Blog użytkownika fan ppe ☺

ppe

fan ppe ☺ fan ppe ☺ 27.02.2015, 18:22
Bazar PPE
526V

Bazar PPE

Zapraszam na otwarcie bazaru użytkowników PPE.PL. Handluj z Tym. xD

   

Pomysł na otwarcie bazaru urodził się w mojej głowie niedawno. Wszystko za sprawą gry Persona 4 Golden i użytkownika dżinsowemięso. Uznałem, że więcej osób z naszego podwórka ma w swoim posiadaniu różne gry czy inne akcesoria growe, które chciałby sprzedać/ kupić/ wymienić z komuś z naszego portalu. I oto jest Bazar PPE

   Bazar zamierzam otwierać każdej soboty w godzinach popołudniowych. Każdy zainteresowany może w komentarzu zamieścić zdjęcie i opis przedmiotu, który chciałby sprzedać. osoby zainteresowane kupnem używając opcji "odpowiedz" na komentarz mogą zaproponować swoją cenę za dany przedmiot lub zestaw. Zawsze też można dogadać się poprzez wiadomość prywatną. Jak kto woli.

Jeśli pomysł się przyjmie będzie kontynuowany co sobotę. Macie propozycje co do naszego bazarku piszcie mi na PW by nie zaśmiecać w komentarzach. 

Pozostaje mi tylko życzyć udanych transakcji i "wyhaczenia" jakiś perełek!

Chcesz wstawić zdjęcie w komentarzu? wystarczy użycz magii. wpisujemy [img]tu wklejamy adres URL grafiki [/img] i to wsio:D polecam rozdzielczość zdjęcia 500x500

DEALWITH IT XD 

 

UPDEJT:

 

Popularny serwis GOG.com obniżył ceny na produkcje niemieckie. Rabaty sięgają nawet do 97% czego przykładem jest Deponia, przygodówka point and klick.

link do pozostałych gier objętych promocją http://www.gog.com/promo/weekend_promo_herzlich_willkommen_260215

 

wielkie dzięki za info Affek

Tagi: bazar kupię ppe sprzedam

Oceń notkę
+ +13 -

psn: bazyliszek
Oceń profil
+ +30 -
fan ppe ☺
Ranking: 566 Poziom: 49
PD: 16071
REPUTACJA: 4537