-NIEMA RECENZJA- TiSi Wolf

Oglądajcie na Youtube

TCWolf82 TCWolf82 23.02.2015, 01:24
Grand Theft Auto V -NIEMA RECENZJA-
178V

Grand Theft Auto V -NIEMA RECENZJA-

Zestawienie obrazów z GRAND THEFT AUTO 5 (PS4) OCENA 9+/10

Nie sposób pokazać na kilku obrazach jak duże jest GTA V i jak wiele możliwości i pomysłów zawiera ta produkcja. Doskonała grafika, muzyka i prowadzenie narracji dają wrażenie bardzo długiego, mocnego filmu gangsterskiego.

Przemoc, seks, narkotyki, gniew, zabójstwa to wszystko wycieka każdym otworem tej gry i kategoria wiekowa18+ w jej przypadku jest wręcz przymusowa. Gra nie daje nam wyboru czy chce się działać bohatersko czy jak bandyta. Egzekucje, tortury, rozboje i kradzieże są chlebem powszednim naszych trzech protagonistów i w każdej większej misji fabularnej trup ściele się gęsto i często.

Choć znajdziemy wiele elementów na granicy dobrego smaku to mimo wszystko kontrowersja jest okraszona innymi świetnie zrealizowanymi elementami. Humor zawarty w grze, nawiązania do kultury, dopracowany gameplay i sam ogrom produkcji, drobne smaczki, które długo można odkrywać nie dają nam poczucia, że otrzymaliśmy produkt w którym przemoc to główny atut.

Ogromny arsenał broni, który dosyć szybko rozszerzamy o nowe zabawki pozwala nam eliminować cele na wiele sposobów. (Tak przemoc). Pojawia się jednak też możliwość kupowania posiadłości i firm, oraz zdobywania dodatkowej kasy na giełdzie. A ogrom zadań jaki tu czeka jest nie do opisania.

Co składa się na piękno tej produkcji? Zobaczcie sami :)
Zmienne warunki pogodowe, rozmaite tereny działań, domowe i dzikie zwierzęta, miejski ruch.
Po mapie można się przemieszczać praktycznie w każdy możliwy sposób, pieszo, autem, łodzią czy samolotem/helikopterem. Każdy pojazd jest dostępny w rożnych wariantach i innych markach.

Nie sposób wypisać wszystkiego, ale ten tytuł zasługuje na każdą wydaną złotówkę.

INNE MOŻLIWOŚCI:
Zmiana ciuchów, rozwijanie postaci, holowanie, jazda taksówką, polowanie, mini gry sportowe, pływanie i nurkowanie, striptiz, seks, picie alkoholu, słuchanie radia, oglądanie materiałów telewizyjnych i kinowych... i inne.

Tagi:

Oceń notkę
+ +2 -

Oceń profil
+ 0 -
TCWolf82
Ranking: 4748 Poziom: 24
PD: 2225
REPUTACJA: 166