 (Crisis Core), 20 (Final Fantasy VII), 22 (Advent Children), 23 (Dirge of Cerberus)

Kolor oczu – ciemne/brązowe

Kolor włosów – czarny

Znaki szczególne – ma czym oddychać i umie przypier...

EN Voice Aktor – Rachael Leigh Cook

JP Voice Aktor – Yōko Asada, Yūko Minaguchi, Ayumi Ito

Gra – Final Fantasy VII, Final Fantasy VII: Advent Children, Dirge of Cerberus -Final Fantasy VII, Crisis Core -Final Fantasy VII i Ehrgeiz (PSX, PS2, PSP)

 

Tifa Lockhart (jap: ティファ・ロックハート Hepburn: Tifa Rokkuhāto) - jest jedną z kluczowych kobiecych postaci w Final Fantasy VII. Tifę poznajemy gdy ma 20 lat (FFVII), jest członkiem grupy Avalanche (eko-terroryści), która walczy z korporacją Shinra. Nasz czarnowłosa kandydatka na Miss jRPGów pochodzi z Midgar (narodowość Nibelheim). Pokonała w swoich wyborach wszystkie panny z uniwersum Final Fantasy (nie brane były pod uwagę kandydatki z FF Versus XIII/FFXV (poza Stella Nox), FF Type 0 oraz z spin-offów, a głowny nurt FFa). W Final Fantasy VII nasza bohaterka prowadzi bar pod nazwą "7th Heaven". który znajduje się w slumsach Midgar. Poza tym jest dobrą przyjaciółką Clouda, którego zna z dzieciństwa. Poza FFVII, Tifa wystapiła gościnnie w takich grach jak:Dirge of Cerberus - Final Fantasy VII, Crisis Core - Final Fantasy VII i Ehrgeiz oraz w filmie Final Fantasy VII: Advent Children.

 

Miss Bravely Default:

Imię/Nazwisko – Agnes Oblige

Narodowość – Ancheim

Wiek – 17-20 lat

Kolor oczu – ciemny

Kolor włosów – ciemny

Znaki szczególne – wygląda jak hot-pokojówka

EN Voice Aktor – Erin Fitzgerald[

JP Voice Aktor – Ami Koshimizu

Gra – Bravely Default/Bravely Second

 

Agnes Oblige (jap: アニエス・オブリージュ Aniesu Oburīju) - jest główną bohaterka Bravely Default i wkrótce będziemy mogli znowu ją zobaczyć na ekranach 3DSa, w grze pt. Bravely Second. Agnes jest brunetką o brązowych oczach. Pochodzi z Ancheim. Jej styl ubierania jest trochę (w mojej opinii) podobny do anime z gatunku ecchi/harem, gdzie pokojówki są głównymi bohaterkami. Ciekawostka jest to, że w japońskiej wersji gry Agnes ma 17 lat, a w europejskiej/amerykańskiej już 20 lat. (Przepraszam za tak, krótki opis, ale grałem w japońską wersje gry, a katakana i hiragana jeszcze u mnie nie jest na tak dobrym poziomie).

 

Miss Resonance of Fate:

Imię – Leanne (リーンベル)

Narodowość – Tower of Basel

Wiek – 20-22 

Kolor oczu – niebieskie

Kolor włosów – jasny blond

Znaki szczególne – lubi broń palną

EN Voice Aktor – Jessica DiCicco

JP Voice Aktor – Aya Endou

Gra – Resonance of Fate

 

Leanne (jap: リーンベル Rīnberu, Reanbell) - jest jedna z trzech głównych bohaterów Resonance of Fate. Poznajemy ja w prologu, gdzie ma 21 lat, a z kolej w epizodzie 13, już jest w wieku 22 lat. Nasz blondynka miała nie dożyć swoich 20 urodzin, ale coś poszło nie tak z jej kwarcem (kryształ dzięki którym postacie z RoF mają określony czas życia). Dzięki temu poznaje dwóch innych bohaterów gry - Vashyron i Zephyr (który ją ratuje, a potem takie love story). Nie chce tutaj zdradzać szczegółów fabuły. Razem w trójkę wyruszają w podróż na ostatnie piętro Tower of Basel (które można określić w " jako narodowość lub miejsce urodzenia").

 

Miss serii Tales of ... :

Imię/Nazwisko – Sheena Fujibayashi(藤林しいな)

Narodowość – Mizuho

Wiek – 19(ToS)/21(DotNW)

Kolor oczu – brązowe

Kolor włosów – ciemne

Znaki szczególne – szefowa/zabójczyni

EN Voice Aktor – Jennifer Hale(ToS) i Megan Hollingshead(DotNW)

JP Voice Aktor – Okamura Akemi

Gra – Tales of Symphonia, Tales of Symphonia: Dawn of the New World i Tales of Symphonia Chronicles

Sheena Fujibayashi, znana również jako: Fujibayashi Shihna (jap. 藤林しいな Fujibayashi Shiina) - jest jedną z głównych bohaterek serii Tales of ... Pierwszą styczność z Sheeną mamy w Tales of Symphonia, gdzie ma lat 19-cie. A kolejną w sequelu ToS pt. "Tales of Symphonia: Dawn of the New World", w którym ma 21 lat. Sheena jest wojowniczką z wioski Mizuho, a w ToP:DotNW zostaje szefową wioski. Nasza kandydatka wyrusza jako assassinka aby dokonać zamachu w Sylvarant's Chosen of Regeneration, Colette Brunel. Tak poznajemy początek jej historii w świecie ToS. Do wyborów dostała się pokonując kandydatki z całego uniwersum Tales of ...


 

 

Dzisiaj zamiast utworku DJ-a Claptrap zapoznacie sie z trzema utworkami od członków KARCZMY.

DaakuBravely DefaultLove's Vagrant:

MrokuEtrian Odyssey IV - The End of Raging Winds:

Astarell - Seria Touhou (aranżacja) - Star of the Glory:

 

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +19 -

Oceń profil
+ +76 -
Senix
Ranking: 48 Poziom: 74
PD: 50602
REPUTACJA: 18169