Blog użytkownika Dżony

dżony

Dżony Dżony 26.06.2019, 14:40
3 słowa do lamusiaków
403V

3 słowa do lamusiaków

Te 3 słowa to wy zapewne dobrze znacie i też mam wam tyle do powiedzenia

Elo lamusiaki

Nie wstyd wam? Codziennie jak patrzycie na swoje mordy w lustrze nie wstyd wam że jesteście lamusiakami?

Gracze? że niby kto? Że niby wy? Wolne żarty. Gracie, ale do graczy wam daleko jak jasnej górze do tatr. Skill? Moja babcia ma większy skill niż wasze dokonania na easy. Doświadczenie? Jakie doświadczenie? Jedyne czego możecie doświadczyć to wstyd. Ten sam wstyd który powinniście czuć za każdym razem biorąc pada do ręki.

 

Kim wy w ogóle jesteście? To znaczy w waszym mniemaniu o sobie bo ja wiem że jesteście wszystkim tylko nie graczami. Jesteście gorsi od casuali. Gorsi bo casuale kupią sobie fife i w dupie mają że dostają wpier**l 0:3. Oni grają żeby sie bawić. A wy!!! Wy macie swoje ego wbite w obcas beenox który pokazał wam wasze miejsce w szeregu. A te miejsce to ogon gamingu. Tyły. 10 lat za peletonem. Nawet młodzi urodzeni w czasach infinity life i wszedobylskich check pointów dają sobie rade a wy? Wy tylko płaczecie. że za trudne. Że zły balans. Że was biją że was gnoją ze was gwałcą ...... I niby czyja to jest wina lamusiaki co?

 

Lament bo gra za trudna. Prosze ku***a za trudna a może ty jesteś za dupowaty co? Piszesz posty na forum żeby ci napisali dlaczego poziom trudności jest chu****y. Tu masz odpowiedz. Inny z niemieckim paszportem co kiedyś sie pluł na mario karta że niesprawiedliwy, że za trudny, że go napier***ją. No jak jeździsz z niemiecką flagą nad łbem to czego sie dziwisz. Sam czerwone ładuje głównie w niemców bo daleko mi do polek jeżdżących tam wycierać tyłki emerytom którzy między 39 a 45 byli tu na wakacjach.

Że za chamsko? Mam już dosyć bycia miłym dla ludzi tylko dlatego że mają jeden chromosom więcej ode mnie

 

A teraz kończąc tą ode do lamusiaków napisze normalnie żeby zrozumieli wszyscy a nie tylko klika wtajemniczonych

 

CTR to bardzo dobra gra ze świetnie zbalansowanym gameplayem. Jest tryb pizdeczka dla leszczyków a od medium zaczyna się festiwal dla prawdziwych graczy. Trzeba troszkę poznać trasy. Nauczyć się boosta i można wymiatać. Nie zawsze konieczne jest jechanie na potrójnym. Czasem to się nie opłaci. Przeciwnicy wbrew temu co piszą lamusiaki popełniają błedy. Wylatują z trasy. Wpadaja na miksturki czy kartony ale żeby to zobaczyć trzeba być blisko czołówki a nie oglądać z oddali zad siódmego. O dziwo musiol który dostał u mnie czystą karte przechodząc na ppe po ciężkim zasraniu sobie po e3 zdołał się zrehabilitować fajną recenzją wiec lamusiaki przeczytajcie ją i zamiast nawzajem przytakiwać sobie i słownie i plusami pograjcie troche i nabierzcie wprawy.

 

Ej lamusiaki. nie niszczcie gamingu. Nie każcie równać w dół bo wy jesteście na dole. Nie pozwalającie na to by gry stawały się coraz słabsze tylko dlatego że wy jesteście słabi.

 

Gra to gra. żeby wygrać trzeba grać a wy lamusiaki chcecie wygrać za pierwszym razem. Bez jakiegokolwiek trenigu, zaangażowania. wygrać bo ja wiem że potrafie a nie idzie mi bo gra jest zje***na co nie? Niestety jest odwrotnie

 

Przemyślcie to sobie lamusiaki a wszystkim prawdziwym graczom życze miłego dnia.

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +42 -

Ch*j z wami
Oceń profil
+ +113 -
Dżony
Ranking: 8 Poziom: 87
PD: 82458
REPUTACJA: 44450