Gry po mojemu

proboszcz777
Proboszcz777 Proboszcz777 22.08.2013, 09:52
Bitchslappingu ciąg dalszy
681V

Bitchslappingu ciąg dalszy

"Podczas gdy inni zmienili swoją koncepcję i stanowisko, my nadal stawiamy na uczciwy przekaz, który jest zgodny z oczekiwaniami konsumentów"

Takie oto słowa Andrew House'a podczas konferencji Sony na GamesCom - jest to kolejny policzek wymierzony w Microsoft - sporo w tym prawdy, jednakże zwłaszcza taka gorzka jak ta  - boli. Oczywiście bardzo szybko spotkało się to z odpowiedzią Phila "Grobowa Cisza" Spencera:

 

"Żyjemy w rzeczywistości, gdzie zawsze czekają na nas reakcje. Czy to na Twitterze, NeoGAFie czy Eurogamerze - wyjaśnia nam Spencer. - Z komentarzy można dowiedzieć się, co ludzie sądzą o poszczególnych decyzjach. Dialog z konsumentami to nasza siła. Pewne osoby starały się przedstawić nasze starania jako coś negatywnego, z czym się nie mogę zgodzić."

 

Resztę przeczytacie tutaj:

 

http://www.eurog(...)arz-sony

 

Oczywiście jest to zamierzona akcja ze strony Sony, jest to "złośliwe", ale za błędy się płaci - niestety brutalne prawa rynku nie mają litości dla wpadek, złych posunięć, itp., więc czy jest o co się pluć?

Moim zdanie Microsoft sam sprowadził na siebie lawinę krytyki i jedyne co mogą teraz zrobić, to sprawić, że XOne stanie się świetną platformą domowej rozrywki, w co przecież celują - to zamknie gęby krytykom i wyjdzie na dobre i im i nam, graczom.

Tagi: andrew house microsoft Phil Spencer proboszcz777 ps4 sony xbox one xone

Oceń notkę
+ 0 -

Proboszcz777
Oceń profil
+ +14 -
Proboszcz777
Ranking: 325 Poziom: 52
PD: 19105
REPUTACJA: 4276