Z blogiem wśród graczy, ot takie przesłanie rodacy.

Blogi Radesito
Radesito Radesito 13.07.2015, 17:53
Moje TOP 7,5 na XBOXA ONE Part 1/1 Master Evil Combo Edition
637V

Moje TOP 7,5 na XBOXA ONE Part 1/1 Master Evil Combo Edition

To, że Xbox One, to jedna z najlepszych platform do grania, nie muszę nikomu przypominać. Powiedzenie to nie wzięło się znikąd i stoi za tym tajemnicza siódemka, ba nawet siódemka i połówka. Nie mam tu na myśli filmu z 1960 roku i pół litra, ale siedem prawdziwych gier, które stanowią trzon konsoli oraz połowicznego krewnego, który aspiruje również do tego zacnego grona.

Widząc, że popularnym staje się podawanie swoich propozycji i tworzenie wszelakich rankingów, pomyślałem, że nie mogę być gorszy i zaprezentuje siedem gier na Xboxa One, które powinny się znaleźć w bibliotece każdego posiadacza tejże konsoli. I tak prezentuje się mój ranking:

 

1. Forza Horizon 2

Gra wyścigowa w otwartym świecie bez której nie obejdzie się żaden fan wyścigów. W tym przypadku nie trzeba nawet być fanem czterech kółek, bo gra potrafi dać frajdę każdemu.

 

2. Ryse Son of Rome

Filmowa gra, która już na początku pokazała co potrafi konsola. Mimo, że jest to interaktywny film, to gra pozostawia po sobie niezapomniane wrażenia.

 

3.  Tomb Raider Definitive Edition

Mimo iż gra ukazała się już na poprzedniej generacji, to jednak bez wahania zdecydowałem się na jej ponowny zakup i nie żałuję ani chwili. To co poprzednio nas zachwycało, teraz robi jeszcze lepsze wrażenie poprzez lepszą grafikę i animację. Polecam!

 

4. Ori and the blind forest

Bajkowa grafika, historia doprowadzająca do łez starą betonową wylewkę, a jeśli do tego dodamy znakomitą muzykę, to nie pozostaje Wam nic innego jak wydać te kilkadziesiąt złotych i zagubić się w świecie tajemniczego lasu.

 

5. Titanfall

Nie ma singla, prawdziwego singla, jest fabuła, że się źle dzieje, ale za to jest masa strzelania... strzelania i jeszcze raz strzelania. Miodne multi nadrabia brak kampanii z prawdziwego zdarzenia.

 

6. Dead Rising 3

Pierwsze co mnie w tej grze zachwyciło, to mnogość obiektów, jakie w jednej chwili pojawiają się na ekranie. Hordy zombiaków maszerujących w naszym kierunku potrafi przyprawić o ciarki na ciele.

 

7. Halo: The Master Chief Collection

Mimo, że gra wystartowała z pewnymi wadami wczesnego wieku, które dotknęły głównie rozgrywki online, to możliwość zagrania we wszystkie kampanie Halo rekompensują to potknięcie. Ogrom pracy możemy ocenić poprzez możliwość dynamicznego przenoszenia się pomiędzy wersjami, przed i po liftingu.

 

7.5. Goat Simulator

No i przyszła pora na dalekiego kuzyna, którego wstydzi się rodzina i ukrywa na strychu. Mowa tu o grze o kozie. I nie jest to zwykła koza, ale super koza, która lata, skacze, goni ludzi, demoluje domostwa. A wszystko to bez jakiegoś konkretnego powodu. Właśnie dla tej swobody i dla braku jakiegokolwiek zobowiązania co do sposobu gry, to zamieniam się w kozę co jakiś czas, ot tak sobie, do piwa ;)

A teraz śmiało, dawajcie swoje TOP 5, 6, 9, 11 lub ile chcecie na XO.

 

Tagi: Microsoft top 7 xbox one

Oceń notkę
+ 0 -

Microsoft Zone
Oceń profil
+ +27 -
Radesito
Ranking: 115 Poziom: 63
PD: 32233
REPUTACJA: 5435